Hledat  

Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod Penetrus » pát 12. bře 2021, 18:30

Podnik na ulici Palackého třída https://tantrarelax.cz/

Broňka - fotky sedí, moc hezká MILF, není hloupá, dá se s ní pokecat, ale na závěr nenechá na sebe šáhnout ani na prsa, kundu nechce ukázat ani za příplatek.

Eva - fotky jsou staré dobrých 15 let a mínus 10kg. Podle fotek MILF, realita malá prdelatá s vytahanejma kozama a starým ksichtem. Při masáži pořád funí jak parní lokomotiva - prý je to hluboké tantrické dýchání. Výkon bída a na závěr nenechá na sebe šáhnout ani na prsa, kundu nechce ukázat ani za příplatek.

Lucie - fotka jakási stažená z netu (na jejich stránkách ani nemá profil), jinak celkem pěkná holka středního věku, prsa menší dva (udává 3). Pěkná MILF, kterou si dovedu představit jako milenku. Při masáži pořád funí jak parní lokomotiva - prý je to hluboké tantrické dýchání a před masáží debilní přednáška 15 min o souznění duší při tantře a přesouvání energií. Výkon bída a na závěr nenechá na sebe šáhnout ani na prsa, kundu nechce ukázat ani za příplatek.

Celkové resumé za tři návštěvy - vyhozený prachy, na kozy sem si nešáhnul a kundu neviděl. Vysrat se na masáže a chodit za holkama, který aspoň píchaj...
Penetrus
Penetrus
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 5. úno 2009, 15:23

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod acx » pát 12. bře 2021, 22:06

Pochopitelně jsi nic neviděl, natož sáhnul. :lol:
Relaxační masáže s erotickým ukončením si přelož tak, že budeš rád, když uvidíš prsa a na konci tě neodborně vyhoní. Není divu, že tyhle holky se musí takhle živit, když neumí slušně vyhonit, jak vypadá zbytek? 8)
Tantrické masáže? To masérka měla být oblečená a ani tě nehonit. :P

Pokud chceš vidět a šahat, hledej oboustranné masáže nebo body to body s vyjasnění v mobilu před schůzkou. :idea:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod labuznikmasazi » ned 14. bře 2021, 20:22

Tak ani nevím, co čekáte, jsou to tantrické masáže a stačí se zeptat dopředu, hned při zavolání, říkají, že nejsou možné doteky na prsa a jinde. Chcteli si šáhnout tak běžte na erotickou masáž a ne na tantrickou :D
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod tojejedno » pon 15. bře 2021, 12:42

Kolego, delas samozrejme zasluznou cinnost ze varujes ostatni pred nekvalitnimi sluzbami, nicmene se nabizi otazka - proc tam kurva lezes? :D Podruhe bych to jeste pochopil, ze si chtel dat druhou sanci. Ale jit tam jeste potreti, kdyz predchozi dve seance staly zapicu? To uz mi rozum nebere.

Nejak obecne nechapu, proc vubec lidi na tyhle masaze chodi. Vsechny ty cubky jsou jedna sorta. Jsou moc liny na to, aby sukaly a myslej si, ze nejsou kurvy, kdyz masirujou a honi curaky. Leda hovno. Chlapi nepodporujte tyhle liny cubky. Jen at si jdou hezky pipat carovy kody nekam do alberta.

Kdysi jsem navstivil jakousi koc, jejiz skills jistej kolega nazval "erotickym koncertem", udajne jedna z nejlepsich v Brne. Haha. 1500 vyhozenych oknem, vyhonit sem si mohl doma. A jeste jsem musel pretrpet pulhodinovou prednasku jak studovala v Praze 2 roky a co je to tantra a blablablabla. Masaz nikdy vic. Jestli nemate chut sukat, nechte si vykourit. Nasrat na tyhle maserky...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod petras60 » pon 15. bře 2021, 14:12

Svatá pravda.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod Penetrus » pon 15. bře 2021, 14:35

Šel jsem tam, protože mne lákaly fotky pěkných MILF. A navíc jsem nenapravitelný romantik a stále doufal, že třeba mezi námi něco přeskočí a bude i něco navíc... Ne jsem úplnej debil!!! Dobře mi tak!!! :D :D :D
Penetrus
Penetrus
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 5. úno 2009, 15:23

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod slimjims » úte 16. bře 2021, 14:30

Na tom je to vlastně založeny,že ti nedaj vsechno co bys chtel...ale ty to budes porad zkouset, co kdyby..V momente kdy ona by ti dala,tak koncis,uz by te tak nelakala,uz je jen obycejna kurva..A ony to vedi..klidne by i sukaly,ale byly by proti sobe..vzdyt ony jsou prece "maserky s pridanou hodnotou":)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Broňka, Eva a nová Lucie

Příspěvekod modusvivendi » pát 19. bře 2021, 18:03

Nechci nikoho apriori kritizovat a ani se daného studia zastávat, ale vím, že toto studio nabízí tantrické masáže a opravdu masérky v tomto směru školí. Proto doporučuji před návštěvou masážního studia přečíst si o čem je tantrická masáž (opravdu to není o ukazování "kundy" a osahávání prsou masérky, případně o loudění něčeho více než masáže).

Myslím si však, že za tahleta zmatení do značné míry mohou některé masérky, které si na profily a do inzerce napíšou, že provádí tantrickou masáž, ale ve skutečnosti je jimi poskytovaná služba o úplně něčem jiném, tj. o erotické masáži (body to body, úplně nahá masérka, poloha 69, dotyky ze strany klienta atd.) či jiných erotických službách. Zmatení zákazníci pak něco takového očekávají i u skutečných tantrických masérek a svými návrhy a požadavky jim pak znepříjemňují práci.

Ostatně obecně platí, že základ je dobře se předem informovat a s masérkou domluvit. Uprostřed masáže je už dost často pozdě a masérku různými dotazy a požadavky můžete dostávat i do velmi nepříjemné situace.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků