Hledat  

Dabelskamilenka - 733565166

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Dabelskamilenka - 733565166

Příspěvekod temptest01 » čtv 4. dub 2019, 9:32

Nikde jsem zde nenašel tuhle masérku, byť jinde je o ní víc než dost a povětšinou chvála. Takže pár informací o ní:

Domluva: Napoprvé jsme se potkali na chatu na am*, kde se občas vyplatí ji sledovat, dává tam různé "akce". Původně po mě chtěla, abych si zavolal až třicet min dopředu, ale v té době nebrala telefon. Napodruhé jsem jí to napsal a rovnou se domluvili na konkrétní hodinu. Tuhle praxi doporučuju. Jen pro zajímavost, požaduje telefonní číslo pro uskutečnění setkání.

Dostupnost a parkování: Ulice Plovdivská v Žabovřeskách. MHD netuším, ale v případě dojetí autem ingorujte její rady o parkování a prostě dejte auto tam, kde bude volno. Plovdivská je slepá, na konci je malé parkoviště, ale pravděpodobně na vás zbyde chodník.

Vzhled: To, co se jí nejvíc vytýká, jsou zuby. Ale pokud člověk není stomatolog, tak to asi není ten primární účel návštěvy. Věk 45+, fotky sedí, postava vypovídá o tom, že se o sebe opravdu stará.

Zázemí: Jediné malé mínus je, že na začátku je přidělen jeden menší ručník a s ním musíte vyjít před i po. Koupelna v pohodě, další akce probíhá na lůžku. Na lůžko dá čistý ručník.

Masáž: Masáž začíná v prádle a korzetu, ale je to otázka domluvy. Masáži bych vytknul pouze to lůžko, přece jen má tvar masérského lehátka nějaké opodstatnění. Jinak je masáž téměř profi - případné problémy s aparátem musíte identifikovat sami a pokud ji nevedete, je masáž bez ohledu na reakce pokaždé stejná.

Pomasážní seance: Dělá vše, co nabízí. Já vždycky volím OB, spokojenost jak s jejím tělem a reakcemi, tak s její péči o mě.

Komunikace: Žila nějakou dobu na slovensku a má hodně v oblibě politická témata. Začátek setkání a masáž je tedy lepší odehrát v tichosti, v rámci seance a po ní se s ní už dá i rozumně mluvit.

Cena a dodržení času: Domluven čas 45min, cena 800 Kč. Už napoprvé jsme přetáhli a při dalších návštěvách se z toho stal vždy standard, ale vždy jsem platil 800 Kč.

Celkový dojem:
* pozor na její pokusy o konverzaci, většině asi její témata vyhovovat nebudou
* masáž je skvělá a opravdu pomáhá
* vzhled odpovídá fotkám, výrazný předkus může někomu vadit
* už jsem byl několikrát a určitě ne naposledy
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32

Re: Dabelskamilenka - 733565166

Příspěvekod vojnarr1 » čtv 4. dub 2019, 12:30

vojnarr1
 
Příspěvky: 48
Registrován: pát 2. zář 2011, 16:41

Re: Dabelskamilenka - 733565166

Příspěvekod and » pát 5. dub 2019, 7:44

Dobrý den, mohu potvrdit vše co bylo výše napsáno. Veškeré návštěvy proběhly k naprosté spokojenosti. Monika celkem oprávněně požaduje dochvilnost případně včasnou omluvu pokud není možné dodržet domluvený čas. Byl jsem velmi spokojený i s "klasikou". Při první návštěvě jsem si připadal trošku legračně, protože je to vážně vysoká ženská a při mých 175 jsem si připadal trochu jako před paní učitelkou. :-). Masáž vždy velmi dobrá a pokud upozorním že mám někde něco ztuhlé, nebo bolavé, je to zohledněno. Nikdy se mi nestalo, že by byl hlídán čas, a ten byl vždy daleko delší než hodina.
and
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. kvě 2017, 14:33

Re: Dabelskamilenka - 733565166

Příspěvekod temptest01 » sob 6. dub 2019, 10:42

vojnarr1 píše:http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=4313&p=56015&hilit=%2Adabelska%2A#p56015


Pardon, asi tu ještě neumím pořádně hledat, zkusil jsem podle telefonu i přezdívky (tak jak je na am*), ale nic mi nevypadlo.
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32

Re: Dabelskamilenka - 733565166

Příspěvekod lukasadamek » úte 1. pro 2020, 22:05

moje několikátá návštěva u této dámy;) často když Brnem projíždím, tak se zastavím

Hodnocení: po telefonu lehce odměřená, vyžaduje přesné informace (čas příchodu, požadované služby, atd...)

- prsa: krásné 3-4
- vzhled: dáma je již postarší, za to snažlivá
- vždy maximálně spokojen
- komunikace na uvolnění atmosféry

opáčko: ještě několikrát bude
lukasadamek
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 30. čer 2016, 19:16


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků