Hledat  

Tess (Wellness ROYAL) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tess (Wellness ROYAL) 774 088 994

Příspěvekod vrs220 » sob 5. říj 2019, 14:28

Včerejší návštěva WR a slečny Tess. https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... tess-35681
Domluva a objednávka dva dny předem přes e-mail, ale v den masáže mám prý telefonicky potvrdit objednávku.

Příjezd v dopoledních hodinách 9:00h, jaksi problém najít místo kde zaparkovat. Při vstupu do vnitř za barem osoba nezjištitelného pohlaví, což mě překvapuje(později usouzeno že se asi jedná o ženu), přichází ke mě dívka postavou 15leté drobounké slečny a představuje se jako Tess, coš se zhrozím jestli ji vůbec bylo už 18let. Při bližším prozkoumání usuzuji ze je asi starší. Při seznámení působí v obličeji znuděně a ani náznak ňákého milého úsměvu,co se mě zatím nestalo, později se dozvím že pravě vstávala tak proto je taková znuděná.

Riskuju a vybírám si masáž s vířivkou. Při sprše na pokoji masérka setrvává se mnou a neodchází a do sprchy jde po mě. Při pohledu na její nahé tělo opravdu působí nezletile. Váha,výška mnohem menší než udává, prsa tak č.0,5. Na těle drobné tetování. Před masáží půl hoďky ve vířivce, jednalo se jen o hlazení pod vodou. Po vířivce rychlá sprška, zapoměl jsem si ručnik u vířivky, tak mi ho podá a já že děkuju a ona hmmm :evil: . Samotná masáž byla příjemná, při masáži se asi probudila a začala se i usmívat a sem tam sme prohodili ňáky slovo. Zajížděla na ty správná místa, akorát stou její váhou nemůže kloudně přitlačit, B2B poměrně dost, ale spíš sem cítil její žebra. Pohled na její klín mě téměř neumožnila. Po masáži jestě zbyl čas tak mě ještě chvíli hladila než mě poslala do sprchy.

Při sprše opět neodchází a uklízí pokoj, při loučení už je milejší než při příchodu. Na opakování to určitě není.

Při odchodu jsem se potkal v kavárně s kolegou a podle výrazu překvapenej asi jako já. A u baru s recepční stála blondýna vyšší a vetší postavy(ne tlustá), usoudil sem že to asi byla Heli https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... =10&t=5448 , dopřála mi krásný usměv na hezkém obličeji, další návštěva asi bude s ní.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39

Re: Tess (Wellness ROYAL) 774 088 994

Příspěvekod rbroucek » pon 6. led 2020, 9:25

Velice nepříjemná masérka. Sice pěkná postava, ale tím to končí. žádný úsměv. Masáž silně podprůměrná.
Vyhonění spíše za trest. Behěm masáze nepromluví ani slovo, maximálně Vás dost nevybíravě seřve za to, že se jí nesmíte dotýkat pomalu ani na noze.

Opakování ani náhodou.
rbroucek
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. zář 2006, 9:15

Re: Tess (Wellness ROYAL) 774 088 994

Příspěvekod ABCD123ABC » pon 1. čer 2020, 21:34

Masaz nekdy z konce roku 2019, holka menší,kuřačka, pěkná ale malé kozy, má tetování.
je docela od rány, sama si chce řídit průběh masáže,, pipinu nechce skoro ukázat, m

v porovnání s mazáže v Praze Intimas spa např tak ty hoky co jsem zkoušel po domluvě nemaj problém na se be nechat sáhnou, a je to výrazně lepší GFE přístup ,,,

opakování spíš ne..

možná pokuy by si s ním člověk domluvil pravidla předem ale nějak jsem tam přišel na rychlo a úplně jsem si před akcí neověřil co vše je možné apod
ABCD123ABC
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 6. srp 2019, 20:35

Re: Tess (Wellness ROYAL) 774 088 994

Příspěvekod modusvivendi » stř 13. dub 2022, 15:49

Nedělá nyní v "Time 4 Relax masáže Brno"? Jen mě napadlo, že dle popisu a stejného nicku by to mohla být ona....

https://www.sex.cz/468804?SFI=464&S=3
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků