Hledat  

Lucia Ermas 608643213

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Looni Merdmann » pát 31. srp 2018, 14:56

Máte už někdo zkušenosti s Luciou?
Inzeruje už delší dobu, ale zatím se o ní nikdo nezmínil, což může znamenat, že je to dobrý. Ale jsem srab jít naslepo bez doporučení. :roll: :o

https://cs-cz.facebook.com/Ermashyb/
http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... _brno-brno
Looni Merdmann
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 24. bře 2017, 11:28

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod zatoichi » pát 31. srp 2018, 16:31

:arrow:
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 8:28, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Looni Merdmann » sob 1. zář 2018, 7:01

Fíha, myslíš, že je to opravdu Laura z Brna? Samozřejmě nevím, ale z fotek mi přijde, že vypadá jinak. :shock:
Looni Merdmann
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 24. bře 2017, 11:28

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod jarjaroslav » sob 1. zář 2018, 10:18

zatoichi píše::arrow: viewtopic.php?f=4&t=5657

Domnívám se, že se jedná o někoho úplně jiného :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod zatoichi » pon 3. zář 2018, 12:41

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 16:05, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Looni Merdmann » stř 5. zář 2018, 21:52

Tak jsem byl zkusit a sice 1600,- za hodinu je už trochu víc, ale já jsem spokojen. Jedná se teda striktně o masáž, začátek je klasika s naolejováním a hlazením, ale co mě dostalo je následující část body to body, kdy jsem si Lucčiny křivky klouzající po mých zádech a zadku vyloženě užíval. Lucky je kus, ale mě to prostě vyhovovalo. No a poslední cca třetina byla masáž penisu s oddalováním, kdy se nejelo vyloženě za vyvrcholením (když to bylo na hraně, dal jsem sám vědět a zvolnilo se), a to mě vyloženě bavilo. Za chvilku mě mravenčily ruce i nohy, což mělo být cílem. Na konci desetiminutovka na vzpamatování se a hajdy domů. Jinak prostředí čisté, vše ok.
Looni Merdmann
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 24. bře 2017, 11:28

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod croisante » pon 17. zář 2018, 11:16

Hodnocení od Looni Merdmann celkem sedí, byť mě styl té masáže úplně nevyhovoval. Takže zkusím sesumírovat.

Informace v inzerátu i fotky odpovídají realitě, komunikace s Luciií naprosto bez problémů a příjemná, domluva taktéž v pohodě. Je to ve starém baráku, ale po vstupu do bytu vše OK, prostředí hezké, čisto. I osobně je Lucie velmi fajn. jedná se opravdu jen o masáž a Lucie to bere docela vědecky, kdy mi prodrobně vysvětlila co, proč a jak (přičemž pro to, aby tantra správně fungovala je nutno opakovaných návštěv a vše se naučit :-)). Pak už samotná masáž, nejdřív rukama, pak body-to-body. Lucka je kus holky, ale slovo tlustá není na místě a body-to-body byla velmi příjemná záležitost, rukama to bylo slabší. na můj vkus používá až moc oleje. Máme první půlku za sebou - druhá půlka už mi moc nesedla, Lucka si sedne mezi nohy a věnuje se výhradně masáži penisu. Já jsem poměrně citlivý a některé pohyby mi nedělaly až tak dobře, ale to se dá s Luckou domluvit. Nicméně přesto to nebylo úplně ono (i když to asi tak u pravé tantry nejspíš má být, nevím), prostě jen pak sedí a maká na ptákovi rukama (ale zase poctivě, to se musí uznat). Já mám raději víc body-to-body a možnost se dotýkat masérky. Lucka se snažila o oddalování, aby mě brněly konečky prstů (čehož jsme nedosáhli, ale asi to není chyba Lucky) apod. jakože nebylo to úplně špatné, ale tohle mi úplně nevyhovuje. Nakonec ještě nutno osprchovat ten olej...

Nicméně jak psal Looni Merdmann, je možné, že to někomu jinému sedne víc. Rozhodně to za vyzkoušení stojí, už jen kvůli osobě masérky, ten milý úsměv z fotky má i v reále (v podstatě bych řekl GF experience).
croisante
 
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Lucia (Ermas, Salon Suki) 608 643 213/735 500 137

Příspěvekod jarjaroslav » sob 22. zář 2018, 22:40

Věk: 25 let
Barva vlasů: Blond
Výška: 165 cm
Váha: 70 kg
Prsa číslo: 5


Objednávám se telefonicky. Lucia se mě nejprve ptá, zda jsem ji někdy navštívil, a poté se ujišťuje, jestli vím, že se jedná pouze o masáž. Následně ještě sděluje cenu (1 600 Kč) a prosí mě, abych si nachystal přesnou částku, protože nemá na vrácení. Věřím, že řada slečen by se naopak snažila situaci využít s očekáváním, že klient jim „drobné“ nechá :D .

Na místo dorážím s třicetiminutovou rezervou, ale nevnucuji se dříve. Lucia mě po zavolání naviguje dovnitř. Chodba nepůsobí zrovna reprezentativním dojmem, možná probíhá rekonstrukce nebo by aspoň byla potřeba. Salon Suki však představuje odlišný svět. Po krátkém přivítání míjíme přijímací místnost s barovým pultem do připraveného pokoje (jako orientační bod může sloužit SM kříž na stěně).

Lucia mi ukazuje koupelnu a dostávám ručník. Koupelna čistá, sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi, zvenku praktický háček na ručník (záměrně zdůrazňuji maličkost, kterou řada erotických podniků postrádá :idea: ). Vracím se na pokoj, kde stále hraje hudba z malého reproduktoru. Malý, ale výkonný. Nejsem zvyklý doma poslouchat hlasitější hudbu, ale po delším pobytu v pokoji si zvykám.

Jakmile se Lucia vrátí, vysvětluje mi koncept své masáže. Nevím, zda se mi to nyní podaří přesně popsat. Masíruje prý jinak než ostatní masérky. Masáž se skládá z dvou bloků - body to body a tantry (20 a 30 minut?). Posledních 10 minut se nemasíruje, klient leží, aby se mu neklepaly nohy a mohl se poté postavit. Skoro začínám mít strach z masáže, která dovede člověka do podobného stavu :shock: ...

Zpět k masáži - při body to body (já na břiše) jsem ocenil Luciino velké poprsí. Po obrácení na záda jsem jí měl dát ruce na nohy a klepnout ji, až se bude blížit vyvrcholení. Sahat možno všude kromě rozkroku, moc jsem ale na Luciu nedosáhl, takže jsem dotyků příliš nevyužil. Jak už jsem naznačil, Lucia patří mezi baculky a vůbec se tím v inzerci netají. Neřadil bych ji však ke kategorii nechutných hrochů a vorvaňů :idea: . Zejm. musím vyzdvihnout její (dle mého názoru) velmi hezký obličej :D . Ač foto obličeje přiložila k dalším fotkám v inzerci, myslím, že v reálu vypadá ještě lépe. Po vyvrcholení otření žínkou a mám prý ještě zůstat ležet. Lucia se mezitím osprchuje. Když vstávám z postele, stará se, jestli se mi netočí hlava a zda je vše v pořádku. Musím ocenit dostatečný prostor pro osprchování po masáži, např. ve WR často dívky přicházejí na pokoj dříve.

Po návratu Lucii rozloučení a opuštění budovy. Lucia - velmi příjemná, usměvavá, pozitivní a energická bytost. Jako člověk mi sedla více než ostatní masérky. K masáži nemám nějaké větší výhrady, snad jen - u Lucii bych očekával, zejm. s přihlédnutím k jejím přednostem, intenzivnější body to body v okamžiku, kdy klient leží na zádech. Myslím, že si Lucia sama škodí cenou 1 600 Kč :( , protože klienti budou (min. podvědomě) hledat za stovku navíc super „přidanou hodnotu“ a kritizovat tak přísněji :idea: .

Opakování nevylučuji.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod cambiss » stř 3. bře 2021, 10:25

Nedávno jsem navštívil, takže zase oživím toto vlákno, ačkoliv budu jen potvrzovat výše napsané. Jak už bylo řečeno, Lucka je baculka s krásnýma prsama, hezkým obličejem a příjemná na pokec. Bral jsem 1500/h, vnitřek salonu moc hezký (okolí nikoliv, ale s tím už holky nic neudělaj.. :D ) , velká sprcha, ručník, není moc co vytknout. Lucka na začátku všechno vysvětlí a pak jdem na věc, začátek cca. 20-30 minut na břichu, výborné B2B prsy, potom otočka na záda, ještě chvilku B2B a potom následuje zlatý hřeb večera :D a asi jeden z nejlepších zážitků v téhle oblasti, co jsem zažil, na podobné úrovni si vyhrát umí asi jen Yolanda, každá má svoje "metody" a u obou se jedná o luxusní záležitost. Jak už popsal kolega, Lucka si sedne mezi vaše nohy a instruuje vás, aby jste ji zaklepali rukama o stehna pokaždé, co se budete blížit k vyvrcholení. A musím říct, že vás fakt potrápí, hodně dlouhých a příjemných 20 minut a ten finiš stojí za to :). Potom chvilka na uklidnění, sprcha a finito, za m určitě na opačko.
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod josevodar » stř 3. bře 2021, 12:31

Tady je vidět jak to každý prožívá jinak. Já byl před rokem a půl a probíhalo to stejně. Akorát já to vnímal totálně jalově až bolestivě bez nějakého napětí, jako cosi mechanického :-).
josevodar
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 4. črc 2019, 0:11

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod cambiss » stř 3. bře 2021, 22:53

Hah, to je fakt no :D ale jak se říká, 100 lidí 100 chutí, pro mne je tohle daleko zajímavější, než nějaká mrdačka na privátu, když chcu jen mrdat, tak si pozvu kámošku na víno :) tohle je pro mne výživnější, avšak nepopírám, že občas zabrousím i na privát, ale už jen výjimečně
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod pvdlfavb » ned 22. srp 2021, 16:44

Neinzeruje teď náhodou jako Adriana, 778970887 / 778 970 887?
pvdlfavb
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 9. říj 2012, 20:24

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod jarjaroslav » ned 22. srp 2021, 21:01

pvdlfavb píše:Neinzeruje teď náhodou jako Adriana, 778970887 / 778 970 887?

Foto odpovídá :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Henry Fafnbach » pon 13. zář 2021, 13:06

souhlas, inzerat je absolutne mimo, otevre holka, ktera ma 80-90kg, coz je trochu vic nez inzerovanych 50kg.
Henry Fafnbach
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 1. úno 2021, 11:14

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Undrvasrman » pon 13. zář 2021, 14:51

Já jsem u ní byl asi 2-3x před pár lety. Už tehdy byla taková oplácaná, ale tak nějak v mezích. A masírovala celkem dobře. Teď nějak často mění stanoviště, mění přezdívky. Což je pro mě stopka pro další opáčka. A 80-90 kg už bych taky nepobral kua šak to je o patnáct víc než mám já :D
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků