Hledat  

Laura Wood 604651168

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » úte 13. črc 2021, 17:48

Děkuji za doslova vyčerpávající vysvětlení Katrino alias Lauro Wood, jaký je rozdíl mezi erotickou a relaxační masáží. :D A taky mě pobavilo, jak někdo kdo má u svého profilu popis sprostý tak, že by se za něho nemusel stydět ani dlaždič, mně napíše, že ze mě jde zloba. :D Toto fórum má podle mého názoru primárně sloužit k tomu, aby si na něm lidé, kteří vyhledávají tento typ služeb a platí za ně, vyměňovali názory a zážitky z těchto služeb. Proto jsem tady napsal, že dle mého názoru to, co předvádíš, nemá nic společného ani s masáží erotickou ani relaxační. A poměr cena, výkon je u tebe doslova tragický. Nakonec jedno z tvých uměleckých jmen je docela výstižné, protože na masáže jsi totální dřevo Lauro Wood.
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » úte 27. črc 2021, 19:13

Labradore, nevím, komu tohle píšeš, neznám žádnou Lauru Wood, jmenuji se Katrin. Nevím, proč bych ti měla odpovídat na tvůj dotaz, když sám nejsi schopen odpovědět na ten můj. Doporučuji ti strčit si hlavu do prdele a dělat, že neexistuješ. každá by to ocenila. Nejen, že píšeš o kolegyních, které se mnou na Štefánce vubec nebyli, ale sereš si tak do huby, že se tady akorát ukazuje, jaký jsi debil. PAPA :)
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » stř 28. črc 2021, 19:34

Teď si říkáš Katrina, dřív sis říkala Laura Wood a ještě i jinak. Tvoje změny jmen také svědčí o kvalitě tvých služeb. A taky tvůj způsob vyjadřování snad odradí co nejvíc nešťastníků, kteří možná uvažovali, že by udělali tu obrovskou chybu a vlezli k tobě. A znovu opakuji, že dle mého názoru by mělo tohle fórum sloužit těm, kteří tyto služby navštěvují a platí za ně. Naštěstí si tady děláš spíše velice negativní reklamu těma blábolama, které tady píšeš. :wink:
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod Katrina » pon 9. srp 2021, 19:32

Labradore, prosím tě, uvadíš, že si byl za mnou na Štefánikové, což není pravda. Byl si na Kotlářské. Moje první reakce na tebe byla z Kotlářské, tak si ujasni adresy a pak něco piš. Vím moc dobře, co jsi zač. a byl si mezi prvníma klientama. Tak fakt nevím, o co ti tím tvým lhaním jde :).
Katrina
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. črc 2021, 15:26

Re: Laura Wood 604651168

Příspěvekod labrador » pon 9. srp 2021, 19:54

Katrino alias Lauro Wood, s někým si mě pleteš. Na Kotlářské jsem nikdy na žádné masáži nebyl. A nehodlám se tady s tebou dohadovat, jestli jsem za tebou byl na Kotlářské nebo na Štefánikové. Tak si v tom udělej jasno ty sama, prosím. Asi těch nespokojených klientů máš tolik, že se ti pak pletou mezi sebou. A znovu ti opakuji, že dle mého názoru má toto fórum sloužit lidem, kteří tyto služby navštěvují a platí za ně. A ty jsem chtěl varovat, že dle mého názoru tvoje služby za nic nestojí.
labrador
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 25. led 2018, 19:05

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků