Hledat  

Paradisespa

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Paradisespa

Příspěvekod raa2 » stř 3. říj 2018, 19:30

Nový masážní salon v brně byl už někdo? Hodně mě láká zajít tam na masáž za Nikol.Pokud někdo už máte zkušenost napište díky
raa2
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. kvě 2015, 18:32

Re: Paradisespa

Příspěvekod acx » stř 3. říj 2018, 23:04

raa2 píše:Nový masážní salon v brně byl už někdo? Hodně mě láká zajít tam na masáž za Nikol.Pokud někdo už máte zkušenost napište díky


Co kdyby jsi tam šel ty a napsal a tím trochu dohnal manko za 3 roky?,
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Paradisespa

Příspěvekod modusvivendi » úte 9. říj 2018, 11:39

Zatím jsem nebyl, ale díval jsem se na jejich inzerci a internetové stránky. Pokud se nepletu, tak během krátké doby, co inzerují, už došlo k nějakým změnám v inzerovaných masérkách... Ale to nemusí nic moc znamenat. Co může být považováno za zajímavé, je skutečnost, že fotografie masérek byly dle všeho pořízeny opravdu v prostorách tohoto masážního salónu, sice jsem tam nikdy nebyl, ale je to zřejmé i z webových stránek subjektu, který měl dříve svoji provozovnu v těchto prostorách a minimálně donedávna, kdy jsem se na ně díval, svoje (již patrně neaktuální) webové stránky nevypnul. Mají nejspíš zrcadla, což hodnotím pozitivně, např. ve Wellness Royal mi to trochu chybí.. Připadá mi (ale jedná se pouze o moji domněnku), že se snaží cílit zejména na movitější a "luxusnější" klientelu, no nevím, jestli jim to v takovém tradičně spíše plebejském městě, jako je Brno, vyjde... Samozřejmě bude značně záležet na úrovni jimi poskytovaných služeb...
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Paradisespa

Příspěvekod raa2 » stř 10. říj 2018, 10:04

No je pravda že maserky se tam začínají nějak rychle měnit což by asi nemusel být problém nicméně jednou jsem jim psal a rezervovat si termín na který mi na mail odpověděli za dva dny což jsem celkem bral jelikož to bylo dost na rychlo tak jsem zkoušel uz i několikrát telefonovat a domluvit se ale telefon byl pokaždé nedostupný tak nevím sice mě velice lákají fotky maserek ale uhanet je na návštěvu asi už nebudu a ještě riskovat ze přístup maserky budu za tyhle nemale peníze stejně špatný
raa2
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. kvě 2015, 18:32

Re: Paradisespa

Příspěvekod zachovalj » stř 10. říj 2018, 12:47

Časem se to určitě nějak usadí. To že se tam střídají masérky je celkem běžné. Některá zjistí že na to nemá a odejde sama, s jinou se rozloučí, protože na ni třeba není spoleh. Myslím že po pár měsících se to stabilizuje a i masérky budou mít víc zkušeností. Zůstane jen to zdravé jádro. :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Paradisespa

Příspěvekod Nads » pát 2. lis 2018, 21:17

Stále nikdo nic?

Nebo mi aspoň řeknete.. je na masáži vůbec šance, ze ji třeba prekecam na sex, nebo aspon oral?

Prostě.. podle fotek ty masáže delaji luxusní holky..
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Paradisespa

Příspěvekod zachovalj » ned 4. lis 2018, 19:56

Prostě.. podle fotek ty masáže delaji luxusní holky..

A to bude nejspíš ten problém. Nemůžeš chtít po holce co je sotva dva roky plnoletá bůhví jaké dovednosti .. :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Paradisespa

Příspěvekod cajky88 » pon 4. úno 2019, 23:49

porad nikdo nezkusil?
cajky88
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. lis 2015, 14:23

Re: Paradisespa

Příspěvekod acx » úte 5. úno 2019, 11:26

cajky88 píše:porad nikdo nezkusil?


Nebuď srab ... :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Paradisespa

Příspěvekod Atr3y » úte 5. úno 2019, 15:15

Holky jsou tam jako pěkný,ale né na masáž o:-o :lol:
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Paradisespa

Příspěvekod modusvivendi » čtv 7. úno 2019, 19:39

Atr3y píše:Holky jsou tam jako pěkný,ale né na masáž o:-o :lol:


Omlouvám se, ale já to asi nějak nepochopil, jestli to má být narážka na to, že:
a) daný podnik případně nabízí i něco řekněme více a erotické masáže jsou jen eventualita či dokonce pouze jakási fasáda nebo
b) tam mají sice pěkné holky, ale masáže možná (moc) neumí.

Možností c) je pak, že to není nic z výše uvedeného a je to třeba jen obecný povzdech nad tím, že s těmito holkami by bylo místo masírování pro spoustu chlapů krásné prožít... no, asi už netřeba pokračovat...

Děkuji za případné objasnění a berte, prosím, tento můj příspěvek s nadhledem jako nejspíš nepříliš zdařilý, ale v dobrém míněný, pokus o jakýsi druh řekněme humoru a osvěžení.

Jinak mě také trochu překvapuje, že tam zatím nikdo nebyl, resp. že o návštěvě tohoto podniku zde zatím není od někoho nějaká zpráva. Asi to budu muset vyzkoušet sám. Zprávu pak podám..
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Paradisespa

Příspěvekod Atr3y » pát 8. úno 2019, 7:53

Je to myšleno že pěknou mladou holku, za kterou zaplatí nemalý peníz, by rád člověk měl v posteli než si od ní natřít záda. To víš že tam bylo/chodí určitě spousty chlapů,ale počítej že většina nechodí na tohle fórum. A nebo to sem nenapíší pač by dostali čočku za .. viz. první věta :D Masáže nijak neodsuzuji,sám občas zajdu. Jen si myslím, že holce platíš za služby i čas,takže v zaplaceném čase by mohl mít muž si zvolit jestli chce od dámy namasírovat nebo sex. Jak to tak vypadá zdá se že bohužel většina mladých holek využila chlapského chtíče tak, že pomocí EM získá prakticky stejné love aniž by s ním spala.
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Paradisespa

Příspěvekod skorpionking » sob 9. úno 2019, 6:06

Ahoj, a kde jsou fotky těch holek ? Na stránkách jsem našel jsem fotky místností: https://www.paradisespa.cz/galerie-salon/ ale žádný kočky :cry:
skorpionking
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 23. srp 2015, 19:54

Re: Paradisespa

Příspěvekod prog » sob 9. úno 2019, 6:26

prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Paradisespa

Příspěvekod skorpionking » sob 9. úno 2019, 6:44

Ajo, no dobrý kočky "Vezměte k nám na masáž svého kamaráda a získejte slevu! " tak kdo půjde ? :D
skorpionking
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 23. srp 2015, 19:54

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků