Hledat  

Enjoymassage 792 765 085

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Enjoymassage 792 765 085

Příspěvekod rocket » pon 9. pro 2019, 8:42

Na tento salon jsem narazil na amaterech a z nabízených masérek mě podle fotek zaujala Zoe. Komunikace byla bez problémů, po příjezdu na místo nebyl problém zaporkovat, je to souběžná ulice s vídeňskou v Modřicích. Samotný salon se nachází v komerční budově hned pár schodů za hlavním vchodem.
Zoe mě přivítala v pěkném prádle, je to vysoká štíhlá holka, byla pěkně opálená a v obličeji se mi líbila taky hodně. Pokoj i sprcha čistá, všude nový nábytek.
Samotná masáž body to body začala jemným simranim a hlazením, to mě zprvu trochu vzrušila ale po pár minutách to preslo, podobné to bylo i se samotnou masáží ňadry. Prsa má Zoe tak dvojky, pěkné, žádné věšáky. Po zhruba půl hodině jsem se otočil a zacala se věnovat tomu hlavnímu, používala hodně oleje, pozvolna zintezivnovala masáž penisu až to nakonec byl v podstatě handjob. To už jsem dlouho nevydržel a udělal, Zoe pak ještě v masáži chvíli pokračovala, nakonec sprcha a rozlučka.
Celkově příjemná masáž ale nevím jestli zopakuj.
rocket
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 5. srp 2005, 8:10

Re: Enjoymassage 792 765 085

Příspěvekod Iceman001 » pát 16. pro 2022, 14:52

Byl jsem včera u Mischel.

Je to příjemná paní kolem 40-45 let. Fotky odpovídají cca 3-5 let staré.
Vybrána hodinová masáž s obpustrannymi doteky. Za 2200,-

Sprcha , ručníky a všechno tohle v pohodě.

Masaz samotná není úplně masaz ale spis relax. Hlazeni polibky na zadá atd.
Kdo na to není a chce jít na masaz tak asi nic pro nej. Ale mě to vyhovovalo. Po otočce možné vzájemně doteky kdekoliv.
Masaz zakončená společným draždením.
Čas dodržen spíše překročen.

Jak píšu neni pro každého ale kdo to má rad tak bude spokojen.
Iceman001
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 10. led 2017, 17:04

Re: Enjoymassage 792 765 085

Příspěvekod Peterson » pon 30. říj 2023, 15:11

Byl jsem 2x u Mischel - cervenec a srpen letos. Mam rad milfky, Mischel je sikovna zena, jen proste je to pouze masaz, nikoliv sukacka.
Masaz neni spatna - pouziva prsa, i kundu, kopulacni pohyby, nejspise nejak takto maji masaze eroticke vypadat.
Peterson
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 6. zář 2014, 20:39


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků