Hledat  

Linda (Paradise Spa) 723 935 543

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Linda (Paradise Spa) 723 935 543

Příspěvekod jarjaroslav » sob 29. čer 2019, 16:09

Hledám na NaPrivatu, spokojím se i s masážemi :roll: , ať ta holka vypadá aspoň trochu normálně. Paradise Spa. Stojím na České a vytáčím číslo podniku. Ptám se operátorky na přítomné slečny. Aktuálně jen Linda, v 15:45 i Míša. Počkám a vyberu si na místě. Operátorka mě začíná přesvědčovat - Linda je hodně žádaná a zda jsem viděl její fotky. Koukám na fotky a rozhoduji se pro Lindu. Cestu hledám na mapě, nasedám na šalinu č. 4. Vystupuji na Úvoze a mířím úplně opačným směrem. Zadávám adresu domu, u kterého stojím a jako cíl Úvoz XX. Obracím mobil vzhůru nohama :lol: a vydávám se na další pochod.

Před vchodem s vývěsním štítem (nikdo v okolí tak nemá pochybnosti, kam mířím :oops: ) volám a dostávám pokyn, abych zazvonil. Na dveřích s mléčným sklem identifikační údaje studia s uvedenou odpovědnou vedoucí :D . Otevírá mi spíše žena než dívka, podle obličeje určitě nad 30. Utěšuji se, že se jedná o nějakou „organizátorku“, která mě uvede k Lindě. Jenže... Dotyčná mi podává ruku a představuje se jako Linda :shock: . Zout se mám u vchodu, Linda bere na baru/recepci ceník a vede mě do pokoje. „Otočku“ nestíhám :oops: .

Pokoj s nízkou postelí, umyvadlem, stolkem, dvěma „bobky“ k sezení a oddělenou samostatnou koupelnou. Platba až po masáži. Základní masáž („tantra“) za 1 200 Kč, erotičtější s body to body za 1 600 Kč (o té mě informovala již operátorka) a později se dozvídám, že existuje další masáž za 2 500 Kč, která se liší od předchozí masáže jen možností dotýkat se lehce masérky. Za 900 Kč :shock: ... To jako vážně :evil: ? Beru masáž za 1 600 Kč. Linda mě ujišťuje, že masíruje od srdce a masáž se mi určitě bude líbit.

Ve sprše (koupelna čistá a moderní) si nadávám :evil: . Linda se vrací do pokoje dříve než já, s malou chlazenou Rajeckou a sklenicí. Pořád se usmívá a snaží se být milá. Nabízí se, že mě utře pořádně ručníkem. Požádá mě o odložení hodinek. Masáž Linda určitě neodbývá, někdy tlačí snad až moc. Předtím mě upozorňovala, abych vše nepříjemné hlásil, ale něco snad vydržím. Mé obavy z horkého oleje ve speciální ohřívací nádobě se ukázaly jako zbytečné.

Snažím se s Lindou mluvit, ale myšlenkami se nacházím úplně někde jinde. Otočka na záda. Body to body bych si představoval intenzivnější, ale... Při masáži penisu dochází k až na můj příliš častému přetahování předkožky :( . Po vyvrcholení masáž nekončí, Linda mě otře a jde si opláchnout ruce. Poté si mohu vybrat, zda absolvuji zbývající fázi masáže na zádech nebo na břiše. Zůstávám ležet na zádech. Linda oznamuje, že se masáž chýlí ke konci. Doprovází mě do sprchy, aby mi namydlila záda. Až budu připraven, mám zaťukat na dveře.

Oblékám se, asi moc pomalu, protože Linda zaťuká a pod záminkou, jestli mi může ještě přinést pití nebo něco jiného, kontroluje stav. Nasazuji si čepici, připravuji tři bankovky a otevírám dveře a zaklepu (v takto opačném pořadí :roll: ). U baru platím Lindě, účtenku nepožaduji, jak rádoby vtipně prohlásím. Obouvám se a dostávám dvě pusy na tvář, z toho jednu skoro na pusu.

Masáž v pohodě, Linda také, jen jsem si ji představoval v obličeji úplně jinak. Na ulici kousek za studiem se nacházím hodinu a tři minuty od zavolání :evil: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků