Hledat  

Ingrid (Wellness Royal) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Ingrid (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod dwrst » sob 24. lis 2018, 22:53

Starsia, odhadom 40-45 rokov, nesympaticka. Nema absolutne ziaden cit pre masaz. Miesto hodiny masaz trvala 40 minut. Odporucam vyhnut sa.

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... rid--30657
dwrst
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. kvě 2010, 21:37

Re: Ingrid (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod Rocco666 » stř 5. pro 2018, 13:38

Ingrid je velice pěkná ženská. Masíruje skvělě, oproti některým slečnám.... Můžu jen a jen doporučit.
Rocco666
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 5. pro 2018, 12:19

Re: Ingrid (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod modusvivendi » čtv 24. srp 2023, 12:38

Před několika týdny jsem byl na masáži u Ingrid. Hodnocení bych rozdělil do několika okruhů:

1) Domluva. Rychlá a v pořádku. Ačkoliv inzeruje soukromý byt v KrPoli, byl jsem ihned naveden na adresu do Wellness Royal (mně osobně to nevadilo). Nyní používá tel. číslo: +420 778 883 828.
2) Vzhled. Ačkoliv i dle inzerovaného věku není již nejmladší, dle inzertních fotografií se jedná o velmi atraktivní ženu na pomezí třicítky/čtyřicítky. V realitě se jedná o ženu působící na cca 50 let, v obličeji mírně strhanější rysy, silně prokouřený hlas, trošku bříško. Není škaredá, postava není nějak hrozná (bříško v tomto věku je pochopitelné), ale co mě zarazilo, byl kontrast fotografií (prezentace) na inzertních webech a reality. Prostě čekáte něco trochu jiného. Inzertní fotografie asi dokonce jsou její, ale staré mnoho let, případně i s filtry a retušemi.
3) Masáž. Samotnou masáž bych hodnotil jako průměrnou. Čas mírně zkrácen, ale nebyl to vyloženě časový ojeb. Začíná se na břiše, poté otočka na záda, je tam body to body (jak na břiše, tak na zádech), happy end v pohodě. V místnosti měli kdesi daleko zrcadlo, ve kterém nebylo nic moc vidět. Byl jsem určitě na lepších masážích, ale i horších.
4) Přístup. Ingrid byla celkem příjemná, dá se s ní povídat, v jejím chování je podle mě jakýsi cit již zrovna ne nejmladší ženy, která už ví svoje a dokáže ocenit slušné chování, sama se k vám chová slušně. Když někdo preferuje starší masérky a chce si i popovídat, může to pro něj být OK.

Celkové hodnocení: Čekal jsem dle inzerce něco jiného. Zkušenou velmi atraktivní třicítku/čtyřicítku. Místo toho zachovalá cca padesátnice (alespoň dle vzhledu) s prokouřeným hlasem. Masáž průměr, chování v pořádku. Cena 2.000,- Kč za hodinu.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Feraflinta a 3 návštevníků