Hledat  

Naomi (Séraphine) 604 609 087

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod jarjaroslav » ned 25. srp 2019, 11:06

Věk: 22 let
Výška: 170 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 3


Domluva s Naomi v pohodě, dřívější příjezd na místo, ale vzhledem k mému předchůdci nutnost dodržet původní termín. Séraphine se nachází na Hybešové naproti stripbaru, přesnou adresu uvádějí na webu :idea: .

Dívka v obličeji (dle mého názoru) velmi hezká, takže na „otočku“ ani pomyšlení. Oproti fotkám (t. č. zveřejněny jen některé, podle kterých mi připadala skoro jako Asiatka :roll: ) příjemné překvapení :D . Zbavuji se bot a společně stoupáme po schodech. V pokoji nízká postel na masáž a sprchový kout.

Mému požadavku, aby Naomi po návratu setrvala v prádle, vyhověno. A s velkou radostí. Za sundání kalhotek totiž požadován příplatek 100 Kč :shock: , takže placeno celkem 1 500 Kč/hod. Celkem komické, pokud Vám dívka ukáže svou... za stovku, asi pro svůj lepší pocit, že ji nevidí každý :lol: . Masáž příjemná, pokec též. Na druhou stranu, žádné extra masérské umění nepředvedeno a celkový čas masáže něco přes 40 minut. Pokud má někdo v Brně zájem o doteky hezké, mladé a štíhlé dívky a nic jiného nesežene, tak proč ne... Třeba na půl hodiny :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod gumak » pon 26. srp 2019, 8:16

jarjaroslav píše:
Věk: 22 let
Výška: 170 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 3


Domluva s Naomi v pohodě, dřívější příjezd na místo, ale vzhledem k mému předchůdci nutnost dodržet původní termín. Séraphine se nachází na Hybešové naproti stripbaru, přesnou adresu uvádějí na webu :idea: .

Dívka v obličeji (dle mého názoru) velmi hezká, takže na „otočku“ ani pomyšlení. Oproti fotkám (t. č. zveřejněny jen některé, podle kterých mi připadala skoro jako Asiatka :roll: ) příjemné překvapení :D . Zbavuji se bot a společně stoupáme po schodech. V pokoji nízká postel na masáž a sprchový kout.

Mému požadavku, aby Naomi po návratu setrvala v prádle, vyhověno. A s velkou radostí. Za sundání kalhotek totiž požadován příplatek 100 Kč :shock: , takže placeno celkem 1 500 Kč/hod. Celkem komické, pokud Vám dívka ukáže svou... za stovku, asi pro svůj lepší pocit, že ji nevidí každý :lol: . Masáž příjemná, pokec též. Na druhou stranu, žádné extra masérské umění nepředvedeno a celkový čas masáže něco přes 40 minut. Pokud má někdo v Brně zájem o doteky hezké, mladé a štíhlé dívky a nic jiného nesežene, tak proč ne... Třeba na půl hodiny :idea: .


Úpravy vyhrazeny.

Za kilo ukazovaly piču nahoře v Ponrepu, jestli tam náhodou netancuje je to kousek :lol:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod PeterR3 » pát 5. úno 2021, 18:33

Nedavno jsem byl v tomto salonu a celkem spokojen. Trosku me zarazila vyssi cena, ale kdyz uz jsem tam byl, tak se neotocil.
Vybral jsem si Ally, mlada pokerovana divcina s peknejma silikonama. Celeho me namazala olejem, sebe taky, a zacala po me pekne jezdit. Sexy holcina, mohl jsem si ji pekne osahavat a bylo to fakt vzrusujici. Honila rukama, nohama, kozama,..bomba. Nakonec se otocila na 69 - sice jsem nemohl jazykem, ale honit klitoris bylo povoleno a to uz se moc vydrzet nedalo, tak jsem sestrelil letadlo. Zazitek fakt super, otazka za jak dlouho by me to omrzelo. Jedinej zasadni a velkej problem byla cena 2500/hod. Kdyby holcina chtela pulku, tak je to obcas i lepsi, nez klasika. Jo a dalsi problem byl, ze jsem byl celej mastnej. Sice jsem se vysprchoval, ale zbytky oleje jsem porad mel ve vlasech a pod. Tzn. pred navratem domu si najit vymluvu. :D
PeterR3
 
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 10. úno 2011, 19:22

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod Pablo7 » pát 5. úno 2021, 20:37

jak 2500/hod??? :shock: v ceníku mají 1400/hod...
Pablo7
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod PeterR3 » sob 6. úno 2021, 3:28

Bohuzel, asi koronavirova prirazka. Mozna, az budou za 1400 tak zajdu znova, ale 2500 uz davat znovu nechci, i kdyz to bylo super.
PeterR3
 
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 10. úno 2011, 19:22

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod Weedman23 » sob 6. úno 2021, 6:58

Za to patlani je i 1400 moc
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: Naomi (Séraphine) 604 609 087

Příspěvekod acx » sob 6. úno 2021, 12:08

Ally přičichla k vyšším cenám v honírně na Heršpické, sice asi pro nezájem se vrátila zpět, ale ceny si pokusila nechat. A když se najdou ... , proč ne. 8)
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků