Hledat  

Zuzika - 721220769

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Zuzika - 721220769

Příspěvekod temptest01 » ned 14. dub 2019, 11:23

Tak finálně, buď tu neumím hledat nebo je tu jen zmínka v rámci obecnějších příspěvků. Tedy:

Domluva: Narozdíl od její kolegyně Vandalky (netuším, zda jsou spolu na jedné adrese nebo ne, ale prý kolegyni má) je daleko dostupnější. Telefon napřed nebrala, přes sms a následný telefonát jsme se dobrali výsledku. Jediné zvláštní bylo, když jsem se zeptal na cenu, výsledkem bylo "žádné příplatky, cena dle času, hodina 1 000 až 1 200, většinou se vlezeme do 1 000".

Dostupnost a parkování: Ulice Ferrerova v Černovicích. Při parkování doporučuji z Ferrerové doleva a hledat parkování někde kousek dál. Celkově bez problémů. Je to rodinný dům, v pátek v šest večer bylo na ulici poměrně rušno, někomu to může vadit. Nicméně, na zvonku je přímo Masáže (dělají i klasické), takže tím se to trochu kompenzuje.

Vzhled: Poprvé, co jsem zauvažoval o otočce. Fotografie jsou před hodně kily, minimálně jsem se při vstupu rozhodl, že tentokrát budu čistě v pasivní roli. Věk neuvádí, za mě přes padesát určitě.

Zázemí: Viz výše, soukromý rodinný dům. To, co může někomu hodně vadit (i na mě to působilo hodně rušivým dojmem), jsou dvě dogy (nejsem odborník, ale velikostně to odpovídá) v chodbě. Zvířata jsou poměrně hlučná a do masérny jsou celkem slyšet. Dalším bodem je fakt, že se jedná o přízemí s oknem přímo do ulice, takže slyšíte i ruch z venku. Koupelna běžných rozměrů (s vanou), místnost "na akci" větší, k dispozici lůžko i masérské lehátko.

Masáž: Masíruje nahá, i když poprvé jsem to úplně nevyžadoval. Masáž samotná by si za mě zasloužila vlastní článek. Osobně musím říct, že nic lepšího a účinnějšího jsem nezažil. Jedná se o kombinaci sportovní a havajské masáže a pokud má masáž opravdu bolet, tak všechno, co jsem zažil předtím, bylo spíš demo. Někde jsem viděl nabídku masáže s prvky BDSM, tohle bylo obráceně. Je pravda, že jsem si na začátku řekl, že klidně může přitlačit, ale v průběhu masáže nastaly okamžiky, kdy jsem se skoro děsil dalšího pokračování. Narozdíl od jiných masérek se věnuje důkladně i "sedacím svalům", každopádně je to dva dny a já se cítím daleko lépe než po jakékoli jiné masáži. Rozhodně uvažuju propříště i o vynechání "pomasážních seancí" a stavit se pouze na masáž.

Pomasážní seance: Dělá vše, co nabízí. Využil jsem lízání A, orál a poprvé i masáž prostaty, říká, že jí to baví a myslím, že rozhodně ano. Za mě naprostá spokojenost.

Komunikace: Většina schůzky probíhala v tichosti, odpovídala na dotazy, občas narážka na psy. Ale po schůzce jsme probrali i tady zmíněné "znárodňování" portálů s erotickou inzercí, doplnila mi informaci, že sice po ní nově chtěli 4 000 Kč měsíčně, ale pochopil jsem, že je to za všechny portály dohromady, vlastněné onou ruskou skupinou.

Cena a dodržení času: Domluven čas 1hod, cena 1 000 Kč (až 1 200, viz výše). Odcházel jsem po dvou hodinách (masáž samotná trvala víc než hodinu), řekla si o tisíc.

Celkový dojem:
* psi v kombinaci s pozicí místnosti vůči ulici působí rušivým dojmem
* nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažil
* i když preferuju baculky, tak tady už to bylo přes moji hranici, ale v pasivní roli mi to zas tolik nevadilo
* pravděpodobně se stavím i na klasickou masáž
temptest01
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3. dub 2019, 13:32

Re: Zuzika - 721220769

Příspěvekod ywonneking87 » čtv 12. bře 2020, 21:09

Taky přidávám kladnou zkušenost, v podstatě potvrzuji co napsal kolega nademnou. Dohoda stručná ale přímá, už v ten den jsem přišel na masáž s erotickým zakončením.
Otevřela mi zralá dáma kolem 50 let, fotky na amatérech jsou možná staré, ale pořád aktuální. Zuzika je baculka, má celkem sílu v rukách no dokáže být jemná když je potřeba. Na začátku menší pokec, pak sprcha a šlo se na věc.

Masírovat opravdu umí, místami je to mírně bolestivé ale jak ona sama říká, není to patlatelka oleje. Začala u nohou a postupně přešla na záda, nevynechala ani krk a ruce. U masáže byla nahá a hezky se otírala o mé tělo :wink: Po cca 50 minutách otočka na záda a pokračovala krátkou masáží nohou zepředu.
Pak nanesla horký olej na penis a zkušeně hladila a honila. Když jsem ji sáhl na zadek, tak se hezky přisunula blíž a nabídla i prsa. Jaksi jsme se ale zapomněli domluvit na té erotické části. Po pár minutách mi Zuzika utřela penis od oleje a vzala ho rovnou do pusy. Kouřila hezky hluboko, ne úplně do krku ale taky ne jenom špičku. To jsem vydržel sotva dvě minuty a už jsem ji upozorňoval na výstřik. Na moje překvapení si nenechala odtáhnout hlavu a hezky jsem jí to nastříkal do pusy.
Po chvíli šup do sprchy, pak menší pokec a ahoj.

Domluvili jsme si hodinu za 1000, odcházel sem asi po hodině a 40 minutách od příchodu.
Za mě masáž super, masírovat opravdu umí. Erotická část taky super, příště možná vyzkouším i něco víc :)
Jinak, v předsíni má dva větší psy, které byly po celou dobu v klidu. Jenom se na mě dívali když jsem procházel kolem :)
ywonneking87
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12. bře 2020, 20:08

Re: Zuzika - 721220769

Příspěvekod viktor » úte 18. říj 2022, 11:57

Ahoj, nevíte jestli ještě pracuje? Číslo je nedostupné
viktor
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 3. led 2008, 10:12

Re: Zuzika - 721220769

Příspěvekod insomniak » pát 21. říj 2022, 17:06

viktor píše:Ahoj, nevíte jestli ještě pracuje? Číslo je nedostupné

Jestli pracuje, tak nekde jinde. S Vandalkou se z toho baraku musely odstehovat kvuli majitelum. Jiny kontakt nez cislo, sem taky nemel. Takze pokud nikdo neodpovi,tak bych doporucil se zeptat Vandalky, co se presunula o ulici vedle :D
insomniak
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 18. bře 2019, 0:17


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků