Hledat  

Laura Wood 604651168

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » pát 9. črc 2021, 17:01

Pane bože už se na tu tragikomedii, které máš tu drzost říkat masáž vyser. Máš tady samé negativní recenze kromě jedné, kterou bych se nedivil, že sis ji napsala sama. A mazej radši zpátky do té fabriky, protože každý, kdo k tobě vleze, musí zákonitě litovat vyhozených peněz!!!
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod bilmc » pát 9. črc 2021, 17:27

Katrina píše:Zdravím, dovolte mi, prosím, vyjádřit se k dané recenzi, která mě nepřekvapila a je spíše k zasmání. Pan DWRST neboli *****, jak se představil několikrát do telefonu (a ted moc děkuji svému telefonu, který má funkci nahrávky hovoru, díky níž jsem snadno dohledala, od koho tato daná recenze je), je totiž zrovna ten typ, co by nejradši všechno, hned a za co nejmín peněž a to i s tím, aniž by si pořádně přečetl text inzerátu a ještě se zeptal do telefonu, aby si ujasnil, o co přesně teda jde. Pouze se objednal na masáž, přišel, viděl, nelíbila jsem se mu, ale i tak si masáž zaplatil? Proč? Aby pak mohl psát negace na moji osobu? Ok. Tohle je apel na všechny z Vás, aby nedošlo k omylu. Prosím, ptejte se ihned do telefonu a inzeráty ČTĚTE!! A jak už bylo řečeno, nejsem tlustá, ale nejsem ani hubená, což znamená, že mám prostě zadek (prdel vypadá jinak) a prsa. Ale to snad má každá, ne? A abych se vyjádřila k mému vyjádření na amaterech, které je staré už nějaký ten pátek, tak souhlasím s tím, že moje tehdejší vyjádření nebylo zrovna moc inteligentní, a to, že jsem to psala, když už jsem byla opravdu nasraná z těch individuí, co tam jsou a jsou schopni ze sebe vyplodit, mě samozřejmě neomlouvá. Důležité je ale napsat, že každý z vás má jiny vkus a jinou představu, co se masérky a masáže týče, s tím se mnou jistě budete souhlasit. Moje masáže jsou především určené k relaxaci, a ne k tomu, abych vám promačkala záda, jako na klasické masáži. Společná sprcha je bonusem před masáží. Chápu, že to není pro každého, ale právě proto je potřeba si vždy ujasnit ještě před samotnou masáží, o co teda přesně jde :wink: . Doufám, že do budoucna předejdeme omylu a budeme všichni spokojení :) . Co se týče ****, byla bych ráda za jeho vyjádření, neboli tohle není poprvé, co psal negativní recenzi, jeho recenze se totiž objevují i u jiných dívek a **** je velice aktivní. Jakož i Labrador aspol.

Děkuji za recenze a přijímám je s pokorou :wink: .

PS.: *****, psala jsem ti na whatsapp.


Zveřejňovat tu, byť jen křestní jména klientů, a spojovat je s jejich nicky, mi osobně nepřijde vůbec v pořádku. Rovněž by se ti nelíbilo, kdyby tu někdo propálil tvé jméno, RZ auta či jakýkoliv další osobní údaj!

Máme to uvedené i v pravidlech fóra, která jsi pravděpodobně nečetla. Abych ti ale ušetřil pár vteřin života a kliknutí myší, vložím ti sem odkaz, aby ses mohla dovzdělat. Konkrétně zde - https://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=4&start=15#p85717
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pát 9. črc 2021, 19:56

Labradore, za 4 roky mě tady těch pár negativních recenzí opravdu nesejme :D :). A opravdu nemám zapotřebí si psát pozitivní recenze sama na sebe :D. Nicméně, ty jsi za mnou byl uplně mezi prvníma klientama ještě na Kotlářské a nezapomenu na tebe doted :D. .. Zajímavé ale je, že tyhle negativní recenze píšou přesně tady ti týpci, jako jsi ty :D. Tak no drama. Jen by mě teda zajímalo, proč jsi teda hned neodešel? Huba plna kecu po zprávách a realita prd :D. Tak si tady pak nestěžuj a nebreč, jak si byl zklamaný :D.
Naposledy upravil Katrina dne pát 9. črc 2021, 20:09, celkově upraveno 2
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pát 9. črc 2021, 19:57

Bilmc.. A zveřejnovat fotky masérek se smí?? :D Nicméně, Janík se představil, takže pochybuji, že by mu vadilo tu uveřejnit jeho jméno. Ještě mohu přidat foto klidně.
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Dylenhunt » pát 9. črc 2021, 20:44

Katrina píše:(a ted moc děkuji svému telefonu, který má funkci nahrávky hovoru, díky níž jsem snadno dohledala, od koho tato daná recenze je)

To je asi jediná hodnotná informace z toho všeho plantání, ne? Myslim, že teď se lidi jenom pohrnou :lol:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pát 9. črc 2021, 21:22

Dylenthunt... Tak kdyby se nehrnuli, nedělám to 4 roky :D.
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod bilmc » pát 9. črc 2021, 21:56

Katrina píše:Bilmc.. A zveřejnovat fotky masérek se smí?? :D Nicméně, Janík se představil, takže pochybuji, že by mu vadilo tu uveřejnit jeho jméno. Ještě mohu přidat foto klidně.


Nikde tu tvoji fotku nevidím. Případně, pokud tu někdo někdy použil fotku, kterou jsi měla u svého inzerátu, či někde jinde veřejně přístupnou, tak je to samozřejmě v pořádku. Pokud by tu ale někdo tvou fotku zveřejnil, moderátor by ji obratem smazal.

Ohledně přidání jeho fotky, nevím co bych dodal. Jsi svéprávná bytost a čiň tak, jak uznáš za vhodné. Za sebe mohu jen říci, že tvůj výstup tu ti úplně dobrou reklamu nedělá. Samozřejmě svoji klientelu zcela určitě máš, jak jsi odepsala kolegovi. V Brně se bohužel v tomto odvětví uživí každá, která se do toho vrhne. Za což si vlastně ale můžeme my všichni sami, protože to stále podporujeme a tím bych tento pomyslně nekonečný kruh asi uzavřel. 8)
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pát 9. črc 2021, 22:03

Dobře, ale on má přece své jméno taky veřejně dostupné i fotku :). Takže nic zlého nedělám :). A jestli mi to tu udělá zlou nebo dobrou reklamu, to mi je upřímně jedno, protože nepotřebuji klienty, co jsou na těhle stránkách a drbou o maserkách či holkách, co dělají sex. Věř tomu nebo ne, ale spousta z mých klientu ani nevědí, že tahle stránka vubec existuje :D. Nicméně s tebou souhlasím v tom, že bych tohle vlákno uzavřela, nebot je uplně zbytečné o něčem debatovat. Jen jsem se chtěla vyjádřit, to je vše. A ti, co mají potřebu ještě něco dodávat, tak klidně, na pobavení je to tu fajn. Taková temná pandořina skřínka bych řekla. Jde mi hlavně o to, když se maserka nelíbí, odejít ihned a ne zaplatit, a pak si stěžovat. Nevidím na tom nic špatného, vždyt já nikoho nedržím :).
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod acx » sob 10. črc 2021, 1:51

Katrina píše:Dobře, ale on má přece své jméno taky veřejně dostupné i fotku :). Takže nic zlého nedělám :). A jestli mi to tu udělá zlou nebo dobrou reklamu, to mi je upřímně jedno, protože nepotřebuji klienty, co jsou na těhle stránkách a drbou o maserkách či holkách, co dělají sex. Věř tomu nebo ne, ale spousta z mých klientu ani nevědí, že tahle stránka vubec existuje :D. Nicméně s tebou souhlasím v tom, že bych tohle vlákno uzavřela, nebot je uplně zbytečné o něčem debatovat. Jen jsem se chtěla vyjádřit, to je vše. A ti, co mají potřebu ještě něco dodávat, tak klidně, na pobavení je to tu fajn. Taková temná pandořina skřínka bych řekla. Jde mi hlavně o to, když se maserka nelíbí, odejít ihned a ne zaplatit, a pak si stěžovat. Nevidím na tom nic špatného, vždyt já nikoho nedržím :).


Je rozdíl, zda jméno je soukromé nebo obchodní. Ty jsi udáje uvedla jako výdělečný inzerát a nemáš ochranu soukromí. Tví klienti nebo potencionální klienti by měli vědět, jak jsi ochotna a schopna hodnotit své potencionální či nepotencionální klienty. :lol:
Osobní popisek
Eroticke masaze telo na telo, vice v inzeratech nebo na telefonu. 604651168 neni to sex!! Pro vsechny kreteny, kdybys byl zenska, delas to taky!! Umim toho vic, nez jen masirovat a honit curaky, co minozi z vas pisou, protoze je odmitam nebo jsou socky, kdyz se jim to zda drahe. Jen nehodlam sedet na prdeli osm hodin a odchazet s holou prdeli a cekat mesic na vyplatu. Delala jsem ve fabrice, hlidala deti v Anglii, delala administrativni cinnost, brousila stropy a mnoho dalsiho. Takze jeste jednou mi nejaky debil napise neco o sexu nebo ze nic neumim, kdyz delam, co delam... zamette si nejdriv pred svym vlastnim prahem. Poznat vas vsechny curaky osobn


Jako potencionální kretén, který i kdybych byl ženská, mám hrdost, bych to neudělal, nikdy tě nekontaktoval. Máš vlastně štěstí, že tvý "klienti" jsou ducha mdlého a dosud nezjistili, že tyhle stránky existují. Jinak by se na tebe ... .
Profil https://www.amateri.com/cs/lide/1810034/LenaWood :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » sob 10. črc 2021, 10:02

Asi si mě pleteš s jiným nespokojeným klientem Lauro Wood alias Katrino, a že jich musí být. :D Já jsem u tebe byl bohužel na Štefánikové. Už jenom podle toho, jak měníš jména a působiště, je vidět, jak ta tvoje fraška, kterou máš tu drzost nazývat erotická masáž, stojí za hovno. Chtěl bych vědět, jestli existuje někdo, kdo u tebe byl víckrát než jednou. :D
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod kabanna » sob 10. črc 2021, 13:29

Já byl za slečnou někdy v zimě či z jara.
Fotky na https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... e-brno-848 jsou její. Takže o postavě si každý představu udělá.
Mě se slečna líbila. Masáž proběhla tak jak popisuje. Společná sprcha je příjemná. Možnost si ji pořádně ohmatat.
Samotná masáž záda nezpraví. Není to jak od Jolandy. Ovšem je příjemná a jak je prezentována relaxační.
Já byl spokojen. A odešel ja odpočinutý a spokojený.
Návštěvu nejspíš ještě zopakuji.
Vystupování slečny milé a příjemné.
Toto je taková rychlá reakce. Je tu hodně negativních příspěvků, já ovšem byl spokojen.
kabanna
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 27. lis 2008, 22:01

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » ned 11. črc 2021, 12:59

Kabana, Děkuji TI. Je vidět, že konečně někdo, kdo pochopil, že nejde o erotickou, ale relaxační :).
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » ned 11. črc 2021, 13:04

lABRADOR, .. Stále si nepochopil, že nedělám erotickou masáž, ale masáž zaměřenou na relax. Tak ani nejsem překvapená z tvé recenze, když zaměnuješ pojmy va vubec nečteš. Nicméně to, že pusobim ted jinde má své duvody, které ti ale nebudu vysvětlovat. Nicméně jsem tam velice spokojená :). Na moji otázku, proč si neodešel hned, jsi mi neodpověděl a stále si meleš to svoje.
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » ned 11. črc 2021, 14:28

Tak buď tak laskavá ty hvězdo a pouč nás tady, jaký je rozdíl mezi erotickou a relaxační masáží. Ve tvém podání to byla parodie na jakoukoliv masáž. A pohled na ten tvůj otrávenej ksicht tomu jenom nasadil korunu. A mimochodem až dodatečně jsem se dozvěděl i názory ostatních masérek, které s tebou působily na stejném místě. A jejich hodnocení bylo, jo to byla neskutečná kráva. :D Ostatně tvůj popis u tvého profilu na amatérech je, si myslím dostatečně vypovídající. :D
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » úte 13. črc 2021, 7:24

Labradore, jestli myslíš Lenku a Ingrid, tak jejich názory opravdu neřeším :D ... Ty do mýho života nikdy nepatříli, ale ty se mnou byli na Kotlářské a psal si, že si mě navštívil na Štefance, tam já ale masírovala bez nich :D. A rozdíl je velký mezi relaxem a erotičnem. Pokud máš alespon trošku iq, dojde ti to. Nicméně tvá povaha o tobě hodně vypovídá, taková zloba jako jde z tebe, to jsem ještě nezažila. Umíš i něco jiného než urážet a vyhýbat se mojí otázce? :D... A co se týče amateru, tak ty už nepožívám nějaký ten pátek, mužeš se podívat, kdy naposled byl učet aktivní.
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků