Hledat  

Lenka Domašov 727 802 351

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod jarjaroslav » sob 15. srp 2020, 16:01

Jerry2 píše:Jo když někdo přijde takto rozklepany jako vy , spoceny ,začne něco mekotat mezi dveřmi že to asi nedáte ,tak byla otočka.Slysel sem že se paní z vás zvedl žaludek.

A že se Ti hned musela svěřit a Ty sis to tak hezky spojil dohromady :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod Jerry2 » sob 15. srp 2020, 19:14

Jirka66 píše:Zdravím všechny, dneska jsem chtěl navštívit, ale otočka mezi dveřmi,to se nedá hodnotit

Spoceny děda ,co se rozklepal
Jerry2
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 17. led 2020, 9:28

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod acx » sob 15. srp 2020, 21:55

Jerry2 píše:
Jirka66 píše:Zdravím všechny, dneska jsem chtěl navštívit, ale otočka mezi dveřmi,to se nedá hodnotit

Spoceny děda ,co se rozklepal


To se dokonce hrůzou na místě nejen spotil, ale dokonce zpotil a rozklepal ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod jarjaroslav » sob 15. srp 2020, 23:30

Šup za Lenkou, ať se dočkáme i recenzí na sebe samé, za příplatek báseň či kresba :lol: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod Jerry2 » stř 7. říj 2020, 23:29

No trapná výmluva nějakého vyklepaneho člověka že hrůza a že dal otočku ,tak je na pobavení.Jsem pravidelny návštěvník a proto vím to co píšu.Ne že jsem masérka samotná. Klidně mne zavolejte vy hlupačkové co si zde hrajete na kance ale nemáte koule ani snad.605333279
Přílohy
0a7b902edf68ab570eb1e21642e203ba.0.jpg
Pánové já nejsem masérka jak máte dojem.
Jerry2
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 17. led 2020, 9:28

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 8. říj 2020, 8:22

Jerry2 píše:Pánové já nejsem masérka jak máte dojem.

Nějaké kozy tam ale vidím :lol: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod martin666 » čtv 8. říj 2020, 9:14

já tam vidím čičinku,dokonce pořádně chlupatou :-)
martin666
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 12. zář 2012, 15:13

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod zatoichi » čtv 8. říj 2020, 11:33

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 15:37, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod Honza1616 » ned 24. led 2021, 18:40

Jerry2 píše:Jo když někdo přijde takto rozklepany jako vy , spoceny ,začne něco mekotat mezi dveřmi že to asi nedáte ,tak byla otočka.Slysel sem že se paní z vás zvedl žaludek.

a ty jseš co? Její pasák, starej, "rodinny přítel" nebo snad přímo paní Lenka pod falešným jménem?? moc bych za to nedal když koukám na historii diskuze :cry:
....nebo odkud máš ty informace z první ruky ???
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod Kracmar » pon 25. led 2021, 0:44

Je to její manžel, nebo partner. Občas hledají někoho do trojky , ukazují společnou fotku.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod ka.mil » čtv 4. úno 2021, 17:38

Jerry2 píše:Tak oproti recenzi zlepšení v masáži,oral dokonalý opravdu,paní je hravá a baví ji to.Nyni nabízí i zakončení sexem a je velmi příjemný i sex,je vidět že si to užívá .U masaze sem neměl problém,opravdu svalstvo uvolní.Je komunikativní a domluva i průběh masáže vpohode.Kour z cigaret jsem necítil ale v chodbě byl cítit osvěžovač,takže nyní pohoda.Přijemny vzhled odpovídající 40 letům ,jak bylo psáno originál je lepší než fotky.Sprcha byla nabídnuta ,využil jsem ji.Vse vpohode akorát tedy starší dům ale to není předmětem masáže a je dostačující plně.Cena 1000kc masaž s oralem ,se zakončením sexem 1200 a já měl i masáž tělo na tělo,vcelku podařenou,řekl bych že kvalitní a cena byla 1400 za hodinu a byl jsem spokojen.Mohu doporučit nejen spořivým pánům ale aji těm co si chtějí užít kompletní servis i s masáží.Opravdu asi podstatné zlepšení v masáži.Vratil jsem se tam a opět pohodové a ikdyz nebylo zakončení sexem podruhé,tak ten oral je velmi dobrý.Jednani má paní super a hned na začátku informuje co je možné a kolik to stojí.

Chodím na masáže dost často, takže jsem zavítal i k Lence do Domašova. Domluva na amaterech a potom po telefonu v pohodě.
Hodnocení rozdělím do tří částí.
1. vzdálenost, 2. vzhled, 3. masáž, cena, přístup.
1. z Brna cca 30 min. do Brna +15 minut navíc. Před Brnem bývají kolony. Na odskok z práce to moc není.
2. řekl bych, že Lence bude asi víc než udávaných 40 let. Má trochu víc vrásek v obličeji, takže dokážu pochopit, že na první dojem to někoho zarazí či dokonce odradí. Na fotkách to až tak patrné není. Jelikož už mě taky není dvacet a počítám s tím, že 99% žen po 40 si ubírají na věku, tak mě až zas tak nic nepřekvapí. Nakonec nepřijel jsem na námluvy, ale na masáž. Kůže na těle trochu vytahaná (hlavně na břichu). Prsa přírodní, menší, jemné, odpovídající věku.
3. masáž hodnotím kladně, byla příjemná, uvolňující. Miluju masáž zadku (ne prostaty)a varlat, což si Lenka se mnou pěkně pohrála. Po otočce masáž penisu a varlat na střídačku s orálkem. Orálek ji celkem jde, není to také to strojové pumpování, aby jsi byl co nejdřív hotovej. Umí si s penisem pěkně pohrát a to mám rád. Nechá se pohladit, nemá s tím problém. Vyvrcholení do pusinky a následné chvilkové relaxování. Cena 800, za hoďku.
Sprchu před samotnou masáží považuji za zamozřejmost i kdybych se před tím 3x sprchoval. Pro jistotu jsem se na to při domlouvání zeptal. Divila se proč se na to ptám že to považuje za samozřejmost, aby si klient dal sprchu, tak nevím, proč měl někdo problém se sprchou. Ke sprše tě doprovodí a počká u dveří. To ze slušnosti, a aby jsi měl dobrý pocit, že ti neprohrabe věci, když jsi ve sprše. Vystupování má taky příjemné, až na to, že má telefon furt v ruce a odepisuje. Dokonce i při masáži. Upozornil jsem ji, že by toho mohla nechat a věnovat se mě, což uposlechla a pak už bylo všechno v pořádku. Na můj vkus dost světla z akvárek a ticho. Když půjdu příště, tak si beru s sebou reprák a pustím si hudbu sám. Masíruje kokosovým olejem, ale nebudu se pouštět do debaty, jestli je za studena lisovaný, nebo kolik stojí. Dnes se to dá pořídit za slušné peníze, tak proč ne.
Celkově hodnotím masáž pozitivně a kdyby byla Lenka v Brně, tak bych zašel častěji. Hledám masérku, kde bych se cítil příjemně , vše proběhlo v klidu a pohodě a ne co nejdřív klienta vyvrcholit, shrábnout prachy a vypakovat ho ven za půl hodiny i když si zaplatil hodinu.
Sháním náhradu za masérku, na kterou jsem narazil na amaterech. Chodil jsem k ní 6 let. Bohužel ze zdravotních důvodů skončila a už asi nadobro. Když jsem k ní chodil v začátcích, tak mě dělala i rimming, což byla neskutečná rozkoš. Masáž končila dlouhým orálkem a vysála mě do poslední kapky. Masírovali jsme se navzájem (mám masérský kurz) a dost často jsem končil masírováním její krásné kundičky. Nejvíc mě imponovalo, že to nebyla profesionálka, takže jsme se domlouvali až po práci což byl někdy problém sladit termín. Hmm teď mě zbyly jenom fotky a videa z masáží a naděje, že třeba jednou zase začne masírovat. Mimochodem, taky si udávala nižší věk než ve skutečnosti. Jenže to je sportovní typ, takže si to mohla dovolit a nikdo to nepoznal. Takže sháním náhradu.
ka.mil
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Lenny77 727802351 / 727 802 351

Příspěvekod bilmc » úte 20. črc 2021, 21:57

Drazí kolegové, měl jsem cestu tímto směrem a říkal jsem si, že Lenny tedy taky vyzkouším. Její přítomnost na amatérech jsem sledoval již delší dobu - https://www.amateri.com/cs/lide/2218066/Lenny77

Domluva jako taková čistě po zprávách byla věcná, rychlá a v pohodě. Dům v Domašově. Starší, vybavení také starší. Je to takový návrat asi o 60 let zpět ale pro milovníky retra či historie asi dobré. Parkování kousek od domu, ve slepé ulici.

Domluva byla na hodinku s tím, že si zašukám a zbylý čas ať mě teda namasíruje.

Vzhledově odpovídá fotkám, které má na amatérech. Jsou aktuální a přesné. Není to žádná mladá holka, krasavice, ani nic takového, což bylo jasné dopředu. Sex si docela užívala, hezky přirážela, furt mi dlachnila koule v ruce i během sexu. Vystřídali jsme pár poloh a nechal jsem se dokončit orálem. Orál jako takový byl na celé akci nejlepší. Kouřit fakt evidentně umí, před vrcholem pěkně zpomalila aniž bych jí cokoliv řekl, chvíli počkala a poté znovu pokračovala. Vystříkal jsem se fakt kvalitně a jako plus hodnotím i polykání.

Potom jsem si teda nechal namasírovat záda. No, masáž je taková slabší. Jak už tu někdo psal, používá kokosové máslo (levné, ve skleničce, žádný kvalitní olej, jak už se tu rovněž někdo dohadoval - https://aktin.cz/aktin-kokosove-maslo-bio/200-g-33305?gclid=EAIaIQobChMIzLne2rfy8QIVvAWiAx2QMw3dEAQYASABEgJEnvD_BwE). Moc to samozřejmě nemaže. Masáž byla spíš takové hlazení a nemám z ní nějaký extra kvalitní pocit. Na zdravotní masáž musí člověk prostě úplně jinam. Každopádně jako relax po sexu asi dobrý. Celkově jsem platil 1200,- za hodinu. Sprcha proběhla před i po ale musel jsem si o ní říct... to máslo jsem na sobě ale cítil i po sprše, což alespoň podle mého názoru, není úplně ideální. Na masáž by byl lepší nějaký neparfémovaný olej.

Celkové hodnocení, vzhled, prostředí a tak, nic moc. Sex dobrý a orál výborný. Masáž bídná. V budoucnosti, pokud bych tou vesnicí projížděl, bych se zastavil asi maximálně na orál, jiné opakování absolvovat nehodlám.

5/10
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod pawloss » čtv 30. zář 2021, 21:12

Návštěva v Domašově byla již několikrát a pokaždé odjíždíme spokojení.( Já i malej) Jak píšou spolubojovníci masáže jsou takové jemné spíše hlazení. Ale orálek je opravdu super.
Z Brna je to ale dost daleko, hlavně časově náročné. Musím plánovat hodně dopředu. S paní se dá dobře domluvit
pawloss
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. úno 2013, 13:47

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod MEDVED39 » ned 3. říj 2021, 10:33

chodim k ni a je to skvela zena
MEDVED39
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. lis 2012, 12:09

Re: Lenka Domašov 727 802 351

Příspěvekod okolo » sob 11. pro 2021, 17:40

Taky můžu doporučit. Fotky odpovídající realitě. Domluva pomocí vzkazů rychlá a stručná. Napíšete o co máte zájem, napíše vám cenu a jen domluvíte čas. Během akce můžete sledovat čas na hodinách v místnosti :D měl jsem jen oral s polykáním a hodnotím kladně. Během akce nepříjemný zvuk a světlo z akvárek.
okolo
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 18. úno 2017, 0:06

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: XxxFíla a 5 návštevníků