Hledat  

veronika1234 - 730 658 096

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

veronika1234 - 730 658 096

Příspěvekod temptest01 » čtv 4. dub 2019, 10:05

"Ahoj ,nabízím Vám relaxační Thajskou olejovou masáž - 60 min.- 400 ,Masáž Himalajskou solí - 60 min.- 400 ,Masáž Bylinnými měšci - 60 min.- 400 ,Sportovní masáž dolnich končetin - 60 min.- 400 ,Dále nabízím zábaly z Cerného jílu - 60 min.- 400 ,Součástí každé masáže je příjemná masáž plosky nohou ,na zatuhlé svalstvo a na přikládaní používam i masážní kameny - Záhnědu Tromlovanou ,a Labradorit Tromlovaný ,Dále nabízím jemnou Metamorfni masáž - Linie nohy ,Linie hlavy ,Linie ruky - 60 min.- 400 ,Pro Pány - masáž dle výběru a Ruč.zakončení - 60 min.- 600 ,Er.ruční masáž - 30 min.- 500 ,Sprcha ,Diskrétnost ,Parkováni ,...Pracuji každý den - 10 - 18 hod .,Na objednání prosím volejte 9 - 16 hod.,47 let ,160 cm ,Brno - Maloměřice ,TEL.- 730 658 096"
O téhle masérce jsem nenašel jedinou informaci na žádné fóru. Je fakt, že její služby nejsou úplně s erotikou spojené, nicméně tu možnost nabízí. Pro začátek řeknu, že já k ní jezdím opravdu jen na masáž, tak něco "seančního" by mohl doplnit někdo další.

Domluva: Napoprvé telefonicky, pak už není problém ani SMS. Když se nedovoláte, stačí SMS a ona se ozve zpět.

Dostupnost a parkování: Začátek ulice Selské. MHD Maloměřický most, pro parkování je možno buď na chodníku (pro ty otrlejší), já dávám auto na začátek ulice Švábenského.

Vzhled: Uvádí věk 47, osobně bych řekl spíš 50+. Velmi drobné postavy, ale na síle v rukou jí to rozhodně neubírá.

Zázemí: Miniaturní koupelnička, ale protože tady nemusíte (resp. nemůžete) počítat s obsazením ve dvou, tak naprosto stačí. Tady bych jen uvedl, že případná erotika (aspoň podle jejích slov) se vždy odehrává jen na straně klienta, razantně odmítá odložení svršků. Maličko zajímavější je to v létě, kdy mívá na sobě hodně krátké šaty, ale tím to končí. Pokud se někomu podaří něco víc, dejte vědět. Pro někoho může být trochu překážkou, že v přízemí je sauna, takže se zde průběžně pohybují lidé, někdo ale saunu zase vezme jako plus.

Masáž: Má na masáže ŽL a je to poznat. Masáž probíhá na masážním lehátku a je to přesně to, co můžete očekávat v jakémkoli opravdu masážním salonu. Na začátku dostanete na výběr z několika masážních olejů i s přednáškou, rozhodně nemusíte čekat nějaký dětský olejíček. Vnímá reakce těla a umí se zaměřit na místa, kde tuší nějaký problém. Drobným zpestřením je fakt, že s ohledem na velikost masážní místnosti průběžně s lehátkem posouvá. Po masáži nabízí čaje nebo vodu s rozpuštěným hořčíkem.

Pomasážní seance: Nezkusil jsem. Tady je třeba počítat s naprosto pasivní rolí a to pro mě úplně není.

Komunikace: Není problém pustit se i do náročnějších témat. Sama ale nekomunikuje, pokud má pocit, že o to nestojíte. Jednou mi po masáži vyprávěla o působení na privátech a jak to tam chodí, ale její slova dávají smysl. Ještě jedna drobnost - i když se pokusíte o tykání, stejně vás k vykání vrátí. Ale opět, možná je to u er. masáže jiné.

Cena a dodržení času: Tohle je asi jediná masérka, která přímo počítá s tím, že bude čas přetahovat. Jednou mi vysvětlila, že má puštěnou hodinovou hudbu a když se pouští opakování, je zhruba ve dvou třetinách. Samozřejmě, u erotické podobě masáže může být situace jiná. Já platil v rozmezí od 400 do 600 Kč, ale spíš je to platba za úkon a ne za čas.

Celkový dojem:
* opravdu profi masáž, za mě i lepší, než jsou vyloženě (neerotické) masážní salony
* bezproblémová konverzace
* v rámci erotických aktivit pouze pasivní role, odmítá i doteky jako takové
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kenny10 a 2 návštevníků