Hledat  

Brno 40+ s širší nabídkou dalších služeb[edit]

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Brno 40+ s širší nabídkou dalších služeb[edit]

Příspěvekod temptest01 » sob 6. dub 2019, 11:55

Několik dní zpět jsem tu napsal pár prvních příspěvků, některé jako nové vlánko a někde jsem reagoval na existující. Protože vyhledávám tento typ "masérek" (40+, sportovní masáž s vatiantnějším zakončením), tak dám souhrn včetně těch, které se mi navštívit nepodařilo.

01 Dabelskamilenka - 733565166
* domluva: bez problémů. Napoprvé chce poslat telefonní číslo, mám pocit, že ho tehdy i prozvonila, aby si ho ověřila. Další schůzky klidně přes chat nebo SMS
* dostupnost a parkování: Plovdivská, Žabovřesky. Parkovat mezi domy, kde je volno, nejčastěji chodník
* vzhled: 175cm, udržovaná štíhlá postava, menší prsa, vyholená s čárkou. Vytýkají se jí zuby (předkus). Věk 45+
* zázemí: koupelna v pohodě, jeden malý ručník na návštěvu. Masáž i pomasážní akce na lůžku, čisto.
* masáž: profi, dle jiných se bez problémů zaměří na problematická místa. Masíruje v korzetu a kalhotkách, ale je to otázka domluvy
* po masáži: nabízí a dělá orál bez, sex s, lízání, líbání. Mazlivá a snaživá. Pochopil jsem, že A ne a na nějaké perverznější služby se jí spíš ani neptejte
* komunikace: o politice apod přestane mluvit s koncem masáže, ale pokud nadhodíte vlastní téma, dá se s ní i rozumně mluvit
* cena a dodržení času: první schůzka domluvena na 45min, platba 800 Kč. Další schůzky vždy domluveny za cenu 800 Kč, čas vždy přetáhnut, někdy i výrazně

02 Nela Brno - 608454925
* domluva: bez problémů, pouze chce vědět křestní jméno při telefonátu
* dostupnost a parkování: Na Poříčí, Staré Brno. Zahradnická bývá volná. V inzerátech je většinou NONSTOP od pondělí do neděle, ale když mi vyprávěla program, tak spíš nefunguje než funguje
* vzhled: výškově menší, silnější, žádná z fotek na internetu neodpovídá, věk 45+, možná i víc. Prsa trošku větší, vyholená
* zázemí: koupelna s vanou, chvilka čekání na teplou vodu, čistý ručník před a další po. Masáž i po masáži na lůžku. Prý má psa, ale jediné známky byly pelech, žádné chlupy a v bytě tuším v danou dobu nebyl. Čisto
* masáž: prý aktuálně navštěvuje kurzy, rozhodně umí zabrat a byť to není na stoprocentní úrovni, hodně se blíží. Žádné patlání olejem. Masíruje nahá
* po masáži: nabízí klasiku (s), orál bez, lízání. Dle bezpas... nabízí i piss, PA, DT, masáž prostaty. Údajně líbání ne, ale přišla mi hodně mazlivá
* komunikace: (!!!) Pozor, buď ji požádejte o mlčení (prý jí o to někteří žádají a celkem se divila) nebo mějte vlastní téma a držte se ho.
* cena a dodržení času: domluvena hodina, cena 1 000 Kč. Čas nehlídala a po dvou hod chtěla zmíněných 1 000 Kč

03 238Mysicka - 728 933 402
* domluva: už napoprvé kromě telefonu i sms, ale doporučuji telefon. Domluva přes volání bez problémů
* dostupnost a parkování: Boskovická, Žabovřesky. Parkovat na Žitné, Měříčkově, Kunštátské, spíš ne na Boskovické. Po - So 11-20 (čas příchodu)
* vzhled: silnější postavy, výška cca 175, váha bude vyšší než uváděná. Uváděný věk 58, asi sedí. Fotky na am možná seděly taky, ale dřív
* zázemí: malá koupelna, čisto. Moje masáž i "pomasážní" na lůžku, ale zahlédl jsem i masážní lehátko
* masáž: patlání olejem s prvky sportovní masáže. Takže ani erotická, ani sportovní (někde jsem ji zahlédl s nabídkou sportovních masáží a tohle bylo i domluveno). Masíruje nahá
* po masáži: nabízí oral bez s polykáním, masáž prostaty s lízáním, olejovou masáž, lízání, piss oboustranně, rimming opravdu umí. Někde jsem četl, že klasiku ne, nevím, neptal jsem se
* komunikace: nesedli jsme si, spíš jsem měl pocit, že by chtěla někoho maličko sub. S ohledem na průběh setkání se mi většinou chtělo mlčet a naštěstí umí masírovat potichu
* cena a dodržení času: hodina, 800 Kč. Čas dodržen, neměl jsem úplně chuť protahovat, jak to vypadá při nedodržení, netuším a asi ani tušit nebudu

04 Veronika1234 - 730 658 096 (uvádím jen proto, že nabízí i erotické masáže a mám s ní nějakou zkušenost, byť ne právě erotickou)
* domluva: napoprvé telefonicky, chtěla tuším potvrdit ještě půl hodiny předem. Další domluvy i přes SMS
* dostupnost a parkování: ulice Selská, Maloměřice. Parkování na chodníku Selská nebo parkoviště Švábenského
* vzhled: velmi drobné postavy, uváděný věk 47, spíš 50+. Fotka na amat. je vždy ilustrační (skutečnost i její slova)
* zázemí: miniaturní koupelnička, profesionální masérské lehátko. Malá masérna
* masáž: ŽL, velmi profi. Nabízí několik druhů olejů (i s vysvětlením), po masáži nápoj. Při masáži kvůli velikosti místnosti pouze pohybuje s lehátkem (na svoji postavu s naprostou lehkostí). Masíruje oblečená
* po masáži: já chodím jen na masáž. Z jejích slov - očekávat pouze ruční vyvrcholení, žádné doteky a zřejmě se ani nepodaří ji (ani částečně) svléknout. Až někdo zkusí, klidně dejte vědět
* komunikace: bez problémů i náročnější témata
* cena a dodržení času: vždy domluveno 400 nebo 600 Kč / hod, ale čas vždy zásadně přetáhnut (2,5h není problém) a pochopil jsem, že se s tím z její strany počítá. Možná to bude u erotické masáže jinak (500 Kč/30min, uváděná cena)

05: Zuzika - 721220769
* domluva: poměrně bez problémů, pokud nebere, je možno komunikovat i přes sms
* dostupnost: a parkování: ulice Ferrerova, Čenovice. Parkování mezi domy, najít se místo dá
* vzhled: velmi silné postavy, věk 50+, fotky na amat neodpovídající (postaršího data)
* zázemí: koupelna v pohodě, velká místnost, masérské lehátko, lůžko
* masáž: nejlepší, co jsem kdy zažil, úplně jiná masáž než kterou jsem dosud absolvoval (kombinace sportovní a havajské), ŽL.
* po masáž: s ohledem na vzhle jsem zůstal pouze v pasivní roli, dělá vše co nabízí, za mě spokojenost
* komunikace: mluví jen, když je to potřeba, v pohodě
* cena a dodržení času: domluven 1000 na 1hod, odchod po 2hod, placeno 1 000.

Ještě jsem chtěl zkusit:
* afrodita111: údajně jedna z nejlepších masérek v Brně, ale nikdy se mi nepodařilo se dovolat. Pouze ruční, s možností doteků, žádné jiné erotické služby, masíruje nahá. Lokalita Královo Pole, 1 200 Kč/hod
* vandalka: Pokaždé, když jsem se dovolal, tak mi byl navržen až následující den, kdy už jsem měl jiný program. Funguje v Černovicích, pondělí až čtvrtek, masáže s (různým) zakončením 1 000 Kč/hod
* Lenka38: Domluva se zdála bez problémů, ale po dojetí na místo přestala zvedat telefon (Žabovřesky, ulici si nepamatuju). Zkusil jsem to o několik dní později a při práci jsem se nestihl ozvat s tím, že mi do toho něco přišlo. V uvedenou dobu několik prozvonění a prý jsem se dostal na její blacklist, že jsem nedodržel schůzku (informace při dalším pokusu kontaktovat). Ne, že bych z toho měl špatný pocit
* Ivanka40: Není možno se dovolat ani na telefon v profilu, ani u inzerátu. Zřejmě to ale bude stejná osoba jako Lenka38, podle fotek na jiném serveru. Možná už jsem teď na onom blacklistu i na tomhle telefonu, ale nebylo možno se dovolat ani předtím. Někde jsem viděl ulici Spojovací, jinde opět Žabovřesky
* SexyLadies22: úplně jiný typ (někde jsem viděl věk kolem dvaceti, prý štíhlá. Byla hodně chválená na masáže, domluva přes zprávy na amat, ale do minuty od domluvy (pět min předtím, než jsem měl v plánu vyrazit) napsala, že se špatně podívala do diáře a hned mě zablokovala pro další komunikaci. Vtipné bylo, že telefon odmítla sdělit, ale napsala ulici, číslo domu i číslo bytu.
Naposledy upravil temptest01 dne ned 14. dub 2019, 11:28, celkově upraveno 1
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32

Re: Brno 40+ s širší nabídkou dalších služeb

Příspěvekod zachovalj » ned 7. dub 2019, 12:22

Díky za přehled. Psal jsi že bys chtěl zkusit Afroditu111. Má tu celkem obsáhlé vlákno.
viewtopic.php?f=10&t=2015
Před časem jsem se tu o ní trochu rozepsal a určitě doporučuji. Ve zkratce: parkování ok, domluva ok, pěkný byt, fotky na amíkách odpovídají, ty retušované jsou asi staršího data, má něco přes 40, pěknou postavu a dokonalý prsa. Masáž super, je profi masérka, B2B taky super, doteky povoleny všude, když mě nasírovala nahá v poloze 69, tak to bylo utrpení, protože mít takový výhled a nemoci si líznout je za trest :-) Ale mám co jsem chtěl, protože jsem si o tu polohu řekl. :-) Moc příjemná a komunikativní. Máš u ní pocit že se znáte snad spoustu let. Po masáži s vyvrcholením jsem ji poprosil ještě o druhé číslo a vyhověla.
Hodina 1000, teď trochu podražila na 1200, čas výrazně přetáhnutý na 1:45 hod. Trochu jsme pak ještě kecali a ona si při tom trochu uklízela.
Je to přesně ta kombinace co mi vyhovuje. Dostaneš dobrou masáž, která postupně přejde k erotické. Není to žádné patlání oleje a hoňka na závěr.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Brno 40+ s širší nabídkou dalších služeb

Příspěvekod temptest01 » pát 12. dub 2019, 12:51

Díky za info :) Trochu mě odrazuje ta omezená nabídka služeb, není to to, co bych normálně vyhledával. Ale dnes mám v plánu zkusit další, tak dám referenci, pokud to vyjde.
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků