Hledat  

Tantra Slast - 773 155 631

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Tantra Slast - 773 155 631

Příspěvekod DonDon » pon 9. bře 2020, 18:13

attila3224 píše:
DonDon píše:
attila3224 píše:Tak že by na Znojemsku byli 2 masérky co dělají podobnou věc, to se mi věřit nechce. v Dunajovicích jsem byl. divný že tantra slast nemá jedinou rozumnou fotku ,ani z "pracovny"

Do telefonu mi říkala jiné místo, ne Dunajovice (bohužel si nemůžu vybavit, co to byla za obec) i tel. číslo je jiné. Příští týden jí mám volat, měla by být už snad fit, tak snad budu vědět víc. A co ta Linda z Dunajovic, jaká je?


A kdy jsi s ní mluvil prosím tě? snažím se ji dovolat, telefon vypnuty na email nereaguje..

Taky jsem volal několikrát, než jsem se dovolal. Na mail mi také nereagovala. Poprvé a zatím naposledy jsem s ní volal 7.2. Pak jsem šel jinam a dalšímu volání k ní jsem se zatím nedostal...
DonDon
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 4. kvě 2015, 16:58

Re: Tantra Slast - 773 155 631

Příspěvekod attila3224 » pon 9. bře 2020, 22:39

Do telefonu mi říkala jiné místo, ne Dunajovice (bohužel si nemůžu vybavit, co to byla za obec) i tel. číslo je jiné. Příští týden jí mám volat, měla by být už snad fit, tak snad budu vědět víc. A co ta Linda z Dunajovic, jaká je?[/quote]

A kdy jsi s ní mluvil prosím tě? snažím se ji dovolat, telefon vypnuty na email nereaguje..[/quote]
Taky jsem volal několikrát, než jsem se dovolal. Na mail mi také nereagovala. Poprvé a zatím naposledy jsem s ní volal 7.2. Pak jsem šel jinam a dalšímu volání k ní jsem se zatím nedostal...[/quote]
Oky ,tak na to nemám, pokud nedokáže někdo odpovědět ,tak není co řešit.mažu číslo. masérek je hodně,na Znojemsku ale bohužel ne.
attila3224
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 14. srp 2009, 22:09

Předchozí

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků