Hledat  

IZABELAnymfaBrno

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod panzxy » pon 28. pro 2020, 3:33

Dobrý den pánové,zajímala by mě konkrétní recenze na tuhle ,,masérku” jediné,co jsem zde dohledal bylo,že se jedná o špeluňku u Campusu...Mám to teď relativně kousek,tak jestli má smysl navštívit..díky
panzxy
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 8. pro 2011, 17:17

Re: IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod Vincenzo92 » úte 29. pro 2020, 0:52

Fotky odpovídají, ale bacha na očekávání obličeje - bylo to trochu "jinde", než jsem čekal, řekl bych, že je na ní její "profese" vidět. Je dosti štíhlá, menší prsa, usměvavá, ráda si povídá, někdy teda zachází do věcí, které zabíjí atmosféru, ale to si musíme kočírovat sami. Komunikace v pohodě, čas z její strany dodržen.

Podle mě je šikovná, masáž byla jemná, ale musíš si říct co a jak. Závěrečnou fázi nijak neprožívá ani nepřehrává.

Prostory mohly být horší, je to v klasickým paneláku, kde normálně bývají snad sklepy/kočárkárny, sociálka v pohodě, ručník taky. Při příchodu mě popoháněla, abych se nepotkal s jiným zákazníkem.

Na opáčko to asi nevidím, protože na klasickou masáž si radši zajdu jinam, a když šťastnej konec, tak si radši někde zaplatím (levnější) samostatný orál s občasným přihoněním.
Vincenzo92
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10. lis 2020, 0:14

Re: IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod panzxy » úte 29. pro 2020, 18:40

Každopádně děkuji za info.Letos již slečnu nestihnu,ale vzhledem k tomu,že štíhlé blond mne celkem zajímají a mám to relativně kousek,vyzkouším.

Ještě jednou díky...
panzxy
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 8. pro 2011, 17:17

Re: IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod acx » úte 29. pro 2020, 18:58

Můžeš srovnat pohádku na amících
https://www.amateri.com/cs/lide/1602485 ... AnymfaBrno

s realitou? :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod panzxy » úte 29. pro 2020, 19:30

Hmm,to je ale příběh.. a vlastně tomu ani moc nerozumím.začíná mě hlodat svědomí,jestli nebude lepší navštívit sekci Dívky z Brna na sex..tohle je na mě nějak moc velký čarovaní...příště budu číst pozorněji a myslet hlavou...

Díky
panzxy
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 8. pro 2011, 17:17

Re: IZABELAnymfaBrno

Příspěvekod rbroucek » pon 11. říj 2021, 13:19

Vincenzo92 píše:Fotky odpovídají, ale bacha na očekávání obličeje - bylo to trochu "jinde", než jsem čekal, řekl bych, že je na ní její "profese" vidět. Je dosti štíhlá, menší prsa, usměvavá, ráda si povídá, někdy teda zachází do věcí, které zabíjí atmosféru, ale to si musíme kočírovat sami. Komunikace v pohodě, čas z její strany dodržen.
Podle mě je šikovná, masáž byla jemná, ale musíš si říct co a jak. Závěrečnou fázi nijak neprožívá ani nepřehrává.
Prostory mohly být horší, je to v klasickým paneláku, kde normálně bývají snad sklepy/kočárkárny, sociálka v pohodě, ručník taky. Při příchodu mě popoháněla, abych se nepotkal s jiným zákazníkem.
Na opáčko to asi nevidím, protože na klasickou masáž si radši zajdu jinam, a když šťastnej konec, tak si radši někde zaplatím (levnější) samostatný orál s občasným přihoněním.


Znám ji od doby, kdy začínala. To byla ještě celkem normální holka bez toho botoxu ve rtech. Teď vypadá jako duck a je to něco příšerného. Masáže jsou u ní v pohodě, někdy se nechá umluvit i k něčemu více, ale souhlasím, že jí už ta "práce" vlezla na mozek.
rbroucek
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. zář 2006, 9:15


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Folkes a 1 návštěvník