Hledat  

Vanessa (Wellness Royal) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Vanessa (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » ned 15. črc 2018, 19:57

K Vanesse jsem se objednal telefonicky přes recepční-barmanku. Spěchal jsem tak usilovně :D , že jsem dorazil k WR s větším předstihem. Zkusil jsem se tam vetřít (po telefonickém schválení) dříve a vyšlo to. Kromě recepční a Vanessy jsem v kavárně narazil na silnější blondýnku (snad Holly). Přivítání s Vanessou, zaplacení 1 500 Kč za „Laskavý dotek“ a chvíle čekání na přípravu pokoje. První dojem - Vanessa, ustrojená v domácím úboru, nevypadá špatně. Takže neutíkám :D .

Masáž absolvuji v zeleném pokoji s vanou (naproti baru), který jsem navštívil před hodně dlouhou dobou. Tehdy se jednalo o moji první návštěvu WR a setkání s Amy, která ve WR již dlouho nepůsobí. Dostávám ručník, Vanessa mě opouští a já po svléknutí mířím do sprchy. Předtím ještě v pokoji rožnu, nerad bych se po tmě sprchoval a uklouzl. Po očistě stoupám po dřevěných schůdkách na vyvýšenou postel. Připadá mi to jako cesta na popraviště :shock: . Pokud bych měl použít méně morbidnější přirovnání, zvolil bych asi postel princezny na hrášku :lol: .

Vanessa se vrací a pouští se do masírování. Rád bych zdůraznil, že se nejednalo o žádné šudlání, masérka si dávala záležet :D . Fotka v inzerci by teoreticky mohla být Vanessina, na fotce vypadá více sexy a vysportovaně, v reálu jako celkem obyčejná holka. S Vanessou se dá mluvit, konverzaci sama ale neiniciuje. Možná by se mělo u masáže správně mlčet, ale mě by to prostě nebavilo :roll: .

Po vyvrcholení následoval konec masáže, která celkem trvala něco málo přes 50 minut. Vanessa zase odchází, já ze sebe smyji olej, obléknu se a čekám na vyprovození. V „kavárně“ je nějaký ruch, na směnu přišly další masérky. Zde se loučím s Vanessou, která se nastavuje na pusu na tvář.

Ač setkání s Vanessou hodnotím kladně :D a úroveň masáže mě mile překvapila (obával jsem se určité nezkušenosti jako v případě Viky :roll: ), k opakování se asi nechystám.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Vanessa (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jardaohanka » čtv 5. pro 2019, 20:04

Nevíte někdo, kde se Vanessa vytratila?
jardaohanka
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. pro 2017, 16:38

Re: Vanessa (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod Rosoneri » pát 29. led 2021, 23:59

Vanessa je už pryč a bez ní to ve Wellnes už nebylo ono...
Rosoneri
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. led 2021, 23:46


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků