Hledat  

Laura Wood 604651168

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » ned 5. srp 2018, 8:45

Nedávno jsem navštívil tuto rádoby masérku a lituji vyhozených peněz. Holka je na svůj věk docela oplácaná, ale co je horší, tak masáž opravdu hrozná a to má tu drzost v inzerátu psát, že její erotická masáž (tělo na tělo), je intenzivnější, více vzrušující a uvolňující než samotný sex. :lol: Realita je taková, že místo erotické masáže předvádí jenom nějaké antierotické hlazení. A to z ní jsou ještě u toho cítit cigarety, prostě hrůza. :evil: Kdo nechce litovat vyhozených peněz, tak ať tam radši vůbec neleze.
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod prog » ned 5. srp 2018, 16:18

Úplně stačí, co má napsaného na svém profilu na amaterech.cz a musí se jí každý vyhnout mílovým krokem. !!!! Raději to zde odcituji (z kopíruji), kdyby to náhodou zase smazala.

"Eroticke masaze telo na telo, vice v inzeratech nebo na telefonu. 604651168 neni to sex!! Pro vsechny kreteny, kdybys byl zenska, delas to taky!! Umim toho vic, nez jen masirovat a honit curaky, co minozi z vas pisou, protoze je odmitam nebo jsou socky, kdyz se jim to zda drahe. Jen nehodlam sedet na prdeli osm hodin a odchazet s holou prdeli a cekat mesic na vyplatu. Delala jsem ve fabrice, hlidala deti v Anglii, delala administrativni cinnost, brousila stropy a mnoho dalsiho. Takze jeste jednou mi nejaky debil napise neco o sexu nebo ze nic neumim, kdyz delam, co delam... zamette si nejdriv pred svym vlastnim prahem. Poznat vas vsechny curaky osobne, neceknete! Protoze ja si umim otevrit pusu i v realu... diky za pochopeni".
https://www.amateri.com/cs/lide/1810034/LenaWood
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Atr3y » pon 6. srp 2018, 7:23

v sekci "k zasmání" jsem již inzerát komentoval a je vidnu že je to i pravda.. :lol:
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » ned 12. srp 2018, 8:43

Pozor, pozor, tato kunda s otráveným výrazem, absolutně katastrofálním výkonem, který nazývá masáž a páchnoucí cigaretama, inzeruje i jako Klea Wood s telefonem 732321740.
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Laura Wood » úte 20. lis 2018, 17:56

Zdravicko,

ráda bych se k téhle situaci vyjádřila. Víte, každý člověk má jiné představy a preferuje při masáži něco jiného. Jednomu se líbí to, jinému zase to. No.. každopádně není moje chyba, že pan mi zaplatil, mohl přece ihned odejít a já bych mu peníze vrátila. Nemám s tím problém. Nicméně, myslím, že klienti odchází spokojeni a zrelaxovani, takže je mi líto, že pan měl se mnou takovou zkušenost. Co se týče cigaret, pokud jste je ze mě cítil, proč jste tedy hned neodešel? Já Vás přece nenutila, abyste zůstal. No a moje tělo? Mám zadek, mám prsa, mám stehna a trošku boky. Nejsem ani tlustá, ani hubená. Taková akorat, jak se říká. Co k tomu ještě dodat, každý, ať si udělá obrázek. Myslím, že ke klientům přistupují slušně a vždy se představím s podáním ruky. Hezký den :)
Laura Wood
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. lis 2018, 17:47

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod chode » pát 22. úno 2019, 23:43

Záleží, co kdo čekáte. Ale jak to tady čtu, tak mám pocit, že většina čeká nejlíp víc než vše (zdravotní profi masáž + současně tantra masáž zakončenou šukačkou a zadarmo nejlíp).
Já mám teda zkušenost uplně jinou :-)
Místnost čistá, hudba, svíčky. Fotky, masérky které se dají najít, tak odpovídají.
Není to tantra, je to příjemná péče o mé tělo včetně tělo na tělo. Skvěle jsem se zrelaxoval a odpočinul si. Zakončené ruční prací, na jakou nezapomenu. Na hoďku jsem nevěděl o světě.
chode
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. úno 2019, 23:32

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod zachovalj » sob 23. úno 2019, 1:28

Škoda že se tu nezobrazuje i IP adresa. To by bylo duplicitních nicků :D
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod 69Bain96 » sob 23. úno 2019, 12:17

Není to spýš Lena wod? Mi to přy hledání našlo tenhle profyl mislím že sem u ní byl a moc se mi to líbylo. Je taky moc heská.

Smazáno moderátorem, odkaz měl za účel propagovat webovou stránku nebo jiný produkt.
69Bain96
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 4. pro 2018, 19:10

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod jarjaroslav » sob 23. úno 2019, 12:44

69Bain96 píše:Není to spýš Lena wod? Mi to přy hledání našlo tenhle profyl mislím že sem u ní byl a moc se mi to líbylo. Je taky moc heská.

https://www.amateri.com/cs/lide/1810034/LenaWood

Koukám, že se tu poslední dobou asi koná soutěž o největšího prznitele češtiny :shock: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod neznamy » sob 23. úno 2019, 21:13

Píše takhle jen aby upoutal pozornost a každý klikl na odkaz v jeho příspěvku, ve kterém schovává jinou adresu, než na jakou má odkazovat.

Kód: Vybrat vše
[url=http://webink.cz/BwMCNG]https://www.amateri.com/cs/lide/1810034/LenaWood[/url]
neznamy
 
Příspěvky: 159
Registrován: pát 5. říj 2012, 14:46

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod croisante » sob 20. črc 2019, 16:34

Také jsem dívku navštívil - má teď nové číslo 604 846 085 (http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... asaze-brno), ale řekl bych, že je to stále ona. Zdejší recenze jsem četl až těsně před návštěvou, kdy jsem si dal 2 a 2 dohromady (a zejména zjistil, že dřív inzerovala pod číslem v recenzích uvedeným). Takže jsem se původně objednával na slepo s tím, že recenzí prospěju všeobecnému blahu komunity...

Po tom, co jsem si zde přečetl jsem lehce zaváhal, ale nakonec jsem to nevzdal. Po telefonu odtažitá a stručná, Na místě se ukázala být jako fajn sympatická mladá holka. Věk asi souhlasí, fotky jsou její, je sice malinko víc při těle než je na fotkách - není hubená, ale ani tlustá, tělo má pevné, hezký zadek a hezká pevná prsa. Ty fotky má v inzerátu takové vytuněné, v reále působí mnohem civilněji a řekl bych i lépe.

Aktuálně působí na Selské, malý pokoj se sprchou v podkroví, čisto. Jednání na místě příjemné, sprcha a jdeme na to. V tomto bodě dávám za pravdu tomu, co již bylo napsáno - jestli chcete fakt masáž, tak jstye na špatné adrese. jedná se pouze o takové hlazení, záda vám nespraví. Bylo mi to takové lehce příjemné, nenadchne, neurazí, už jsem zažil lepší i horší. Příjeemná masáž prsama po zadku. Otočka, zepředu už moc nehladí a záhy přechází na finální akci, která opět jako masáž, nenadchne, neurazí, spíš ale slabší. Nicméně slečnu je možné bez problémů otlapkávat, což mi výrazně pomáhá. Jak jsem ale psal, mě osobně byla velmi sympatická, tedy subjektivně pár bodů navíc. Možná i zopakuji, když budu mít chuť na něco jemného.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod croisante » sob 20. črc 2019, 16:42

Ještě dodatek - možná to není Laura Wood a neztotožnil jsem ten inzerát správně, protože ad cigarety - necítil jsem nic a to fakt nemám cigaretový kouř vůbec rád. Takže mě případně opravte, případně přesunu recenzi do nového vláka.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod dwrst » pon 1. bře 2021, 23:05

Tiez som bol u Katrin - Relax masaže Brno 604 846 085. Horsiu masaz som zatial asi este nezazil. To snad nebolo ani hladenie, ziadny cit, nic, uplne asexualne napatlanie olejom. Taktiez slecna mala 60kg asi tak pred 20kg...
dwrst
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. kvě 2010, 21:37

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Sexdragon » stř 3. bře 2021, 10:28

prog píše:Úplně stačí, co má napsaného na svém profilu na amaterech.cz a musí se jí každý vyhnout mílovým krokem. !!!! Raději to zde odcituji (z kopíruji), kdyby to náhodou zase smazala.

"Eroticke masaze telo na telo, vice v inzeratech nebo na telefonu. 604651168 neni to sex!! Pro vsechny kreteny, kdybys byl zenska, delas to taky!! Umim toho vic, nez jen masirovat a honit curaky, co minozi z vas pisou, protoze je odmitam nebo jsou socky, kdyz se jim to zda drahe. Jen nehodlam sedet na prdeli osm hodin a odchazet s holou prdeli a cekat mesic na vyplatu. Delala jsem ve fabrice, hlidala deti v Anglii, delala administrativni cinnost, brousila stropy a mnoho dalsiho. Takze jeste jednou mi nejaky debil napise neco o sexu nebo ze nic neumim, kdyz delam, co delam... zamette si nejdriv pred svym vlastnim prahem. Poznat vas vsechny curaky osobne, neceknete! Protoze ja si umim otevrit pusu i v realu... diky za pochopeni".
https://www.amateri.com/cs/lide/1810034/LenaWood


No, s takovým profilem, to je tedy naprosto neodolaelná nabídka, že? :D :D Ale jen si asi spletla služby a měly by jít za dominu, že když se nebude něco líbit, dostanete jako bonus ještě i přes hubu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale tedy za mě je to naprosto asexuální profil a slečna by se tedy měla spíše vrátit do té fabriky. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sexdragon
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 3. bře 2014, 7:00

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pát 9. črc 2021, 15:59

Zdravím, dovolte mi, prosím, vyjádřit se k dané recenzi, která mě nepřekvapila a je spíše k zasmání. Pan DWRST neboli smazáno moderátorem, jak se představil několikrát do telefonu (a ted moc děkuji svému telefonu, který má funkci nahrávky hovoru, díky níž jsem snadno dohledala, od koho tato daná recenze je), je totiž zrovna ten typ, co by nejradši všechno, hned a za co nejmín peněž a to i s tím, aniž by si pořádně přečetl text inzerátu a ještě se zeptal do telefonu, aby si ujasnil, o co přesně teda jde. Pouze se objednal na masáž, přišel, viděl, nelíbila jsem se mu, ale i tak si masáž zaplatil? Proč? Aby pak mohl psát negace na moji osobu? Ok. Tohle je apel na všechny z Vás, aby nedošlo k omylu. Prosím, ptejte se ihned do telefonu a inzeráty ČTĚTE!! A jak už bylo řečeno, nejsem tlustá, ale nejsem ani hubená, což znamená, že mám prostě zadek (prdel vypadá jinak) a prsa. Ale to snad má každá, ne? A abych se vyjádřila k mému vyjádření na amaterech, které je staré už nějaký ten pátek, tak souhlasím s tím, že moje tehdejší vyjádření nebylo zrovna moc inteligentní, a to, že jsem to psala, když už jsem byla opravdu nasraná z těch individuí, co tam jsou a jsou schopni ze sebe vyplodit, mě samozřejmě neomlouvá. Důležité je ale napsat, že každý z vás má jiny vkus a jinou představu, co se masérky a masáže týče, s tím se mnou jistě budete souhlasit. Moje masáže jsou především určené k relaxaci, a ne k tomu, abych vám promačkala záda, jako na klasické masáži. Společná sprcha je bonusem před masáží. Chápu, že to není pro každého, ale právě proto je potřeba si vždy ujasnit ještě před samotnou masáží, o co teda přesně jde :wink: . Doufám, že do budoucna předejdeme omylu a budeme všichni spokojení :) . Co se týče smazáno moderátorem, byla bych ráda za jeho vyjádření, neboli tohle není poprvé, co psal negativní recenzi, jeho recenze se totiž objevují i u jiných dívek a smazáno moderátorem je velice aktivní. Jakož i Labrador aspol.

Děkuji za recenze a přijímám je s pokorou :wink: .

PS.: smazáno moderátorem, psala jsem ti na whatsapp. Evidentně psaní negativních komentářu ti jde n výbornou, ale odpovědět, to už asi nezvládáš :D.
Naposledy upravil Katrina dne pát 9. črc 2021, 19:53, celkově upraveno 1
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: dragon720, hornystud a 6 návštevníků