Hledat  

Sharon (Despacio) 778505885

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Sharon (Despacio) 778505885

Příspěvekod modusvivendi » čtv 20. zář 2018, 17:20

Dávám zde recenzi z nedávné masáže u slečny Sharon ve studiu Despacio. Sharon se mně jevila jako vcelku příjemná slečna, komunikativní, usměvavá, zrzavé vlasy, fotky http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_maserky/540226-sharon-masaze_despacio_brno-brno patrně jsou její, věk také nejspíš sedí, samotná masáž byla příjemná, Sharon masírovala nahá (už od počátku masáže), někomu by možná masáž mohla připadat méně intenzivní (ale nehodnotím ji jako odfláknutou či bez zájmu nebo energie - spíše jako více relaxační a mírně pomalejší, ale to mě vyhovovalo), masáž body to body byla OK (zepředu bez očního kontaktu), v druhé půli poměrně dlouhá masáž intimních partií (zapojila do ní i svoje poprsí), čas masáže dodržen. Na dotýkání se masérky jsem se neptal, neměl jsem potřebu, ale myslím, že by to asi nebyl problém (pochopitelně v určitých mantinelech). Studio je na adrese Metodějova 6 (tuto sami inzerují, jinak bych ji zde neuváděl), přesný popis přístupu do masážního studia jsem obdržel SMSkou. Je to v nové budově, bylo čisto, uklizeno, koupelna, sprcha, ručník - vše OK. Na společnou sprchu po masáži, kterou inzerují, jsem se neptal, ale já tohle nevyhledávám, já tam jdu opravdu kvůli masáži, ne abych se s někým sprchoval, zvláště když potřebuji smýt masážní olej (ale samozřejmě nic proti tomu, když to má někdo třeba jako příjemné zpestření masáže).
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků