Hledat  

Jasmine (Despacio) 778 505 885

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Jasmine (Despacio) 778 505 885

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 6. zář 2018, 21:22

Věk: 28 let
Barva vlasů: Černé
Výška: 160 cm
Váha: 56 kg
Prsa číslo: 3


„Exotickou krásku“ (alespoň dle inzerce) Jasmine jsem zvažoval již nějaký čas. Z Hlinek se mezitím část masáží přemístila na Přadláckou (a odtud později zase jinam :roll: ). Na Hlinkách, kde jsem v roce 2015 pobyl pár minut, jsem se kvůli vonným svíčkám (nebo tyčinkám?) obával načichnutí. V telefonu mě však Melissa (šéfová) ujišťuje, že se na Přadlácké nic podobného nenachází, ani olej není parfémovaný. Domlouváme se na termínu a sděluje mi adresu, kterou jsem již znal z inzerce. Instrukce pro vstup do domu a orientaci v něm mi zašle SMS. Za chvíli opravdu obdržím textovku s číslem zvonku i polohou studia. Což později ocením, protože v nové budově vypadají všechny chodby a dveře úplně stejně :roll: .

Na dveřích bytu, kde se studio nachází, visí jmenovka, a navíc jsou pootevřené, což naznačuje, že jsem nezabloudil. Byt se skládá min. z předsíně, koupelny spojené s WC a jednoho pokoje, kde masáže probíhají. Po zaplacení tisícovky (za třicetiminutovou masáž) si chci odložit věci na gauči, ale Jasmine mě posílá do předsíně, ručník mám po použití nechat v koupelně a nenosit ho do pokoje. Koupelna moderní, velmi čistá, oceňuji neucpaný odtokový kanálek ve sprchovém koutě, který nelze vždy považovat za samozřejmost :idea: .

Jasmine čeká svlečená v pokoji. Zalžu, že se jedná o moji první masáž. Možná doufám, že se bude více snažit. Jasmine má částečně exotický původ (Asie), mluví ale plynně česky bez přízvuku. Pro srovnání, třeba Linda se mi v obličeji líbí více. Ptám se na „pravidla“, dotýkat se mohu, ale ne intimních partií. Takže nesahat ani na prsa, jestli jsem to správně pochopil :evil: . Což třeba jinde nezakazují. Masáž, probíhající na nízké masážní posteli, mi připadá celkově málo intenzivní (zejm. v případě srovnání s Terezou nebo Lily z WR) a erotická :( . Možná je slečna zvyklá více na hodinové masáže a začátek bývá vždy takový pozvolný, těžko říct... K vyvrcholení však v závěru došlo. Jasmine nepůsobí protivně, dá se s ní normálně mluvit.

Do koupelny mě Jasmine posílá po 28 minutách od příchodu do studia :evil: . Oblékám se v předsíni, bavíme se (ale de facto každý v jiné místnosti :roll: ) a po rozloučení mířím chodbou zmateně opačným směrem, než jsem přišel :oops: , na což mě Jasmine pohotově upozorňuje.

Prostředí čisté, moderní, masérka příjemná. Ale - čas zkrácen a masáž na můj vkus málo intenzivní :( . Vzhledem k uvedeným nedostatkům se nechystám opakovat, ani kdyby se Jasmine do Despacia vrátila (aktuálně zde již nepůsobí :idea: ).


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Jasmine (Despacio) 778 505 885

Příspěvekod lojza201 » pát 7. zář 2018, 22:53

S Pradlackou a zdejsim osazenstvem mam podobne zkusenosti.Jasmine je na pohled hezka,mlada,ale.jaksi bez zajmu a jiskry..takovy znudeny pristup.Ja opakovat take nebudu,byl jsem na hodine a masaz o nicem a zaver...nuda..
lojza201
 
Příspěvky: 41
Registrován: úte 2. srp 2016, 15:54

Re: Jasmine (Despacio) 778 505 885

Příspěvekod nomurr » úte 11. zář 2018, 13:48

Já jsem jí také stihnul a mám o dost lepší zážitek.

Líbila se mi moc, hezky opálená, příjemná a masáž moc pěkná, super b2b a masáž penisu nádhernýma prsama taky super.
Když si tak vzpomínám, tak i ruční masáž potom byla jedna z nej co jsem zažil. Nápadité jemné ze začátku a různé techniky hlazení, dráždění, no dobrý to bylo.

A jarjar: intimní partie myslí jen ty dole. Já ji hladil po těle, na zadku i prsou pořádně, má je nádherný :-)

Hned bych ji navštívil znovu, nevíte kde je???
nomurr
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4. čer 2013, 12:05


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků