Hledat  

Margaret (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Margaret (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Příspěvekod modusvivendi » čtv 25. črc 2019, 14:04

Před časem jsem absolvoval tantrickou masáž na hodinu a půl u této masérky. Pro mě příjemný zážitek, cena 2.200,- Kč (dle ceníku na internetových stránkách studia), čas dodržen, předtím kratší rozhovor u čaje nebo vody (už si nevzpomínám, nabídnuto mi bylo obojí) a sprcha, což se do času masáže nezapočítávalo. Masérka má vyšší štíhlou pěknou pevnou postavu (řekl bych, že na udávaný věk ani nevypadá), samotná masáž byla poměrně hodně relaxační a pomalejší, třeba si na vás opatrně lehne a chvíli na vás leží nehnutě svým nahým tělem.. Masérka se jinak nebere příliš vážně, jde s ní dobře vykládat, byla skutečně vcelku milá a příjemná. Osobně bych doporučoval k této masérce jít, když vám jde skutečně o celkem kvalitní relaxační masáž s nádechem erotiky, ne o nějakou erotickou masážní divočinu s osaháváním apod. Prostředí OK, čisto a uklizeno, mají recepci, kde se můžete potkat i s jinými klienty. Informace na internetových stránkách masážního studia jsou dle mé zkušenosti skutečně relevantní.


https://www.nejlepsimasaz.cz/maserky-nejlepsi-masaz
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: hledanibrno a 3 návštevníků