Hledat  

Kristin 704 504 770 (TANTRA-LINGAM-PROSTATA)

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Kristin 704 504 770 (TANTRA-LINGAM-PROSTATA)

Příspěvekod croisante » úte 13. bře 2018, 9:41

http://www.seznamka69.cz/inzerat/tantra-lingam-prostata/669293/

Kristin sídlí na Palackého kousek od Semilassa, byt sdílí s dalšími slečnami (ale jinak nejsou nijak organizovány, ale můžete je potkat). Všechno čisté, koupelna taky OK, jen teplé vodě se moc nechtělo :-). Domluva bez problémů, nabízí dva druhy masáží, kratší na hodinu za 1500 (masáž těla na lehátku a následně dodělání na posteli) a delší na hodinu a půl za 2000 (načne na posteli, body to body, pak lehátko masáž a dodělá na posteli - zde aktivně nabízela, že se můžu udělat vícekrát, že žádný problém - tak jsem jí vysvětlil, že časy mládí už jsou definitivně pryč :-)).

Zkusil jsem tu druhou variantu. Bylo to celkem OK, masáž těla docela festovní (ale na Vandalku stále nemá), zbytek spíše průměr, ale snaží se, takže nevylučuji, že se to může někomu líbit i více.

Paradoxně nejlepší body to body, slečna inzeruje, že je krev a mlíko a to teda platí. Na fotkách z inzerátu vypadá malinko líp, v reálu mi přišla macatější. Sáhnout na sebe moc nenechá, celou dobu je v kalhotkách.

Ještě dodávám, že jsem ten den nebyl úplně fit, takže bych za normálních okolností možná hodnotil o něco lépe. Máte-li rádi macatější holky, tak do toho klidně jděte.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Kristin 704 504 770 (TANTRA-LINGAM-PROSTATA)

Příspěvekod MKL » pát 27. zář 2019, 22:55

Moje nedávná návštěva.
Fotky jsou pravé a hodně toho pamatují, tak 20 let klidně.
Na klasiku bych udělal otočku, ale šel jsem na masáž, body to body, takže jsem to zkusil. Chyba.
První část masáže připomínala spíš útok vorvaně, který se snaží vytlačit rybářskou pramici z revíru, takový útok tělo na tělo a ještě k tomu nasucho, žádný masážní olej. Nakonec jsem dostal nafackováno prsama, jako kdyby mě vorvaň přetáhl ploutvemi. Příště raději delfinárium.
Otočka na břicho a druhá část.
Jo, takhle si nějak představuji drsnou vychovatelku, co za trest vytahá zlobivé chlapce za šulínka. Nebo dominu, co si z něho udělá pumpičku na kolo.
Uff, bylo to dlouhých 40 minut.
No ale takových zážitků, neberte to za ty prachy.
Kdyby někdo chtěl, tak tady:
https://www.bezpasaka.cz/kristin-0
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků