Hledat  

LEA (Suki for men) 735 500 137

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

LEA (Suki for men) 735 500 137

Příspěvekod modusvivendi » čtv 26. zář 2019, 17:39

Před časem jsem absolvoval hodinovou masáž ENERGY ze 1.500,- Kč u masérky jménem Lea v masážním salónu Suki for men. Domluva masáže je možná i emailem, jen v emailové objednávce požadují uvést telefonní číslo. Přišel jsem přesně na čas, přišla mně otevřít mladá dívka v pohodlném, jakoby domácím, oděvu s dioptrickými brýlemi. Byla to Lea. Lea je podle mého mínění pěkná holka s hezkou postavou. Dá se s ní dobře povídat. Délka masáže dodržena, v závěru Lea chvíli ležela vedle mě a vykládali jsme spolu, což mi přišlo fajn. Čas na sprchu před a po masáži (bylo jej dost) nebyl do času masáže započítán. Prostředí vcelku OK, ve sprše jsem akorát zvyklý na silnější proud vody. Samotná masáž byla fajn, přišlo mi, že Lea se snaží a celkem umí masírovat, B2B rovněž bylo. Pro mě to byl příjemný zážitek. Žádné masážním salónem nabízené doplňkové služby jsem si neobjednával. Masérky jsem se nedotýkal, ostatně u zvolené masáže by to podle internetových stránek podniku ani nemělo být možné. Nicméně obecně necítím potřebu se masérky při masáži dotýkat (mnohde to ani není dovoleno, což v takovém případě samozřejmě respektuji), pokud k tomu nejsem vysloveně masérkou vyzván (což se mi párkrát stalo) nebo to není přímo inzerovaná součást masáže, se kterou se automaticky počítá.

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... r_men-brno
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: LEA (Suki for men) 735 500 137

Příspěvekod josevodar » pon 30. zář 2019, 21:55

Musím reagovat na kolegu, v tomto salonu jsem byl kdysi na jaře. Moc recenze nepíšu, ale být spokojenej s masáží kdy si „nesmím“ na masérku sáhnout za 1500/h, to je fakt marný. A vůbec směšný je, že to někdo nabízí a ještě směšnější, že na to někdo chodí. Já tam byl za masérkou Lucie … když jsem přišel, tak vytáhla jakejsi jídelní lístek, kde byly nějaký typy masáží, co se lišily o pár stovek. Nejdražší tuším za 2200/h s tím, že zde si můžu i sáhnout… no když už sem tam vlezl tak si chci aspoň máknout na holku… ok beru.
Zaveden do pokoje se sprcháčem a že nemám spěchat, že jde na cígo… Pak čekám a na stole chrchlá jakejsi tranďák z devadesátek, odhodlán že to vypnu mě vybrzdil nápis NESAHAT.. ok du si lehnout a čekám. Pak přijde, sundá ručník něco povídá a přitom mi po zádech a trochu zadku „ťupe“ prstama. Už si to moc nepamatuji ale začala B2B když sem byl na břichu, trochu sem se začal snažil o navázání nějakého erotického souznění a taky sem se o ní začal otírat.. na to mě zpražila, že se nemám hýbat, že se na mě neudrží.. super, erotika 0, ležím na břichu, něco po mě jezdí sem a tam a já si říkám kams to vlez ty blbe…
Pak sem se otočil a začala asi 3min B2B zepředu, to byla asi jediná chvíle, kdy sem na ní mohl sahat a jen nahoře (to bylo to 500 navíc).
Tuším, že následovalo, kdy si mě sedla mezi nohy, takový jakýsi chvat, že na ní nemám šanci dosáhnout a začala honit podivným opakujícím se neerotických chvatem pořád dokola a u toho bylo školení něco o tom, jaká to je tantra. Mě to přišlo úplně o ničem, za chvíli to bylo venku a spíš mi to bylo nepříjemný. Erotický napětí, rafinovanost, stupňování… za mě nic.
Pak odeslán do sprchy s tím, že nemám spěchat, že de zase na cígo…
Placeno předem.
josevodar
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 4. črc 2019, 0:11

Re: LEA (Suki for men) 735 500 137

Příspěvekod modusvivendi » úte 1. říj 2019, 10:13

Ačkoliv se příliš nepouštím do polemik a diskuzí na internetu (obecně to považuji spíše za ztrátu času), zde si dovolím reagovat. U masérky Lucie jsem nebyl, takže nemohu za sebe posoudit. Názor na erotické masáže také může být různý, někomu to může připadat i směšné či trapné, to dokážu pochopit.

Nicméně opravdová masáž (i erotická) by měla být primárně o přijímání, tzn. aktivní je masérka, která se dotýká, masírovaný je pak víceméně pasivní a toliko přijímá a prožívá dotek a masáž od masérky. Tak tu základní myšlenku a pravidlo masáží alespoň chápu já. Pokud někdo chce být aktivní (či dokonce dominantní) a sahat na někoho apod., asi by neměl primárně mířit na masáž, ale jinam, příp. na nějakou speciální masáž.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: LEA (Suki for men) 735 500 137

Příspěvekod zachovalj » úte 1. říj 2019, 13:03

Vidím to stejně jako modusvivendi. Opravdu dobrá erotická masérka na sebe nenechá sahat a už vůbec ne za nějaké příplatky. Nejde ani tak o to že by ji to třeba vadilo, ale rozptyluješ se tím. Měl bys vnímat doteky a rozvinout svoji představivost. Pak ta masáž může být daleko víc vzrušující než když se tý masérky dotýkáš. A jestli někdo chce příplatky za dotýkání, tak to už se mi zdá úplně mimo :)
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: LEA (Suki for men) 735 500 137

Příspěvekod Doublee » úte 5. lis 2019, 0:34

Lea je jedna z nejlepších maserek, co jsem poznal. Přirozená a snaživa. Sice mám rád dlouhé vlasy, ale má moc hezkou postavu, která to vynahradí.
Doublee
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 5. lis 2019, 0:26


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků