Hledat  

Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod hans90 » ned 8. bře 2020, 20:02

V telefonu příjemná mladá slovenka, za základní erotickou masáž chce 1900,- za hodinu, za body to body se vzájemnými doteky 2300,. tak jsem si nechal zajít chuť, prý je do pondělí, pak tam bude jiná. ale s těma cenama... V Praze se dá sehnat body masáž za 1500,-...
https://www.sex.cz/nymfismasazepraha
hans90
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 24. led 2019, 21:47

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod zachovalj » úte 10. bře 2020, 0:07

Doporučil bych nejdřív vyzkoušet než psát tyhle unáhlené závěry.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod acx » úte 10. bře 2020, 11:46

zachovalj píše:Doporučil bych nejdřív vyzkoušet než psát tyhle unáhlené závěry.


Proč unáhlené závěry? Má snad nižší ceny? Snad má každý právo rozhodnout, co mu za jakou cenu stojí. 8)
Výždy by jsi měl zdůraznit, že jsi v konfliktu zájmů s přítelkyní nebo se nevyjadřovat k ceně.
Jinak je to klon Osové z Bohunic, vyznačující se obřími inzeráty, kde nabízí modré z nebe, ovšem realita je v drtivé většině úplně jiná. :!:
Podle mě také předražené, existují příjemnější ceny, i když nevím, co znamená "splním ti NEJTAJNĚJŠÍ PŘÁNÍ", to by mohl třeba někdo poreferovat, zejména ty, pokud doporučuješ vyzkoušet. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod zachovalj » úte 10. bře 2020, 13:04

Myslel jsem to tak že nemůže dělat závěry podle ceny a on u ní nebyl. Každá služba má svoji cenu. Já chodím na masáž kolem 3-3,5 tis za 90 min a pokud bych ji nezkusil, určitě bych nepsal že je to předražené. Druhému řádku nerozumím. Nejsem v žádném komfliktu zájmů a to holku vůbec neznám. Jen když to tu tak někdy pr pročítám, tak mi připadne že chcete po holkách 100% výkon a zároveň řešíte jestli dáte 1200 nebo 1500 kč. Je to takové rize České. :roll:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod acx » úte 10. bře 2020, 14:19

On nehodnotil kvalitu proti ceně, pouze řekl, že takový "luxus" nepotřebuje. Navíc tvoje představa je scestná a na to slečny spoléhají. Sám uvádíš, že nax 4-5 masérek v ČR na tohle má, takže i podle tebe je 99% těchto cen FAKE. Ta cena není vztažena ke konkrétní slečně ale podnikateli, co to zde provozuje a slečna cenu nemůže ovlivnit. To snad víš. Takže proč podporovat nějakýho chlapa.
Bral bych, pokud slečna půjde na sebe a vybuduje si postupně renomé a klientelu. Ale erotickou masérkou za 3 dny a znalosti 0 0 prd, jak je běžné ? Já bych tohle nepodporoval. Jen bych chtěl vědět, zda ty 3000-4000 dáš každé bez rozmýšlení.

Co ti není jasné, ty jsi uvedl, že ty osobně máš přítelkyni, co masíruje, je vyprodaná na 6 týdnů do předu a má ceny ... To je konflikt zájmů v hodnocení. Už z podstaty nemůžeš napsat, že její masáže stojí ... . :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod zachovalj » úte 10. bře 2020, 17:50

Představu nemám žádnou dokud to nevyzkouším. Každému se líbí něco jiného a neznamená to že těch masérek nemůže být víc než těch pět co znám já. Nehodnotím vůbec cenu, ale kvalitu služby a tu nezjistím pokud nevyzkouším. Takže psát něco že je jinde levnější je hloupost když nemám osobní srovnání. Nemůžeš vědět jaké má znalosti.

Kód: Vybrat vše
Co ti není jasné, ty jsi uvedl, že ty osobně máš přítelkyni, co masíruje, je vyprodaná na 6 týdnů do předu a má ceny ... To je konflikt zájmů v hodnocení. Už z podstaty nemůžeš napsat, že její masáže stojí .

Tohle jsi asi špatně pochopil nebo přečetl. Možná jsem to napsal blbě, nebudu to už hledat. Máme wellnesko a pronajímáme v Brně salon (pouze vybavené prostory) a s tím wellnes teprve začínáme. Z přítelkyně je už žena a masíruje, to ano, ale nedělá žádné erotické masáže. To by se mi určitě nelíbilo. Neinzeruje tady a ani na žádných jiných webech. Je certifikovaná masérka a studovala několik masérských škol v Indii a v Thajsku. Dělá úplně jiné věci. Nevidím to jako nějaký střet zájmů. To nemůžeš srovnávat.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod acx » úte 10. bře 2020, 20:42

Tvou ženu jsem asi špatně pochopil, tedy pochopil jsem to v kontextu toho, na co jsi reagoval. :D

Jinak zaměňuješ službu, kvalitu a cenu. On chtěl body-to-body, které je nabízeno ve více salůnech a za různé ceny. Interpretace této služby je velmi rozdílná a cena vůbec, ale vůbec nehraje vzhledem ke kvalitě naprosto žádnou roli. Dokonce ve stejném salůnu je obrovský rozdíl u jednotlivých slečen za stejnou cenu a v době, kdy jsem zkoušel, tak musím konstatovat, že pro mně zajímavé varianty byly spíš za cenu nižší než vyšší. Já chtěl skutečnou masáž kombinovanou s erotikou a ne hraní si na hogo fogo a ve výsledku ne masáž, ale nějaké šimrání. A o erotice se drtivé většině slečen může zdát a to ani nemluvím o vyhonění, to jsou většinou tzv. údernice, čím rukou rychleji a silněni .... .

Empiricky mám zjištěno, čím větší a delší žvásty o nadpozemských pocitech a dokonalosti masáže, tím větší bída na místě.
Bohužel jedna slečna, co byla schopna skutečně namasírovat a v druhé části i eroticky provokovat, ze zdravotních důvodů nesouvisejících s masážemi teď nedělá, snad se jí zadaří. A v průměru byla lacinější než 1500,- /h. Takže nějaké osobní zkušenosti mám, abych hodnotil a 2300 bych nedal. Ani variantu, která je nabízena tzv. masáž a uknčení sexem za 2000,- .

Pokud bude hledat, tak slušnou masáž body-to-to body za cca 1500 najde, jen musí hledat a zkoušet.
Variantu 1500,- masáž a příplatek a +500,- body vylučuji z principu, je to jen ojeb, zjištěno ...
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod zachovalj » stř 11. bře 2020, 17:06

Máš pravdu. Celkem slušnou B2B dělá třeba Mischel za 1200.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Masáže Rozkoše v Brně (778 005 101)

Příspěvekod hans90 » ned 30. srp 2020, 16:25

Dlouho jsem to tu nečetel, to jsem ani netušil, že rozpoutám takovou debatu :-) Na er. masáži jsem pártkrát byl, zatím vždy v Praze, salóny Luxury a Diamond, recene z návštěv jsem psal na dnes už nedostupný Masher, v Luxury za 1500, Diamond byl o něco dražší a za ten rozdíl v ceně to nestálo, takže mám tak nějak nastaveno, že 1500 za hodinu je při body to body strop, co jsem ochoten zaplatit. V luxury se dost vyměnilo osazenstvo, ale drží si pořád kladné recenze, takže vzhledem k cenám a nabídce v Brně spojím masáž asi až s nějakou cestou do Práglu.
hans90
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 24. led 2019, 21:47


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků