Hledat  

Lucia Ermas 608643213

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod D80 » sob 29. led 2022, 19:04

Ahoj, u Lucky jsem byl uz dvakrat, poprve dost nervni, ale je hodne v pohode a pratelska. Takze po druhe to uz ze me vice opadlo. Muzu potvrdit to co zde pisete, ze je oplacana, ale tak nejak v pohode. Uvital jsem jeji rezervacni system na webovkach luciacabell.cz, kde jsem ji nemusel nahanet ani vyvolat a presne vite kdy ma cas. K samotne masazi bych rekl, ze je plna energie a masazi penisu se venuje fakt dlouho. Pro me neznaleho to bylo hodne zajimave, ale velice prijemne. Jedine minus a to jen poprve byly chladnejsi nohy, podruhe uz ne. Cenovka 2K za hodku uz tak nejak bohuzel beru za standart.
D80
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 13. pro 2021, 10:33

Re: Lucia Ermas 778 977 993

Příspěvekod slovit » pon 7. bře 2022, 21:11

Lucia masiruje v byte v Krpoli, zaujala ma ponukou masaze penisu s oddalovanim. Telefonicke spojenie pravdepodobne s operatorkou, ktora spravuje komunikaciu Lucie a jej kolegyne. Po novom k dispozicii online rezervacia na webe, ako napisal kolega nadomnou. Lucia je baculka s krasnym ksichtikom, fotky v inzercii su aktualne a zodpovedaju realite.

Na zaciatku nekonecne bludenie v budove, na druhy pokus som trafil a prichadzam s 5-10 minutovym spozdenim. Uvita ma vysmiata Lucia, udajne sa to klientom stava pravidelne :D Pre istotu si vopred ujasnite, kam a do ktorych dveri mate ist (doporucujem vchod priamo z ulice, nie z garaze).
Odkladam veci priamo v pokoji a davam sprchu osamote - sprchovy kut je stredne velky ale na spolocnu sprchu by asi nestacil. Navrat do pokoje, Lucia si ma polozi a tiez odbieha do sprchy.

Jemna masaz zacina na bruchu, je to hladenie / patlanie oleja, ziadne pritlacenie necakajte. V pozicii na bruchu nedochadza k intimnym dotykom, az v zavere tejto pozicie zapoji svoje prsia a cele telo v uzasnom B2B. Celu dobu so mnou prijemne debatuje a ma super zmysel pre humor, konverzacne si s nou budete rozumiet.

Po otocke sa rovno chopi penisu, pomaly a jemne ho postavi do pozoru. Zo zaciatku sedi vedla mna, takze nevaham a chytam sa (nielen) prilezitosti - ma velke a prijemne prsia. To bol chytry krok, pretoze ked zacne oddalovanie, sedi v podstate medzi mojimi nohami a uz na nu nedotiahnem.
Lucia skusene otestuje ako moc som citlivý, potom zacina samotne oddalovanie. Vzdy ked sa blizim k vystreku, mam jej zaklepat na nohy. To sa zopakuje cca 4 krat a potom ju poziadam, aby pokracovala v honeni aj po vystreku - rada vyhovela. K onomu povestnemu brneniu koncekov prstov nedoslo, aspon nie pocas masaze. Zato po vystreku a naslednom honeni mi uz brnelo cele telo :)

Suma sumarum prijemny zazitok, ceny ma vyssie (2000/hod) takze nechodim pravidelne. Za vyskusanie to asi stoji.

Skusili ste niekto 4-rucni masaz?

PS - pre lepsie vyhladavanie, ma nove cislo: 778 977 993 (778977993)
slovit
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13. črc 2020, 15:17

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Spankingfilip » úte 27. pro 2022, 22:48

Zdravím pánové.
Zjistil jsem, že tahle Lucia má v nabídce i s/m terapii- výprask.
Zkoušel jste to někdo?

Mně se ta její nabídka docela líbí, výprask chci vyzkoušet už dlouho a k profi domině si netroufám. Prostě si myslím, že na spankingové poprvé, by to mohla být dobrá volba. Díky za názory
Spankingfilip
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. pro 2022, 22:40

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Snackcrack » ned 1. led 2023, 21:19

Ahoj, přemluvili jste někdo Lucii na něco víc? Doteky na celém jejím těle nebo sex?
Se mnou byla na první schůzce neoblomna. Na další zatím nedošlo.
Tu druhou masérka se kterou nabízí masáž ve 3, jste někdo viděl?
Snackcrack
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 9. úno 2010, 23:11

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod human_faces » čtv 30. bře 2023, 14:01

Ahojte,

rád by som napísal svoj prvý príspevok práve ohľadom včerajšej skúsenosti, nech z tohto portále len informácie neberiem ale i dávam.

Využil som služby Sabiny. Objednal som sa telefonicky (na ich webe nebolo možné zvoliť práve ju a stále ma odkazovalo na Luciu, ktorú som preferoval menej) cez operátorku. Chvíľu mi trvalo než som na Božetechovej našiel zvonček k bytu (:D) ale inak som sa v bytovke nestrácal.
Privítala ma ukecaná bruneta, fotky a údaje sedeli.
Ako sa už písalo, masáž prebieha v garsónke, sprchový kút na spoločné sprchovanie je pomerne malý.
Mal som dvojhodinovú masáž. Sabina je certifikovaná masérka v bežných masážach, takže keď som bol na bruchu som veľmi ocenil jej kvality. :) Po asi 25´ (!) som bol na chrbte, pričom najbližších cca 70´ sa venovala penisu väčšinu času. Veľmi som oceňoval, že dokázala meniť jeho masáž, čo spôsobovalo nové pocity. Užil som si aj B2B, ktoré nebolo len nejaké prázdne šmíkanie sa po protejšku.

Sabina je vcelku temperamentná, takže niekedy mala tendenciu byť ukecaná (no myslím, žeby to na požiadanie nemusela robiť, ja som sa vcelku vykecával). Zároveň by som predpokladal, že keď jej nesadne klient, asi nevie/nechce poskytnúť svoje kvality. Za prsia som ju nechytal, nemal som to za potreby asi pri mne by s tým bola v poriadku. Pri skorom vyvrcholení možnosť opakovať 2x...

Napriek tomu, že Simona nie je vôbec môj typ, masáž som si skutočne užil (dovtedy som bol v salónoch 3x).Nevýhodou sú o niečo vyššie ceny (4k za 2 hod.) a do budúcna by stačila 90´ masáž.

Čas strávený v garsónke: 115´ (, no 15´ som meškal).
human_faces
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. bře 2023, 13:13

Re: Lucia Ermas 608643213

Příspěvekod Mr.TTTom » čtv 8. čer 2023, 21:18

Bezproblémové objednání přes rezervační systém na webu, po objednání přijde e-mail s přesnou navigací a žádostí potvrdit návštěvu 60 minut předem přes SMS. Lze dokonce zaplatit dopředu kartou, ale volil jsem hotovost. Lucka je sympatická a hodně prostorově výrazná, jak je patrné z fotek.

Samotná masáž mi vůbec nesedla. První část je klasicky masáž zad. V zásadě nejde o masáž, ale o napatlání tunou oleje a hlazení. Na konci této první části následuje B2B, které je vzhledem k Lucčině postavě dost intenzivní, ale vůbec mi nepřišlo vzrušující. Spíš jsem měl pocit, že mi po zádech někdo smýká s pytlem brambor.. Následovala otočka na záda a už výše popsané instrukce s poklepáním na stehna při blížícím se vyvrcholení. Masáž penisu bych označil jako brutální hoňku. V zásadě střídá asi tři různé úchopy a celou dobu jede jak motorová pila. Moc příjemný mi to nebylo. Po pár oddáleních jsem teda stříkal jak koroptev, to zase jo :D Po konci akce jste mastní jak sardinka v oleji, smývat to je docela opruz. Lucka je taky opravdu hodně ukecaná, místy jsem si připadal jak u výslechu.

Své fandy si to asi najde, ale s mými preferencemi se to naprosto minulo.
Mr.TTTom
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 4. led 2007, 19:07

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků