Hledat  

Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Re: Sweet Relax Brno

Příspěvekod acx » čtv 18. bře 2021, 11:10

Jsou to děvy ze Světa Masáží, který teď nefunguje. Najdi si zde vlákno, ovšem konkrétní slečnu budeš muset asi otestovat sám.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod vlczek » stř 31. bře 2021, 11:02

Ahoj, taky bych se rád podělil. Dvě zkušenosti s tímto podnikem. První Nuru masáž, před rokem. Masérka Luna. Krásná a sympatická, takže mi ani nevadilo, že nebyla úplně nahladko. Naopak to bylo větší vzrůšo a zakončení "překvápko" v podobě fleshlightky. Byla by to jedna báseň, ale pár mínusů. Olejíček/gel jen nahřátý horkou vodou, což samozřejmě nevydrží dvě hodiny. Takže na konci masáže byl studený, kromě toho tam mají zimu jak prase. V létě, klouzala po mě žhavá kočka ale já se klepal zimou. Druhá návštěva, holky prořídly. Chtěl jsem jedinou brunetu, která mě zaujala. Schválně jsem je kvůli tomu otravoval týden dopředu, komunikace na bodu mrazu, odpověď jednou za 2 dny. Potvrdíme si den předem, odpoledne předem mi řekli, že slečna nebude dostupná. Na výběr ze dvou blondýn. Tak jsem si řekl, že se aspoň rozšoupnu a dáme si výřivku. Slečna Lily na první pohled sympatická, trošku krev a mlíko, což mi nevadí. Chtěla si moc povídat, což mi taky nevadí, ale doufal jsem, že bude dle nabídky masáž ve výřivce a pak na lehátku. Ve výřivce byl jen pokec, po hodině jsme vylezli a samozřejmě kosa. Horký olej super, ale po otočení ho bylo málo...Jediný plus, že byla tak hodná a nakonec si na mě sedla a nechala mě ji postříkat. Jinak za mě hodně nevyužitý potenciál. Znovu už bych tam nešel pokud nenainstalují topení...
vlczek
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 22. úno 2021, 11:49

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod JJ23 » pon 26. dub 2021, 19:17

Zdravím, jsem na středu domluven s Khailou z tohoto podniku.. Má moc sexy fotky a nenašel jsem tady na ni žádnou zkušenost.. Vyzkouším a dam info. Po tom co jsem se zde dočetl mám celkem obavy, ale po telefonu velice příjemná, tak jsem zvědav.

https://www.sex.cz/752795
JJ23
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. dub 2021, 11:45

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod ripu » pát 30. dub 2021, 17:09

JJ23 píše:Zdravím, jsem na středu domluven s Khailou z tohoto podniku.. Má moc sexy fotky a nenašel jsem tady na ni žádnou zkušenost.. Vyzkouším a dam info. Po tom co jsem se zde dočetl mám celkem obavy, ale po telefonu velice příjemná, tak jsem zvědav.

https://www.sex.cz/752795


jakékoli aktualizace
ripu
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 2. led 2018, 0:53

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod JJ23 » pon 3. kvě 2021, 22:28

Ahojte chlapi,
konečně jsem se sem dostal. tak se chci s vámi podělit o zkušenost s Khailou. Přišla si pro mě před vchod. Přirozeně vypadajíci krásná slečna. Na místě jsme spolu vybrali BB90. Byla moc příjemná a celkově na mne působila, že se na masáž se mnou i těší. Bylo to fajn a opadla ze mě nervozita, protože podle tohoto vlákna jsem měl fakt obavy, že vyhodím peníze jen tak do vzduchu. Což se mi už pár krát podařilo. Zavedla mě na malý, ale útulný pokoj. Řekla mi, že se mám osprchovat a že za chvíli přijde. Přišla, vyslékla se ze župánku. Moc krásné tělo a pěkné pevné prsíčka, tak 2,5 až 3 :-). Když Vám to tady píšu, tak jsem zase z toho dost na větvi. Dole nebyla uplně vyholená, ale měla upravený pásek, což jsem dlouho na živo neviděl. Dost mě i toto rajcovalo. Jednoduše byla to moje nejlepší masáž. Khaila je přesně taková jaká je i na fotkách. Je hodně sexy a erotická. Ma techniky, které. No.. prostě vás to vyburcuje. Je vidět, že tuhle holku to moc baví. Moc lituji, že jsem si vzal BB, protože u toho se smí jen lehce dotýkat. Prý u vzajemné masáže se můžu dotýkat o hodně víc. Tak příště. Nechápu, že tady jsem na ní nenašel žádnou zkušenost. Proč?
JJ23
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. dub 2021, 11:45

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod aThLoN » úte 4. kvě 2021, 20:33

JJ23 píše:Zdravím, jsem na středu domluven s Khailou z tohoto podniku.. Má moc sexy fotky a nenašel jsem tady na ni žádnou zkušenost.. Vyzkouším a dam info. Po tom co jsem se zde dočetl mám celkem obavy, ale po telefonu velice příjemná, tak jsem zvědav.

https://www.sex.cz/752795


Ten odkaz nefunguje, ale vím asi kterou myslíš. Jako už nepracuje? Nemůžu ji najít.
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod Che » úte 4. kvě 2021, 20:46

aThLoN píše:Ten odkaz nefunguje, ale vím asi kterou myslíš. Jako už nepracuje? Nemůžu ji najít.

Nevím, jak to mají konkrétně děvčata ze Sweet Relaxu, ale obecně lze říci, že nefunkční odkaz nemusí znamenat, že dívka skončila. Ta lépe organizovaná děvčata někdy mají funkční profily na reklamních webech jen když skutečně pracují.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod acx » úte 4. kvě 2021, 22:31

JJ23 píše:Ahojte chlapi,
......................
Prý u vzajemné masáže se můžu dotýkat o hodně víc. Tak příště. Nechápu, že tady jsem na ní nenašel žádnou zkušenost. Proč?


Nevím, není cena, co za ni, jasnovidci snad ví, co BB90, hodnotím to spíš podle terminologie jako promo, než někoho, kdo chodí na masáže a to vlastně s jediným příspěvkem. Kdysi byly zajímavé slečny, ovšem dnes rozhoduje jen cena a co za to, je individuálně na slečně, což je pohřeb firmy, ta má garantovat standard a to není, takže zakuklený privát. :(

To že ve světě masáží běžně body to body není B2B, jen takové šidítko, je standard.
Vzhledem k ceně a odvedenému výsledku doporučuji hledat jinde. Nejsem zastáncem tzv. erotických masáží, které jsou jen vyhoněním a s erotikou nemají co do činění, ale třeba TandraJoli dává za stejnou cenu daleko víc jak časem, tak výkonem a i jiné masáže nabízejí víc. Bohužel to slečny přehánějí a pokud jsou unaveny a nedokáží zopakovat standard, přesto pokračují a odradí si potencionální zájemce. Tedy pokud masáž je masáž a erotika je skutečně erotika. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod labuznikmasazi » stř 5. kvě 2021, 15:30

Totomaserské studio bývalo dobré pár let zpátky, od te doby co změnily masáže a nabraly mladé maserky tak je to o ničem, jo o dotycich jsem se s nima tam bavil, při vzájemné nechají sáhnout na prsa a zadek, ale nic víc.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod aThLoN » ned 23. kvě 2021, 12:37

labuznikmasazi píše:Totomaserské studio bývalo dobré pár let zpátky, od te doby co změnily masáže a nabraly mladé maserky tak je to o ničem, jo o dotycich jsem se s nima tam bavil, při vzájemné nechají sáhnout na prsa a zadek, ale nic víc.


https://relaxstudiobrno.cz/#maserky Co znamená u tebe - mladé masérky? Máš rád masérky nad 30, nebo 40let? Protože tady vidím masérky od 21 -30let. Tak nevím. U B2b jsem se mohl dotýkat i prsou a zadečku. Nepleteš si to?
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod acx » ned 23. kvě 2021, 19:28

aThLoN píše:
labuznikmasazi píše:Totomaserské studio bývalo dobré pár let zpátky, od te doby co změnily masáže a nabraly mladé maserky tak je to o ničem, jo o dotycich jsem se s nima tam bavil, při vzájemné nechají sáhnout na prsa a zadek, ale nic víc.


https://relaxstudiobrno.cz/#maserky Co znamená u tebe - mladé masérky? Máš rád masérky nad 30, nebo 40let? Protože tady vidím masérky od 21 -30let. Tak nevím. U B2b jsem se mohl dotýkat i prsou a zadečku. Nepleteš si to?


Špatně jsi to asi pochopil, chtěl říct, že nabrali příliš mladé masérky, které na to buď nemají nebo si myslí, že mládí ji umožní se u toho chovat jako když ručně umývá podlahu. :lol:
Dotýkat se prsou a zadečku je u B2B ta nejnižší nutná úroveň, ne bonus, bez toho vůbec nebrat. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod aThLoN » čtv 27. kvě 2021, 14:18

acx, nejnižší nutná úrověň podle tebe. Já to tak nevidím. :wink:
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod xnude » pon 19. črc 2021, 11:25

Cenově hrozné, nedodržují čas. Úroveň masáže od těch mladých krasavic je malá. Největší vymrdávkou je Kyla, která masíruje 20 minut a nenechá na sebe ani sáhnout. Takže sem určitě také ne.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod Targamak » úte 20. črc 2021, 8:39

xnude píše:Cenově hrozné, nedodržují čas. Úroveň masáže od těch mladých krasavic je malá. Největší vymrdávkou je Kyla, která masíruje 20 minut a nenechá na sebe ani sáhnout. Takže sem určitě také ne.


Já mám s dodržováním času v tomto studiu přesně opačné zkušenosti. Byl jsem tam u více masérek a trvání masáže bylo vždy takové jaké jsem zaplatil. Co se týče kvality masáží, tak to se samozřejmě různí s každou masérkou. Je to sice dávno, co jsem byl u Kayly, ale určitě jsem byl spokojen. Doporučit mohu i Alyssu. Je to maličká a velmi šikovná masérka. Při vzájemné masáži byly dotyky možné po celém těle.
Targamak
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 27. led 2019, 10:58

Re: Sweet Relax Brno 608797161 / 608 797 161

Příspěvekod vlczek » pát 23. črc 2021, 11:45

JJ23 píše:Ahojte chlapi,
konečně jsem se sem dostal. tak se chci s vámi podělit o zkušenost s Khailou. Přišla si pro mě před vchod. Přirozeně vypadajíci krásná slečna. Na místě jsme spolu vybrali BB90. Byla moc příjemná a celkově na mne působila, že se na masáž se mnou i těší. Bylo to fajn a opadla ze mě nervozita, protože podle tohoto vlákna jsem měl fakt obavy, že vyhodím peníze jen tak do vzduchu. Což se mi už pár krát podařilo. Zavedla mě na malý, ale útulný pokoj. Řekla mi, že se mám osprchovat a že za chvíli přijde. Přišla, vyslékla se ze župánku. Moc krásné tělo a pěkné pevné prsíčka, tak 2,5 až 3 :-). Když Vám to tady píšu, tak jsem zase z toho dost na větvi. Dole nebyla uplně vyholená, ale měla upravený pásek, což jsem dlouho na živo neviděl. Dost mě i toto rajcovalo. Jednoduše byla to moje nejlepší masáž. Khaila je přesně taková jaká je i na fotkách. Je hodně sexy a erotická. Ma techniky, které. No.. prostě vás to vyburcuje. Je vidět, že tuhle holku to moc baví. Moc lituji, že jsem si vzal BB, protože u toho se smí jen lehce dotýkat. Prý u vzajemné masáže se můžu dotýkat o hodně víc. Tak příště. Nechápu, že tady jsem na ní nenašel žádnou zkušenost. Proč?


Protože když jsem se k ní chtěl objednat, tak mi ji den před masáží zrušili...Jinak podle této recenze bych překousnul zimu a šel tam znovu.
vlczek
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 22. úno 2021, 11:49

PředchozíDalší

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: poiuhjkl a 4 návštevníků