Hledat  

Laura (Wellness Royal) 721 165 607, 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Laura (Wellness Royal) 721 165 607, 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » sob 12. říj 2019, 13:35

Věk: 22 let
Výška: 172 cm
Váha: 58 kg
Prsa číslo: 2
Vlasy: Blond


Laura je mladá slečna s krásnou postavou, je také velice milá a komunikativní, jejím cílem je, aby se klient s ní cítil příjemně a uvolněně. V její přítomnosti zapomenete na stres, napětí a každodenní starosti. Snaží se splnit Vaše veškeré touhy a očekávání.
https://www.sex.cz/wellnessroyalbrno?Kraj=jihomoravsky


K Lauře se objednávám tradičně telefonicky přes recepci. Před studiem Elen a nějaká blondýna. Platím 1 500 Kč. Za chvíli za mnou přichází Laura a já zjišťuji svůj omyl :shock: . Laura = dívka, co kouřila venku s Elen, Laura ≠ dívka, kterou jsem ve WR viděl a považoval ji za Lauru. Ach jo :( . Laura připraví pokoj.

Laura si mě odvádí do levého krajního pokoje naproti baru. Zde sprchový kout, postel jako u princezny na hrášku (nutnost použití dřevěných schůdků) :D , lednička, pračka a mikrovlnka. Odtokový kanálek ucpaný. Výborný začátek :evil: ... Laura se vrací v ručníku. Na bříšku by mohla slečna zapracovat. Zahlédnu i nějaké tetování, pokud se nemýlím.

Snahy o konverzaci (u masáže prostě neumím mlčet) celkem rychle vzdávám. Prý milá a komunikativní :lol: . Za celou dobu žádný úsměv. Ani náznak. Při pokusu o body to body zahlédnu nějaké emoce, a to útrpný výraz :roll: . Vyvrcholení. Čas zkrácen, ale nějak mi to ani nevadí :evil: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků