Hledat  

Elis (Wellness Royal) 721 165 607, 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Elis (Wellness Royal) 721 165 607, 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » sob 12. říj 2019, 14:33

Věk: 22 let
Výška: 163 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 2


Pátrání pokračuje. Jako Mata Hari procházím několika postelemi (no dobrá, jen jednou), než získám potřebné informace :D . Po Lauře a Stelle se dostávám konečně k Elis 8) .

Opět půlhodinová masáž za 1 000 Kč (aktuálně ji prý již neposkytují :idea: ). Pokoj stále stejný. Elis hezká v obličeji, drobná postava. Konverzace příjemná. Zaráží mě ale jedna věc - sahat se nemůže nikam :evil: . Vyvrcholení. Elis se ptá, zda má v masáži pokračovat i po výstřiku. Asi ne, že :roll: ? Ano. Chvíli tedy ještě masáž, poté šup do sprchového koutu (s ucpaným odtokovým kanálkem), obléknutí a ven.

Lauru ani Stellu bych již znovu nenavštívil, Laura navíc z nabídky WR stejně zmizela, za Elis bych se snad ještě někdy podíval.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Elis (Wellness Royal) 721 165 607, 774 088 994

Příspěvekod vrs220 » ned 13. říj 2019, 19:52

Původně jsem si to chtěl nechat pro sebe, ale přidám Elis pozitivní recenzi.

Elis https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... elis-34140 jsem navštívil na přelomu srpna a září. Byla moje první v prostorech WR. Jak píše jarjaroslav - krásná v obličeji a pro mě i krásné tělo s trochu větším pozadím. Jen škoda že výrazně opálená pokožka ji přidává na věku.

Po vstupu do vnitř se mě ujímá příjemě usmívající a milá Elis, což jí to taky oplácím. :wink: Při výběru masáže mě nabízí jestli si spolu užijeme ve vířivce, na dotaz jestli je možno více vyvrcholení mě zklame. Tak vybírám masáž Venušin dotek. Odchází připravit pokoj a než stihnu zaplatit u baru tak je zpět stím že je pokoj připraven.

Odvádí mě do pokoje se dvěma saunami, podává mi ručník a po spršce si mám lehnout na břicho. Odchází se připravit jinam. Po osprchování naní čekám asi jenom 2minutky( měl jsem strach že budu čekat dlouho jak tu někteří píšete že se ve WR docela čeká) tak překvapuje brzkým příchodem. Přichází pouze zabalená v ručníku, příde mě že se ho stydí sundat. Začíná masírovat a zjišťuje že si zapoměla donést olej, tak si pro něj rychle zaběhne. Masíruje rukama celé tělo od chodidel až po konečky prstů na rukou a nebojí se přitlačit, řekl bych že snad má ňáký maserský kurz. O B2B se taky snaží, jen škoda že při poloze na břiše nezajízděla rukou na ta správná místa. Otočka na záda, defakto je to to samé jako na břiše obohaceno o několikrát provedenou polohu 69, hlazení po tváři, a masírování penisu vnitřní stranou stehen kdy se dotkla penisu kundičkou. Komický pohled na ní byl při druhém vyvrcholení,kdy při prvním nečekala že to tak vyletí, --:o tak se podruhé chránila. :D

Masáž sem si náramně užil a ona nejspíš také, protože si rukou zajízděla do rozkroku. Čas masáže dodržela, strávil sem v prostorách o 15min. déle než byl stanoven čas masáže.

To jestli si na sebe nenechá sáhnout nemohu potvrdit, nějak sem neměl potřebu ji ohmatávat.

Rád bych opakoval, ale zatím se mě ji nepodařilo znovu zastihnout.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: xxx00 a 4 návštevníků