Hledat  

Euforie Brno masáže 702383634 / 702 383 634

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Euforie Brno masáže 702383634 / 702 383 634

Příspěvekod Lumpík » úte 13. dub 2021, 15:09

Ahoj vsem,
jsem objednany do tohoto masazniho salonu ke slecne Charlote. Nemate nekdo zkusenosti jak s klubem tak pripadne s maserkou:

Charlota
Tel. 702383634
https://www.sex.cz/188338

Dekuji za info
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod hope » stř 14. dub 2021, 14:46

Ahoj Lumpíku,

nevím zda je informace správná, ale prý mají cenu 60 min - 2000,- 90min 2900,-
můžeš prosím potvrdit
Díky
hope
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 5. led 2019, 11:31

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod Lumpík » pát 23. dub 2021, 20:54

hope píše:Ahoj Lumpíku,

nevím zda je informace správná, ale prý mají cenu 60 min - 2000,- 90min 2900,-
můžeš prosím potvrdit
Díky


Jj je to bohužel přesně jak říkáš.

Další info viz níže.
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod Lumpík » pát 23. dub 2021, 20:56

Ahoj masážníci, dnes se s váma podělím o zkušenost s „Euforie Brno Masáže“.
Masérka se jmenuje Charlot (25let, 178cm, 55kg a prsa č. 4)
Tel.: 702 383 634

https://www.sex.cz/188338

Domluva po telefonu probíhá s „managerkou“ a probíhá hladce. Všechny dotazy zodpovězeny a to včetně ceny, která je na 60min za 2 000,- a na 90min za 2 900,-. Masáže probíhají v předělaném objektu mezi panelákama v ulici Božetěchova v Brně. Dříve bych to tipnul na klasickou pivnici pro zdejší štamgasty. Nicméně lehká rekonstrukce proběhla, ale prostě není to ono. Jsou mnohem lépe vypadající podniky. Navíc pokud chcete diskrétnost tak než se z auta dostanete dovnitř (musíte zaklepat a počkat) tak stihnou prohlédnout čumilové min. ze třech paneláků a několik rodinných domků. Situaci moc nepomáhá ani velký nápis nad dveřmi „Wellness royal“. Otevře Vám recepční, která zavolá samotnou masérku.

Masérka Charlota je krásná mladá dívka. Štíhlá, krásná velká prsa. Je vidět, že o sebe pečuje. Jdeme společně na pokoj a jsem odeslán do sprchy, které jsou přímo na pokoji. Po sprše si sám lehám na „postel“ a čekám na příchod masérky. Masérka přichází v županu, ale ihned se svléká do naha a ukazuje se v celé kráse. Postava jedním slovem skvost. Pokud někdo hledáte mladou, štíhlou a udržovanou blondýnku, který má trochu silikonu na správných místech tak tady je. Masáž probíhá standartním způsobem nejdříve trochu dotyků prsty a po chvilce se přejde hned na B2B což je moc fajn. Cítím ty krásná prsa přímo na zádech a přitom při každém skluzu jemný a nenápadný vzdech do ouška. Je to nádhera a velmi příjemné. Po otočce na záda následuje opět chvilková masáž prsty a následuje B2B, pohled na to krásné tělo a na svého frantíka mezi kozama mě fakt neskutečně rozpaluje. Následuje začátek ruční práce, kde se musím fakt moc držet. Bohužel chvilkový pohled na krásnou postavu působí nezadržitelný výstřik. Bohužel velmi brzo. Přiznám se, že toto se mi ještě nestalo. Bohužel tímto nedokážu říct, jak kvalitní je závěrečná práce. Masérka mě uklidňuje, že se jí to občas s klientama stane a že si s tím nemám lámat hlavu. Následuje pokec, protože zbývá 15 min. Následuje sprcha a doprovod ke dveřím. Venku zjišťuji příjemnou zprávu, čas masáže dodržena dokonce prodloužen. Čas dveře-dveře místo 60 min 75 min.

Shrnutí a hodnocení
+
Nádherná masérka, opravdu skvostná prsa velikosti min. 3.
Pokud si masérku rozpovídáte, je konverzace na úrovni a dá se s ní skvěle pokecat.

-
Chybí empatie (nebo GFE).
Z mého pohledu by to chtělo změnit podnik – vnitřní prostor sice po rekonstrukci, ale na erotickou masáž stále nedostačující.

Na závěr:
Je to jednoduché. Pokud hledáte mladou, štíhlou, celkově upravenou blondýnku s většíma prsama (min. 3) je toto jasná volba. Masáž je to bezpochyby příjemná a v tomto případě jsem schopný akceptovat i vyšší cenu. Rozhodně to samé nemohu říct o podniku samotném. Ten by si zasluhoval taxu tak o polovinu levnější. Osobně pokud budu mít chuť na tento typ dívek, tak sem znovu nejspíše zavítám, ta holka za to fakt stojí.

Díky za pozornost
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod ricoufko » ned 25. dub 2021, 7:42

..
Naposledy upravil ricoufko dne úte 26. říj 2021, 18:00, celkově upraveno 1
ricoufko
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 28. zář 2019, 8:45

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod Lumpík » pon 26. dub 2021, 7:02

Vcetne dotyku, krom intimnich partii. To me, ale stejne nikdy nevadilo ;-)
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod picardo » pát 7. kvě 2021, 2:00

Moc drahá 2000kč na hodinu je fakt mooc.A ještě bez sexu.Přehnaně mooc.A nedá ani pusu.Za 2 litry. Předražená.
picardo
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. led 2015, 0:16

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod Targamak » pát 7. kvě 2021, 8:52

Kluci, co tu všichni řešíte ceny masáží. Já osobně také preferuji masaz před zásunem. Kvalitní hodinová masáž mi přijde o moc vzrušujícejší než 10 minutová prcačka. A když je někdo ochoten dát raději 2000 za hodinu masáže a může si to dovolit, tak je to snad jeho věc.
Targamak
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 27. led 2019, 10:58

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod acx » pát 7. kvě 2021, 9:58

Targamak píše:Kluci, co tu všichni řešíte ceny masáží. Já osobně také preferuji masaz před zásunem. Kvalitní hodinová masáž mi přijde o moc vzrušujícejší než 10 minutová prcačka. A když je někdo ochoten dát raději 2000 za hodinu masáže a může si to dovolit, tak je to snad jeho věc.


Proč řešit? Snad každý může říct svůj názor, ty taky. :roll: Kvalitní odborná profi masáž stojí 800,- a je zdaněná. Takže 1200,- čistá ruka je za ukázání prsa, možná 3x ti něma přejede po zádech a většinou neodborné vyhonění. :P
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod modusvivendi » pát 7. kvě 2021, 11:15

acx píše:
Targamak píše:Kluci, co tu všichni řešíte ceny masáží. Já osobně také preferuji masaz před zásunem. Kvalitní hodinová masáž mi přijde o moc vzrušujícejší než 10 minutová prcačka. A když je někdo ochoten dát raději 2000 za hodinu masáže a může si to dovolit, tak je to snad jeho věc.


Proč řešit? Snad každý může říct svůj názor, ty taky. :roll: Kvalitní odborná profi masáž stojí 800,- a je zdaněná. Takže 1200,- čistá ruka je za ukázání prsa, možná 3x ti něma přejede po zádech a většinou neodborné vyhonění. :P



No ono ta podstata problému podle mě není ani v tom, jestli erotická masáž nebo sex (pohlavní styk apod.), to je na volbě každého, ale jde spíše o kvalitu masáží a poměr té kvality a ceny. V praxi je to často tak, že mnohé dívky už nechtějí "šukat", tak se z nich stanou "masérky". Jako v principu je to v pořádku, nikdo by neměl být k ničemu nucen, ale z pohledu zákazníka je pak opruz, že tyhle "masérky" mnohdy (neplatí to v těchto případech úplně vždy, ale velmi časté to je) masírovat vůbec neumějí a hlavně ani skutečně nechtějí, prostě nejeví zájem, erotická atmosféra při jejich "masáži" je asi tak na úrovni podávání daňového přiznání na finančním úřadě, přitom ty jimi požadované ceny jsou opravdu dost vysoké. A těchhle nabídek je asi většina. Pak jsou tu ovšem i jiné masérky, které mají úroveň, nicméně je potřeba je mezi těmi ostatními najít. U těchto nemám problém si i rozumně připlatit a jejich práci opravdu oceňuji. Otázkou je, jestli ty ceny nejsou nyní přece jen příliš vysoké. Na druhou stranu, pravá tantrická masérka nebere klienty jako na běžícím pásu, na masáž se připraví, masáži věnuje dohromady několik hodin, dá do ní skutečně mnoho energie apod. Provede třeba jednu dvě masáže denně. A z něčeho žít musí.. Tam potom ty poměrně dost vysoké ceny opravdu chápu.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod stahnito » ned 16. kvě 2021, 14:12

Nechodím na tyto masáže, ale nemyslím si, že pravých tantrických masáží je víc než třetina.
Dva zákazníky denně? I kdyby měla cenu 1500 tak za den 3k musí stačit ne?
Neodsuzuji tyto masáže, ale prostě nerozumím tomu proč jsou dražší než klasický sex.
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod tojejedno » ned 16. kvě 2021, 14:35

stahnito píše:Nechodím na tyto masáže, ale nemyslím si, že pravých tantrických masáží je víc než třetina.
Dva zákazníky denně? I kdyby měla cenu 1500 tak za den 3k musí stačit ne?
Neodsuzuji tyto masáže, ale prostě nerozumím tomu proč jsou dražší než klasický sex.

Jsou to vycurany bestie. Sukat nechcou, do prace taky ne, a zaroven vi, ze ty dva litry jim minimalne jednou za den nejakej trouba vysoli. Hotové, vyřízené...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod petras60 » stř 19. kvě 2021, 5:59

Kdyby jenom 2 litry máš pravdu.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod aThLoN » stř 19. kvě 2021, 6:52

Většinou jsou to erotické masáže a ne tantra. Rozdíl je taky v tom jestli je to podnik, nebo jenom holky v bytě. Je logické, že v podniku cena bude někde jinde. Mám rád masáže a rád jezdím spíš do podniku, kde si můžu holku pozvat na panáčka a dát vířivku a pokec. U masáží nejde o mrdacku, jde tady úplně o něco jiného. Asi kdyby to bylo tak na piču, myslím ty masáže, jak tady všichni píšou, tak by se to asi neuživilo :lol: :lol:
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Euforie Brno masáže tel. 702 383 634

Příspěvekod Itachi2020 » stř 2. čer 2021, 6:14

https://www.eroticke-masaze.cz/eroticke ... asaze-brno

Slecna: Charlotte

Jako ve skole:

- Domluva: 1 (operatorka, vše OK)
- Byt/Podnik: 3 (vypadá to jako nějaký zkrachovaly wellness z doby post komunistické)
- Chování: 2- (nenadchne ale ani neurazí, trosku mi to připomínalo pokec na zastávce autobusu s cítí holkou a ne povídání s někým kdo vám za chvilku bude honit ***)
- Vzhled: 2 (hezká mladá holka ale nic o čem bych psal domu)
- Masaz: 3 (nenadchne ale ani neurazi, tuctova “erotická” masaz jakých je všude dost)

Cena mi neutkvela v paměti takže asi standard mezi 2 - 2.5 k / hodinu.

Zkoušel jsem nenapadne zlomit na sex ale 0, je to (asi) fakt jen maserka ... nebo jsem to proste zkoušel špatně ;)

Recenze je dva týdny stará.

Ps: dávejte pozor když jedete z centra tak ta ulice k nim je celá rozkopana / zavřena a budete to muset složité objíždět. Vemtensi na cestu 10 min navíc.
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků