Hledat  

Renča (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Renča (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Příspěvekod modusvivendi » úte 8. říj 2019, 9:26

Před několika týdny jsem absolvoval hodinovou masáž za 1.600,- Kč u masérky jménem Renča v masážním studiu "Nejlepší masáž" v Brně.

Vcelku dobré možnosti parkování v okolí (nabízí i možnost parkování na parkovišti v areálu objektu), samotné studio je nové, upravené a působilo při mé návštěvě čistě a uklizeně, má i recepci (nicméně komplex, ve kterém studio sídlí, je v zásadě jakýsi "business park" postavený za minulého režimu - snad to měla být původně tiskárna - a už má leccos bez výraznějších investic do obnovy odžito a ideálně by mohl časem ustoupit nějaké hodnotnější zástavbě, která již postupně vzniká v okolí).

Platba za masáž dle ceníku, který mají i na internetu (kde jsou dle mé zkušenosti odpovídající informace), až na konci po masáži. Masérka Renča na mě působila skutečně sympaticky, pozitivně vnímám i rozhovor u čaje před masáží. Čas na rozhovor a sprchu před a po masáži se nezapočítával do času masáže. Fotky masérky na webu studia odpovídají. Samotnou masáž by skutečně bylo možné označit za tantrickou nebo alespoň s tantrickými prvky (myslím tedy v našem upraveném evropském pojetí). Bylo vidět, že se masérka snaží a byl to pro mě pěkný zážitek.

Vypadá to však, že masérka Renča nejspíš nebývá v masážním studiu příliš často.

Odkaz na masérky ve studiu Nejlepší masáž (včetně masérky Renči):

https://www.nejlepsimasaz.cz/maserky-nejlepsi-masaz
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Renča (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Příspěvekod manre » stř 9. říj 2019, 20:21

Zdarec já teď v so navštívil Janu a mohu říct ,že jsem v Brně lepší masáž nezažil bylo to úžasný je skvělá s úsměvem na rtu ;)
manre
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 9. lis 2017, 20:22

Re: Renča (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Příspěvekod labuznik » stř 9. říj 2019, 20:54

manre píše:Zdarec já teď v so navštívil Janu a mohu říct ,že jsem v Brně lepší masáž nezažil bylo to úžasný je skvělá s úsměvem na rtu ;)


No jak koukam tak koukam ale zadnou Janu tam nevidim kaaamo.
labuznik
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 15. črc 2011, 10:52

Re: Renča (Nejlepší masáž Brno) 704 797 877

Příspěvekod manre » čtv 10. říj 2019, 20:23

Je tam jen víkendy ;)taky sem tak hleděl min týden a o vikendu tam byla.
manre
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 9. lis 2017, 20:22


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: lojzek23 a 2 návštevníků