Hledat  

Nejlepší Masáž Brno

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod Tulamor » pon 25. úno 2019, 19:37

Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod modusvivendi » pát 22. bře 2019, 15:58

Byl jsem před časem v tomto podniku (Nejlepší masáž Brno), ale u masérky Emy (odkaz níže) na hodinové masáži a bylo to celkem fajn. Můj dojem byl, že je to profesionálně vedený podnik, příjemná recepční, čisto, uklizeno, prostředí OK, velmi dobrá a rychlá domluva (i e-mailem). Samotnou masáž hodnotím kladně, bylo poměrně hodně body to body, s Emou se navíc dobře vykládalo, byla usměvavá, mně se líbila (není zrovna úplná vychrtlina, rozhodně však nejde o nějakou těžkotonážnici, řekl bych dívka plných ženských tvarů). Fotky v inzerci odpovídají, skutečně se na člověka dívá tím pohledem :D . Platil jsem tuším 1.600,- Kč. Nabízejí i různé příplatkové služby (koupel ve vířivce s masérkou, sprcha s masérkou, masáž prostaty, atd., ne vše však nabízí všechny masérky - už si nepamatuji, co všechno konkrétně Ema nabízela).

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... _brno-brno
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod vrs220 » pon 12. srp 2019, 15:34

Zdravím. Tak poprvé přispěji svojí troškou do mlýna.
Byl jsem u výše zmiňované Emy https://www.namasaz.cz/erot a s kolegou nemůžu v něčem souhlasit, hlavně na slečnu masérku mám trošku jinej názor.

Domluva po telefonu OK, připadalo mě že slečna na druhým konci je víc nervózní jak já. Po příchodu na recepci mě tam vítá mladá holčina, škoda že ta nedělá masáže. Když přivedla masérku tak si říkám koho já blbec si to vybral ( na foto tak škaredě nevypadá) má takovej zvláštni kukuč, nosí rovnátka tak trochu šišlala a váhu má také mnohem vetší než udává. Po krátkej konverzaci si beru tantrickou masáž. Posílá mě do sprchy(ta je na pokoji) a odchází stím že donese welcome drink. Nevím co to bylo za drink ale bylo to dobré. Po přípitku proběhne tantrický rituál ve stoje což nebylo k zahození. Po ulehnutí na břicho to pomalu skončilo, nevím jak má pravá tantra vypadat, toto byla moje druhá masáž tak to nemám moc sčím srovnávat. Bylo to spíše jen takové hlazení a připomínalo mě to roztíráni opalovacího krému. To nejhorší teprve přišlo když si sundala šátek( ženu plných ženských tvarů si představuju trošku jinak, toto už bylo na můj vkus moc oplácané, že já to nevzdal když sem ji uviděl prvně ve dveřích). Body to body nebylo defakto vůbec, asi jen tak dvakrát si jakoby na mě lehla a to nebylo poznat jestli to jsou ňadra nebo břicho, přitom občas zasténala do ucha. Po otočení na záda se žádný zázrak nekonal. Vyvrcholení naštestí proběhlo rychle a já mohl pádit rychle domů.

Jinak masérka je milá,usměvavá, komunikativní. Prostředí čisté, mají nově zrekonstruované prostory,je tam dobré parkování v areálu budovy, akorát ten ručník co jsem dostal byl velikostí utěrky na nádobí, aspoň že byl čistý.

Masérku rozhodně opakovat nebudu.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod manre » sob 28. pro 2019, 15:58

Zdravím borci ja byl u Jany a užasný ,brzy opáčko ;) starší kočka a zkušená prostě mi padla do očka;)
manre
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 9. lis 2017, 20:22

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod jara1s28 » pon 30. pro 2019, 23:56

Nějaké bližší info o masérce a průběhu masáže by jsi prosím přidat nemohl?
jara1s28
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 29. bře 2012, 9:09

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod Petr.GX » stř 1. dub 2020, 16:43

Ještě v předkaranténní době jsem navštívíl tento salon. Operátorkou mi byla přidělena Hanička - nikdo jiný nebyl k dispozici. Ale ukázalo se, že bylo dobře, že jsem si nemohl vybrat.

Za dobu strávenou s touto dívkou jsem nepřišel na to jestli jsem s empatickou tantričkou, přítulnou milenkou, nebo zkaženou studentkou. Všechny tyto polohy Hanička střídala, ani chvilka masáže nebyla nuda. Už při společném mytí jsem si říkal, že to snad nemůže být lepší - bylo. I pasáže, kde jiné masérky spíš získávají čas (peříčka atd.) dokázala okořenit smyslným přitulením. A ostatní pasáže byly ještě o řád lepší - Hanička zná spoustu mužských erotogenních bodů a nebojí se je použít a kombinovat.

Celou dobu jsem měl pocit, jakoby si salon provedl průzkum, co klientům na masážích vadí a tyhle věci prostě nedělal - zajímavá strategie :-).
Petr.GX
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. bře 2008, 18:36

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod kjesterka » pon 6. dub 2020, 8:38

Zdravím,

před pár lety jsem byl na masáži na Palackého třídě 145, byla to paní cca 40let, nádherný velký prsa, dělala masáže i dominu. Domlouval jsem se s ní přes amatéry, ale asi si už smazala profil protože jsem ji nenašel v konverzacích. Nebyl jste někdo u ní, nemáte info jestli ještě dělá? Bohužel už nevím jméno.. :D
kjesterka
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 17. lis 2019, 22:17

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod krtek01 » úte 7. dub 2020, 20:40

Nebyla to Iwa ? Ta dělala hodně dominu. Má tak k padesátce.
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod mireck » úte 7. dub 2020, 21:16

krtek01 píše:Nebyla to Iwa ? Ta dělala hodně dominu. Má tak k padesátce.

Těžko Iwa, jednak nesedí číslo třídy od jesterky a taky ty nádherný velký prsa :-)
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod kjesterka » stř 8. dub 2020, 10:28

Iwa to určitě nebyla. :)
kjesterka
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 17. lis 2019, 22:17

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod ricoufko » čtv 15. říj 2020, 8:23

..
Naposledy upravil ricoufko dne úte 26. říj 2021, 17:58, celkově upraveno 1
ricoufko
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 28. zář 2019, 8:45

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod vita.vavra » čtv 15. říj 2020, 19:09

Jinak, tahle to dava na ferovku, bez cenzury a s odkazem na instagram :o
https://nejlepsimasaz.cz/eroticke-masaz ... erka-nina/[/quote]

příplatek: hlazení kundy za 1500,- ?!!! to přijela odkud? z bohnic?
vita.vavra
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 17. lis 2012, 10:32

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod zatoichi » pát 16. říj 2020, 8:21

...
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 7:12, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod broukpytlík » pát 16. říj 2020, 22:17

Tak ta má dost   :lol:  . . . To mně řekni, že téhle trosce někdo platí takový love  :lol: ..
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Nejlepší Masáž Brno

Příspěvekod ricoufko » pát 16. říj 2020, 23:12

..
Naposledy upravil ricoufko dne úte 26. říj 2021, 17:58, celkově upraveno 1
ricoufko
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 28. zář 2019, 8:45

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků