Hledat  

Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Svět masáží v Brně

Příspěvekod lukas83 » ned 16. led 2011, 13:10

Nově se objevil podnik Svět masáží v Brně - někde na Erbenově ulici. Má někdo už vlastní zkušenost nebo alespoň reference. Četl jsem jenom to, že fotky dívek nepocházejí z tohoto klubu, ale stejnojmenného klubu u Zlína.
lukas83
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 1. črc 2006, 16:52

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod narcius » ned 16. led 2011, 17:02

Jedna se o vyuziti night clubu Belveder pres den :-) masaze jsou primo v bordelu, takze interier klasicky,
nabidnou vam piti atd.

Fotky na jejich webovkach jsou jen orientacni, prave fotky maji na naprivat.cz. Pokud chcete konkretni
holcinu tak je treba se predem domluvit. Ja jsem byl za Ivankou, fotky ji trochu pridavaji, ma krapet vetsi
zadek, ale jinak mila a prijemna. Myslim, ze neposkytuji ani tretinu masazi, ktere maji uvedene na strankach.
Asi bych to oklestil na erotickou masaz nebo masaz ve whirpoolu.

Jinak co se tyce samotne masaze je to spis takove hlazeni nez klasicka masaz a konec je s vyhonenim. Masiruje se
na klasicke posteli, parfemovanym olejem. Myslim, ze by nebyl problem domluvit i suk.

Ceny jsou 1000 za hodku. Celkove hodnoceni: bylo to docela prijemne, az na tu lokaci. Prece jenom vstup do bordelu,
ve dne na ulici neni prijemny.
narcius
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 1. říj 2009, 12:14

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod lukas83 » ned 16. led 2011, 19:48

Dík za obsáhlou odpověď. Myslíš, že funguje třeba masáž čtyřručně, tedy 2 děvčata? A je tam možná sprcha i po masáži? Nevíš, zda dělají i S/M praktiky? A jaký je celkový dojem - doporučil bys k opakování?
lukas83
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 1. črc 2006, 16:52

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod narcius » pon 17. led 2011, 0:21

Osobne myslim, ze ctyrrucni masaz by nemel byt problem, akorat je treba to domluvit dopredu.
Kdyz jsem tam byl byla tam jen Ivanka a dokonce musela cekat nez nekdo dojde, aby ji pohlidal
kasu :-)

Sprcha byla primo v pokoji i s whirpoolem takze neni problem se kdykoli osprsit. Co se tyka
S/M tak nevim, musis se optat. Jinak nebylo to spatne, ale erotickou masaz uz jsem zazil i lepsi.
Nicmene zalezi na slecne a na tom co se domluvite. Ja opakovat nebudu, nelibi se mi prostredi
bordelu a hlavne jeho navstevovani pres den :-)
narcius
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 1. říj 2009, 12:14

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod mrpassion » pát 18. bře 2011, 13:44

I want to share my experience with this place. I write in English because its faster for me. It is the same place as Belveder club. I was there this week and I expected really good TANTRA massage. This is perhaps the most mismanaged privat in Brno. I spoke over the phone and arranged for the 2 hour package of Tantra massage + body to body. They say body to body znamena "zadna pravidla". When I was there the girl who spoke with me was gone and there was some other girl. On their website they offer ten girls but there was just one. She said one more girl was out for lunch.

I still went through with the deal. The place was very dark and murky. The room was big with a whirpool. absolutely no fresh air. But here is the thing. These girls have NO IDEA what is Tantra massage. They think massage means they will put oil on your body and that will be all and you should pay them because they are girls and they have no clothes. I ask her what means - Zadna pravidla massage?? The girl told me she has no idea what the BOSS wrote on the website and she has never read their own website.

At the end I had to show her what is tantra and I had to massage her. Otherwise my experience would be SHIT. I didnt expect any sex but even the massage was horrible.

Go there ONLY if you want to pay some girl to rub cheap oil on your body. Thats all. They offer many types of massages on website but the girls have no idea what is what.
mrpassion
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 6. pro 2010, 22:41

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod narcius » pát 18. bře 2011, 14:46

To mrpassion:

You are right, I have written that above. It is certainly not Tantra massage and actually nothing what is written on their website.
When you decide to go there, you should expect JUST something like quite bad errotic massage with handjob at the end.
narcius
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 1. říj 2009, 12:14

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod riso5 » ned 3. dub 2011, 16:58

Jako já absolutně nesouhlasím.Byl sem tam na masáži a moc se mi masáž líbila.
V příjemném prostředí a za přijatelné ceny co se s Prahou nedá srovnat. Mněl sem Body to Body a byla to velmi zajímavá zkušenost.
Masírovala mě atraktivní masérka, která má fotky na stránce naprivat.cz. Příjemná hudba a příjemné doteky masérky, samozřejmě konec masáže končila velmi příjemným vyvrcholením.
riso5
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 3. dub 2011, 16:40

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod narcius » pon 4. dub 2011, 8:54

riso5 :D
devce nebo "manazer" - registrovany jen kvuli tomuhle prispevku? zajimave
narcius
 
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 1. říj 2009, 12:14

Re: Svět masáží v Brně

Příspěvekod peta25 » ned 26. srp 2012, 14:44

Byl jsem zde už několikrát, masáž se mi pokaždé moc líbila, prostředí se mi také moc líbí. Jen by mně zajímalo, jestli se někoho dohodnul se slečnou masérkou i na načem víc než na masáží:-)))...pokud ano dejte vědět rád se přidám.
peta25
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 1. čer 2005, 7:26

svet masazi

Příspěvekod cajky88 » úte 25. dub 2017, 23:26

Zdravim, mate nekdo zkusenosti z timhle podnikem?

https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... ?noErase=1

Zkousel jsem tam parkrat volat/psat(mail, sms) no jejich komunikace byla mizera, kdyz jsem asi dvakrat dostal nejakou odpoved, tak jednou tam byla jedna maserka a v druhem pripade, ze jsou full a nejblizsi termin je za 3 dni.
To tam maji naozaj tak napraskano porad, nebo co?

Kdyz mate nekdo nejake zkusenosti, bud s podnikem nebo i neco ke konkretnim maserkam, budu vdecny a v pripade nasledne navstevy poreferuji ;)
cajky88
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. lis 2015, 14:23

Re: svet masazi

Příspěvekod krtek01 » úte 25. dub 2017, 23:45

Co vím, tak oni dělají i jiné klasické masáže. Dají to na slevové portály a pak mají pořád plno. Takže nestíhají.
krtek01
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 20. zář 2011, 10:20

Re: svet masazi

Příspěvekod acx » stř 26. dub 2017, 8:04

krtek01 píše:Co vím, tak oni dělají i jiné klasické masáže. Dají to na slevové portály a pak mají pořád plno. Takže nestíhají.


Klasické nedělají, jen šudlání ...
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: svet masazi

Příspěvekod cajky88 » stř 26. dub 2017, 20:44

a vyzkouseli jste to teda nekdo? da se alespon z daleka mluvit o "tantre" nebo alespon lepsi eroticke masazi, nebo vubec?
cajky88
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. lis 2015, 14:23

Re: svet masazi

Příspěvekod acx » stř 26. dub 2017, 23:47

cajky88 píše:a vyzkouseli jste to teda nekdo? da se alespon z daleka mluvit o "tantre" nebo alespon lepsi eroticke masazi, nebo vubec?


Já se ptal na klasické masáže, ty nedělají a přitom jsem sondoval, takže erotické taky ne, šáhnout na ně nesmíš, pokud zaplatíš body to body, tak se nějak 3x po tobě šoupnou. Co je tantra já nevím a ani mě to nezajímá. Nějaké lechtání, tzv. předávání energie (tu co jsem viděl, tak sama žádnou mít nemohla :lol: ), fotky výrazně vylepšené. Pokud ty víš jak má vypadat správná tantra, běž, vyzkoušej a podej report jaká je, ony tvrdí, že ví o ní všechno. :P
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: svet masazi

Příspěvekod zachovalj » pát 28. dub 2017, 11:41

cajky88 píše:a vyzkouseli jste to teda nekdo? da se alespon z daleka mluvit o "tantre" nebo alespon lepsi eroticke masazi, nebo vubec?

Mám zkušenosti s Tantrou ze zahraničí (Indie, Thajsko) Musíš si hlavně uvědomit co od toho očekáváš, protože Tantra a erotická masáž jsou dvě naprosto odlišné disciplíny. Nicméně hledal jsem Tantru i u nás v okolí Brna. Na Google mi vyskočilo asi 20 odkazů kde dělají Tantra masáže. Postupně jsem ale zjistil, že ty holky o tom většinou nevědí vůbec nic, a jsou to klasické erotické masáže. Píšou o Tantře jen proto, aby to vypadalo jako něco exkluzivního.
Určitě bych se vyhnul různým privátům co nabízejí tzv. masáže s prvky Tantry a masážním salonům, kde je víc masérek. Tantra je filosofie, životní postoj. A od toho se odvíjí i ta masáž.

Narazil jsem na dva weby, které mě hodně zaujali. Líbí se mi postoj těch masérek, mají spoustu kvalifikace, neustále se v tom vzdělávají. Je to http://www.oazadoteku.cz a pak http://www.dotektantry.cz
Tady si troufám říct, že ty paní vědí o čem píšou, a pokud se tím i řídí, tak věřím že ta masáž bude super zážitek. Ale osobní zkušenost zatím ještě nemám. Jestli někdo ano, tak sem s ní!

Pak mám ještě jedno doporučení od své erotické masérky na holčinu, která se tím také zabývá. Nemá web, inzeruje jen na Seznamce69. Je to mladá holka kolem 27 let. Telefonoval jsem si s ní asi půl hodiny, dobře jsme si popovídali, bylo z ní cítit nadšení pro věc, myslím že byla i ráda, že má na drátě někoho kdo to už zkusil a jede tak trochu na stejné vlně. Navrhovala že bychom mohli přejít rovnou k pokročilejším metodám Tantry atd. Takže tuhle slečnu mám také ve výběru a rád bych to s ní v dohledné době zkusil.
Pak ještě možná bozskatantra.cz ale ty ty ceny jsou už hodně vysoké. Asi to bude i tím, že jsou v komerčních prostorách které nebudou zrovna levné.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků