Hledat  

Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod modusvivendi » úte 16. dub 2019, 18:06

Tak já nevím, je mi celkem jasné, že ve větších masážních studiích si dívky běžně inzeráty (bohužel nebo někdy možná bohudík ani svoje profily) nepíší samy, ale tak nějak mi z tohoto níže čiší brutální neuatenticita, když tedy profily dívek u těchto dvou masážních studií nejspíš psal jeden člověk, což sice tak nějak beru, ale zde se tak moc snažil a rozepisoval (caps lock je typický), až je to snad i komické a někdo by mohl namítat, že se asi domnívají, že u mnohých potenciálních zákazníků převáží jejich nadrženost před kritickým přístupem a myšlením - což jisté ratio asi má :lol: . Podle mě zde ovšem platí, že trochu méně je někdy více. Nebo případně odlišit styl psaní v jednotlivých profilech, aby to tak nebilo do očí a zákazník tak ihned nenabyl dojmu, že je svým způsobem tak trošku tahán za nos..


http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... asaze-brno

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... asaze-brno
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod Johny123 » úte 16. dub 2019, 20:30

Souhlas s kolegou. Byl jsem u Sevon a příšerný
Johny123
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 3. črc 2018, 14:23

Re: Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod acx » stř 17. dub 2019, 0:09

Ten nový :lol: masážní salůn má jedno z čísel příšerné špeluňky z Osové. :P
Hlavně na amatérech se jeho "masérky" vyznačují obrovskými inzeráty s výčtem nepochopitelných úkonů a přenosu všech možných energií. :lol: Jednu jsem kdysi zkusil a hrůzou obcházím jejich "super ojebávačku" :lol:
Kdykoliv uvidíte citaci u Campusu , hned to přeskočte :idea: a stejné bude jeho rozmnožení, už profil nové "masérky" na amatérech je scifi nebo těžká duševní úchylka. :oo:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod zachovalj » stř 17. dub 2019, 16:36

Nevidím v tom nic špatného.Každý se snaží ulovit zákazníka jak to jen je. Tohle je nejspíš zkopírovaný z webu, je tam dbán důraz na SEO. Je to cílený především na nový zákazníky a je vidět že to má úroveň. Pořád lepší než když tam bude psát sama holka co má sice čtverky prsa, ale o gramatice neví vůbec nic.
Další věc je ta, že každý to denně neprohlíží a možná ho nenapadne že to píše jedna osoba. Každopádně ten první je textově profi a spousta lidí se na to chytne.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod modusvivendi » stř 17. dub 2019, 18:00

No, podle mě konkrétně zde je trochu problém v tom, že je to psáno v ich formě, přitom to ty holky zjevně nepsaly, ale budiž, pokud by se na vzniku textu nějak náležitě podílely, např. jej diktovaly apod., ale zde se mi spíše zdá (alespoň z reakcí mnoha diskutujících), že někdy ani nemají příliš ponětí o tom, co se tam vlastně píše. Každopádně to na mě takto působí neautenticky, ale zločin to samozřejmě není - je to součást hry, marketing... s tím naprosto souhlasím se zachovalj… Nicméně myslím, že není od věci na tuto věc upozornit a každý si to už vyhodnotí po svém...
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Profily mnoha masérek od jednoho pisatele

Příspěvekod zachovalj » stř 17. dub 2019, 19:35

Všechny inzeráty jsou psány neautenticky. Každá holka do inzerátu píše jak to má ráda a skutek utek :D
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: honza777 a 5 návštevníků