Hledat  

Johanka (Wellness ROYAL) 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Johanka (Wellness ROYAL) 774 088 994

Příspěvekod vrs220 » ned 12. led 2020, 16:44

Věk:23 let
Prsa:č.2
Výška:160 cm
Váha:50 kg
Vlasy:Zrzavé

https://www.namasaz.cz/index.php/erotic ... nka--30648

Jako jediná samotná v salonu byla před vánoci k dispozici, tak jsem ji zkusil. Fotky jsou její pravé.
Při příchodu tak trošku chladnější přístup, tak si říkám že to nebude stát za to,ale opak je pravdou. Při konverzaci zjišťuji že je to fajn slečna a i od ní se změní přístup k lepšímu, akorát při debabě si připadám jak na seznamce.
Masáž od ní přijemná a za mě má v rukách cit pro masáže. Nebojí se sáhnout kamkoliv. Při poloze na zádech a při b2b klouže prsama přes penis a defakto až k obličeji a naše špičky nosů se pomalu dotýkají a dívá se při tom do očí a mile se usmívá. Na dotaz, jestli se jí můžu dotýkat, řekne že jo, ale s šibalským úsměvem řekne že mezi nohy neee. Během masáže si i ke mě lehne a přitulí se. Škoda že samotná masáž penisu k vyvrcholení byla spíše jen klasická hoňka.
Při odchodu se ptá jestli se ještě uvidíme, říkám že snad jo. Rozlučka v kavárně a dává pusu na cestu domů. Za mě jsme si padli do oka a určitě se k ní vrátím.
vrs220
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 4. úno 2019, 13:39

Johanka (Wellness Royal) 774 088 994

Příspěvekod jarjaroslav » pát 31. črc 2020, 20:45

Johanka - díl první a vzápětí druhý

Věk: 23 let
Barva vlasů: Zrzavé
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 2


Plánuji masáž v Brně po hooodně dlouhé době. Pokud se nemýlím, brněnskou masérku jsem recenzoval naposledy v říjnu 2019. Aspoň prostředí bych neměnil :idea: . Volám do WR a zjišťuji stav bojeschopného mužstva, resp. ženstva :D . Heli, Elen a Johanka. Volba č. 3. Mladá a mnou dosud nepolíbená, tedy nevyzkoušená :D .

Recepční platím 1 500 Kč za hodinovou masáž a s Johankou (v civilu) se představujeme. Za chvíli pozvánka na pokoj (levý rohový se saunou a vanou). Žádám Johanku o setrvání v prádle po návratu. Sprcha a Johanka se vrací na pokoj v černé podprdě a kalhotkách. Na těle několik tetování. V obličeji (viz foto v inzerci) si mi líbí :wink: . Při masáži mlčí (dle inzerce „tichá voda“), ale jakmile začnu mluvit, aktivně se přidá. Velmi příjemný pokec i doteky :wink: . V takovém pohodovém rozpoložení mě zastihne vyvrcholení --:o .

Domlouvám se na prodloužení o 30 minut za 1 000 Kč. Na recepci schváleno, odevzdávám Johance bankovku a v masáži se může pokračovat. Opět vyvrcholení. Ještě chvilka masírování a sprcha. V kavárně rozloučení podáním ruky a polibkem na obě tváře.

Rád se opět někdy zastavím :wink: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mmike a 7 návštevníků