Hledat  

Kdo a proc chodi na masáže?

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod noc82 » čtv 18. říj 2018, 20:15

Ahoj, zajímal by me nazor zkušených tu... Proc chodíte na masáže? Chodíte i kdyz jste zadaní, zenati? Tajite nebo to partnerky vi? Zkousite stejne maserky nebo různé a proc? Jsk casto chodíte? Prokladate to i privaty nebo očekáváte sex nebo vas staci "jen" masaz?
noc82
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 8. zář 2018, 21:16

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod Atr3y » pát 19. říj 2018, 7:16

To děláš diplomku? Tady není poradna :roll:
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod Max49 » pát 19. říj 2018, 10:22

Si udělej anketní dotazník ... https://1url.cz/xMJ8J :)
Max49
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 6. srp 2007, 0:45

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod jeje » pon 22. říj 2018, 11:47

Je na to jednoduchá odpověď, ne pro každého srozumitelná: "Protože chci ..." Ne každý umí užívat si svobodu rozhodování, aniž by musel to či ono zdůvodňovat. Ale jako diplomka by to bylo asi přijatelné téma ... ale zde nelov odpovědi ... a nebo čti mezi řádky ... a nebo než začneš číst mezi řádky tak si přečti přímo ty řádky ...
jeje
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19. dub 2016, 20:14

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod croisante » pát 25. led 2019, 10:43

Proč na masáže? Protože chci hodinu nic nedělat, odpočinout si a nechat se obsluhovat. Slečna pak nemusí nic hrát a předstírat, jak ji ten sex baví, takže to obvykle není komedie. U masáže je to mnohem víc ne férovku - já nečekám, že se u toho udělá, ona taky ne, oba jsme víc v klidu. Osobně preferuji sex jen v případě, že je zájem i z druhé strany, jinak mě to nebaví. Což je v případě placených služeb spíše velká haluz (čest výjimkám). Proto masáže.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod zachovalj » stř 20. bře 2019, 13:27

Já chodím spíš na Tantru. Pro mě je to relax, užívám si tu atmosféru a doteky. Vypnu a odevzdám se tý masérce. Každá masáž 2-3 hodiny. Pečlivě si vybírám a nechodím na žádné rádoby masáže s hoňkou. Vesměs chodím k těm stejným masérkám, protože jsem se několikrát spálil a tady vím, že mě čeká nevšední zážitek.
Sex v jakékoliv formě nevyžaduji, ten mi nechybí, protože mám partnerku. Ani se na to masérky neptám, protože nechci nějak nalamovat důvěru když ona masíruje nahá. Bylo by to pak poznat na masáži.
Chodím i když jsem zadaný. Partnerka to ví a jelikož je také masérka, tak chápe o čem tantra je a nevadí jí to. Také chodí na masáže. Chodím jak kdy a jak to čas dovolí. Tak jednou za měsíc a nebo za dva. Jak jsem psal, partnerka je také masérka, takže si do toho užívám ještě min. 1x týdně masáže v soukromí.
Ono Body to Body s přírodníma šestkama ti hned tak někdo nenabídne :-D
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod acx » stř 20. bře 2019, 13:38

No, přírodní 6 je také břicho 6 a to bych se už bál o svoje zdraví. :lol: Co jsem zažil, tak max 4 u celkem štíhlé holky, nad už je nahnáno buď silikonem nebo výraznou nadváhou. :( Nevylučuji, že existuje vyjímka, ale já ji nepotkal. :? A v inzerci v Brně už vůbec ne, stačí mi, že slečna se inzeruje jako těhotná, aby legalizovala svoje břicho. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod zachovalj » stř 20. bře 2019, 19:45

Ona má ty prsa už od puberty. Má to i její ségra. Nevím po kom, jejich matka je normálně štíhlá :-) Není úplně hubená, ale nadváhu nemá. Taková normální ženská :wink:
Nedělá erotické masáže, proto taky nikde neinzeruje. Má nějakých 11 certifikátů a nejvíc dělá strojové masáže proti celulitydě. Takže je u nás většinou víc bab než chlapů, protože pěknej zadek chce mít každá :-)
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Kdo a proc chodi na masáže?

Příspěvekod temptest01 » čtv 4. dub 2019, 10:36

Spojení
* pomoci v opakované bolesti zad, těla apod
* nějaké té "radosti". Než bych šel na 30 min na klasický privát, radši hodinu spojení masáže s "masáží"

Mám při tom zajímavé zjištění:
* nejdražší (a dle slov mnohých rozhodně ne nejlepší) jsou ty masérky, které nabízí pouze masáž s ručním vyvrcholením a bez možnosti aktivní role
* pokud se podaří narazit na masérku, která masírovat opravdu umí a zároveň nabízí i "oboustranné potěšení", je ta návštěva dalece příjemnější než setkání na privátu, je tam víc "duchovna". Navíc ceny bývají často nižší než stejný čas na privátu.

Posledních několik let chodím už jen na masáže (tedy primárně na masáže).
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků