Hledat  

Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod jarjaroslav » pon 1. říj 2018, 17:24

Věk: 20 let
Barva vlasů: Blond
Výška: 158 cm
Váha: 48 kg
Prsa číslo: 2


Návštěvu Amandy domlouvám s Luciou, která v Suki asi vypomáhá se zvedáním telefonů. Vybírám si nejlevnější (tj. nejlevnější z nabízených masáží) „masáž lingamu s tantrickými prvky“, cena za 45 minut - 1 200 Kč. Lucia mi tento typ masáže příliš nedoporučuje a upozorňuje, že se jedná pouze o masáž intimních partií. Nenechám se však odradit a objednávám se.

Během cesty do Suki omylem nastoupím do špatné šaliny a nějaký čas trvá, než na svou chybu přijdu :oops: . Vypadá to, že termín nestihnu. Vadí mi to o to více, že ve většině případů jsem na místě se značným předstihem. Volám do Suki, narovinu sděluji situaci, omlouvám se a žádám o možnost přijít o 10 minut později. Telefon zvedne šéfová, žádný problém :wink: . Nakonec na místo dorážím za 6 minut.

Otevírá mi usměvavá dívka trochu jiného vzhledu (obličej), než jsem očekával. Jelikož se mi líbí, neutíkám :D . Platím 1 200 Kč a opět se mi dostává upozornění, že se masáž vztahuje pouze na intimní partie. Poté zamíříme do pokoje (jiného, než ve kterém mě předtím masírovala Lucia). Po sprše čekám na Amandu.

Amanda se vrací na pokoj v ručníku, který si hned odkládá. Masáž bych neoznačil za pouhé třičtvrtěhodinové honění (navíc trvala 45-50 minut čistého času, nedošlo ke zkracování), min. honění na tisíc a jeden způsob :lol: . Při výstřiku jsem si nahodil rameno :shock: , což se mi dosud nikdy nestalo. Amanda působí celkem mladě, skutečný věk se od udávané dvacítky příliš nebude lišit, pokud ji vůbec překračuje.

Po již zmíněných 45-50 minutách mě Amanda opouští a já ze sebe smývám masážní olej. Loučíme se a já slibuji, že se zase někdy zastavím (a myslím to upřímně). Další setkání skutečně proběhne :idea: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod jarjaroslav » pon 1. říj 2018, 17:57

Amanda - díl druhý

Pro další setkání s Amandou se rozhodnu ze zvědavosti využít nejdražší masáž (když nepočítám partnerskou) Diamond za 2 200 Kč. Prvky, které bych chtěl do masáže zahrnout (naplácání, plivání, footfetish...), sděluji předem.

Tentokrát dojíždím na místo s předstihem. Ve stanovený čas volám a vcházím do domu. Amandě u barového pultu platím 2 200 Kč. Na žádné podrobnosti k masáži se mě neptá (intenzita...) :shock: a tak se v pokoji svléknu, osprchuji a čekám na Amandu. Všímám si látkových pout na ruce a nohy, která jsou připevněna k posteli.

Scénář i průběh masáže, která s lehkým SM tvořila nerušivý a vhodně propojený celek, hodnotím kladně :wink: . Amanda se do akce vrhá s vervou. Možná někdy s až příliš velkou. Musím ji několikrát usměrňovat, aby ubrala a něco i vynechala (třeba šlehání bičíkem po tváři :shock: ). A stejně ještě večer registruji na svém pozadí proužek od bičíku :evil: , což pro nezadaného žádný větší problém nepředstavuje. Ale jakmile Amanda získá více zkušeností, nebude mít její „vystoupení“ chybu :idea: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod modusvivendi » čtv 11. říj 2018, 15:32

Masérka "AM": http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... r_men-brno, kterou nyní v salónu SUKI FOR MEN inzerují, je onou Amandou nebo nikoliv? Vypadá to, že asi ano, akorát je teď o dvě kila těžší a pseudonym má o čtyři písmena kratší.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod sukiformen » pát 12. říj 2018, 21:03

Dobrý den,
Ano slečna AM je slečna Amanda, její jméno bylo z osobních důvodů zkráceno.
S pozdravem Suki for men
sukiformen
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. říj 2018, 21:00

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod modusvivendi » pát 23. lis 2018, 18:10

Před určitou dobou jsem absolvoval "Diamond masáž" na 1 hodinu u slečny Am. Přišla mi otevřít slečna Am, platil jsem na recepci předem, zeptala se mě na prvky, které bych chtěl do masáže zahrnout, poté jsem byl odveden do pokoje, kde následně po sprše probíhala masáž. Masáž byla intenzivní, slečna Am se do masáže opravdu vrhá s vervou, ale to mi vyhovovalo. Musím říci, že lehké SM bylo do masáže vcelku dobře zakomponováno a byl to pro mě příjemný zážitek. Jinak prostředí masážního salónu bylo čisté a v pořádku, jen budova, ve které se masážní salón nachází, je poněkud starší a ne v úplně nejlepší kondici. Časový rozsah masáže byl dodržen, bylo i dost času na sprchu před a po masáži (pokud si dobře vybavuji, tak čas na sprchu nebyl započítán do času masáže). Am působila příjemným dojmem, byla milá a vstřícná, rovněž jsem byl upozorněn, že kdyby se mi cokoliv v průběhu masáže nelíbilo, tak se mám ihned ozvat, ale nemusel jsem toho využít :D
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod Mephisto76 » čtv 17. led 2019, 23:09

Tak já jsem právě s Amandou v salonu Suki učinil naprosto odlišnou zkušenost.

Stejně jako Jaroslavovi na začátku tohoto vlákna mi slečna na telefonu nedoporučovala nejlevnější z masáží - 45 minutovou masáž penisu. Protože mám ale zkušenosti z jiných masáží, že úvodní půlhodinové masírování nohou a chodidel a zad a břicha u jiných typů masáží je v zásadě ztracený čas a pod dojmem toho, co zde psal Jaroslav - jak si na konci nahodil až rameno - objednal jsem si právě tuto 45 minutovou masáž.

Amanda byla zpočátku milá, příjemná, upozornila mě, přesně jak tu píší ostatní, že kdyby mi něco bylo nepříjemné, mám se ozvat. Také mě upozornila, že součástí masáže nemusí být orgasmus - což jsem pochopil asi celkem logicky tak, že pokud se chlapovi nepostaví či není schopen orgasmu dosáhnout, nemá co reklamovat. To jsem samozřejmě akceptoval, nemám s podobnými věcmi problém.

Samotná "masáž" nebyla ovšem nic jiného, než rychlé honění se zamezováním výstřiku - tj. pevným zcela antierotickým držením a tisknutím penisu u kořene v zásadě NONSTOP (tj. vůbec nikoliv jen před přicházejícím orgasmem, ale pořád!) a občasnými přestávkami v honění na můj signál. Já to ale mám raději pomaleji, tak jsem to Amandě řekl - přesně jak mě na začátku vyzvala - ale ona opáčila, že to by nemělo "ten efekt" a pokračovala v nezměněném rychlém tempu. A pořád mi silně tiskla penis u kořene. Asi po půl hodině už mě to přestalo bavit, tak jsem Amandě řekl, že už bych se chtěl udělat. A teď přišla studená sprcha - Amanda mi řekla, že to nejde, že tahle masáž je právě o dráždění bez orgasmu.

Řekl jsem jí, jak bych chtěl, aby se mě dotýkala, ale ona že ne, to bych se udělal a to by mi "odešla energie". V zásadě byla celá masáž v jejím podání o tom, aby mi dokázala, že jsem si tuto nejlevnější masáž fakt fakt neměl objednávat, což mi také několikrát v průběhu řekla ("vidíš, já ti říkala, ať si tohle neobjednáváš...").

Po 40 minutách strojového rychlého honění cca třemi jednoduchými úchopy - žádná rafinovanost, žádná dráždivost, naprosto žádné stupňování napětí, hraní si - s penisem u kořene málem uštípnutým, jsem odešel nevystříkaný, natlakovanými koulemi, totálně frustrovaný a lehčí o 1200 Kč. Chtěl jsem se ještě zeptat jiné slečny za barem, zda je zde toto normální, zda bylo opravdu v podmínkách masáže, že při ní nesmí (nikoliv nemusí) dojít k orgasmu. Než jsem ale otevřel ústa, řekla mi jen nakvašeně: "No běžte!" a pokynula ke dveřím. Tak jsem šel, pevně rozhodnut, že o tomhle zde budu informovat. Což tímto činím. S jednoduchou logikou, že slečny si podobné chování budou dovolovat tak dlouho, dokud jim to budeme trpět a dokud k takovým budeme chodit.

Suma sumárum, tak otřesný zážitek jsem na erotických masážích ani na privátech v Brně snad ještě neměl.
Mephisto76
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31. bře 2009, 13:40

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod ADR » pát 18. led 2019, 8:51

:lol: No tvl.Kurvisko vychcaný. :twisted: Tak se vydělává.A mohl bych se --:o .NE.A kecy o energiích.Můžou si napsat erotické masáže - neposkytujeme sex.Ale K
kurvy zůstanou.Není to asi náhoda že inzerce probíhá tam kde ostatní nabízí klasiku že :lol: .
ADR
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 7. zář 2009, 16:46

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod Pepik05 » pát 18. led 2019, 13:14

Já byl u Am pár týdnl zpátky. Přivítala mě milá, sexy slečna. Vybral jsem si 90 minutovou masáž. Ze začátku masáž velmi příjemná. Při masáži tělo na tělo slečna krásně klouzala a upravené ochlupení bylo krásně cítit. Bohužel masáž stále stejná, mechanické opakování 3 technik celou dobu až mě to přestávalo bavit. Po otočce na záda masáž pokračovala jen asi 3 minuty a jdem na honění. Jak psal kolega, stále stejný úchop a turbo rychlost. Mně to tolika nevadilo, příjemné to bylo, ale dovedu si předstvit i tuto část zpestřit, obzvláštnit.
Masáže jsem nelitoval, AM už ale neplánuji zkusit. Během masáže na masérku ani nebyl výhled, erotická masáž obsahovala jen cca 3 dokonale se opakující techniky. Žádná masáž kundičkou, během masáže se masérka intimním oblastem nebo k jiným erotogením zónám vlastně ani nepřiblížila atp. Masáž bych tak popsal jako relaxační se šťastným koncem. Od erotické očekávám ten náboj a vzrušení celou masáž.
Pepik05
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 8. zář 2015, 16:27

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod sukiformen » ned 20. led 2019, 15:08

Dobrý den,
děkujeme všem za Vaše recenze.

Masáž lingamu je masáž pouze intimních partií s oddalováním orgasmu za použití speciálních technik, které nevedou k vyvrcholení. U této masáže jsou cílem pouze vnitřní orgasmy. Každého nového klienta s touto informací seznamujeme před masáží. ( to "varování" )
Všechny nové klienty raději navádíme na celotělové masáže, při kterých je masáž lingamu ukázána v lehčí formě, proto Vaše stěžování není na místě, protože jste byl se všemi informacemi seznámen na místě.

Slečna na baru Vás " vyháněla" jelikož tím že jste nepočkal na slečnu na pokoji, aby vás provedla salonem k východu, narušoval jste průběh ostatních masáží v salonu.

K naší inzerci:
Pokud nevíte, jak inzerce funguje, tak bych se nevyjadřovala. Tyto inzerce poskytuje pouze jeden poskytovatel, který naši inzerci zveřejnuje na všech jeho serverech, bez ohledu na zaměření a bez možnosti rozdělení.
Tak jak ty slečny, které nabízejí klasiku inzerují i na serverech, které k tomu určeny nejsou.


Masáž kundičkou neposkytujeme.

S pozdravem Suki for men
sukiformen
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. říj 2018, 21:00

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod avalanche2012 » pát 22. úno 2019, 10:30

Zkoušel tam někdo masáž prostaty? Vědí kam přesně "sáhnout" ?
avalanche2012
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis 2016, 13:54

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod sukiformen » pát 22. úno 2019, 15:20

Dobrý den,
slečna Am masáž prostaty nedělá. Masáž prostaty je možná se Slečnou Miou, Amy a Alex.
sukiformen
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. říj 2018, 21:00

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod zachovalj » sob 23. úno 2019, 1:13

sukiformen:
Opravdu je o tyhle 45 minutové masáže penisu zájem ? Proč je nabízíte když je slečna na telefonu sama nedoporučuje ? Zákazník musel dávat masérce signál před vyvrcholením ?? Zkušená masérka tohle bezpečně pozná hlavně podle varlat a dokáže zastavit i 2 vteřiny před výstřikem.
Nezlobte se, mě to přijde jako naprosto bizardní koncept rozbrnkat chlapa, pak ho nechat odejít a ještě z něj udělat pitomce. To jak tuto masáž popisujete bohužel není žádná energetická oddalovací masáž s celotělovým orgasmem. Zeptejte se někdy na názor zákazníků. Osobně si myslím, že pro každého chlapa je tohle krajně nepříjemné. Od toho jsou úplně jiné masáže (především Tantra) a v naší republice znám max. jen 5 lidí co tohle opravdu umí. Celotělového orgasmu nikdy nedosáhnete po 45 minutách masáže penisu. Je zapotřebí min 2-3 hodiny celostní masáže a opravdu velké zkušenosti. Vyvrcholení se bere sice jako únik energie, ale s tím se v závěru přece počítá. Možná by bylo lepší se na tuhle masáž raději úplně vybodnout, protože tady se vám žádný zákazník nejspíš po druhé už nevrátí a věnovat se ostatním masážím které vám jdou jistě lépe.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Amanda (Salon Suki) 735 500 137

Příspěvekod pastrunator » čtv 13. úno 2020, 11:47

Já byl u Am, zaplatil si relax masáž a musím říct, že jsem byl hodně spokojen. Lepší jsem nezažil. I když mně body to body nebralo (ale lepší než jenom hlazení), slečna se snažila a posledních 15 minut bylo úžasných. Držela mně na pokraji vyvrcholení kreativnímy hmaty (jenom jeden se mi nelíbil na co jsem upozornil a už ho neopakovala). Na závěr jsem měl intenzivní vyvrcholení, jak to po 15 min edgingu bývá. Rád si to zopakuju zase někdy
pastrunator
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. lis 2019, 13:13


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků