Hledat  

Doporučení masérky

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Doporučení masérky

Příspěvekod Matej7788 » pát 21. kvě 2021, 11:50

Ahoj, doporučil by někdo dobrou masérku na body to body? Ještě jsem nebyl a nerad bych se hned na poprvé spálil :) . Díval jsem se na https://www.erotika.cz/seznamka/1163977 ... io_armonia a https://www.erotika.cz/seznamka/1164794 ... icka_masaz.
Ale nikde jsem nic moc nenašel.
Moc díky za odpověď.
Matej7788
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. kvě 2021, 14:21

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod acx » pát 21. kvě 2021, 14:40

Matej7788 píše:Ahoj, doporučil by někdo dobrou masérku na body to body? Ještě jsem nebyl a nerad bych se hned na poprvé spálil :) . Díval jsem se na https://www.erotika.cz/seznamka/1163977 ... io_armonia a https://www.erotika.cz/seznamka/1164794 ... icka_masaz.
Ale nikde jsem nic moc nenašel.
Moc díky za odpověď.


Matěji, proč myslíš, že jsi nic moc nenašel ? :D
A kdyby jsi napsal svoji představu tvého B2B a kolik zbytečných peněz jsi ochoten věnovat, možná by se i něco našlo. :idea:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod modusvivendi » pát 21. kvě 2021, 16:32

Matej7788 píše:Ahoj, doporučil by někdo dobrou masérku na body to body? Ještě jsem nebyl a nerad bych se hned na poprvé spálil :) . Díval jsem se na https://www.erotika.cz/seznamka/1163977 ... io_armonia a https://www.erotika.cz/seznamka/1164794 ... icka_masaz.
Ale nikde jsem nic moc nenašel.
Moc díky za odpověď.


Co se týče studia Armonia, tam masíruje Julie, milá a příjemná holka - byl jsem u ní na masáži když masírovala ještě v Despaciu na Metodějově. Má zkušenosti, je milá, dá se s ní rozumně mluvit, za mě to není špatná volba. Zaměření na body to body masáž domnívám se pro ni asi nebude problém, ale raději bych se na to doporučil předem zeptat. Masérku na druhém odkazu neznám. Upřímně řečeno doporučovat si příliš netroufám, nicméně myslím, že celkem dobrá volba může být i Heli (dnes Helen :roll: ) ve Wellness Royal na Božetěchově. Není tedy zrovna vychrtlá (zároveň však žádná těžkotonážnice), ale danou disciplínu (B2B) ovládá a je příjemná a v pohodě.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod aThLoN » sob 22. kvě 2021, 17:59

https://www.erotika.cz/spolecnice/162775-kayla
Pokud můžu doporučit nejlepší masérku v Brně, která má nádherné tělo, prsíčka, prostě všechno tak akorát a hlavně krásně umí B2B, tak nejlepší za mě Kayla z Relax Studia a pak Alyssa - https://www.erotika.cz/spolecnice/978756-alyssa holka je o něco hubenější, ale taky hodně umí. Chodil jsem rád i do Wellness Royal-Euforie k Daisy ta už tam nedělá :cry: a hlavně nepřijde mi Heli lepší. Záleží jakou má kdy náladu a je na můj vkus hodně při těle. Chci se ještě objednat k Wiky, tak pak dám info, ale za mě zatím nejlepší Relax Studio, pokud opravdu hledáš masážní salon.
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod labuznikmasazi » sob 22. kvě 2021, 23:54

Relax studio v Brně bych určitě nedoporučoval, masáže jsou tam předražené a o ničem, spíš je lepší vyzkoušet masérku co dělá sama, dobře masíruje například lea https://www.katalog-holek.cz/eroticky-p ... /lea-41270, sice to není jen body to body, ale masáž je kkvalitní a oproti jinými masírovat doopravdy umí a není to jen hlazení.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 41
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod aThLoN » ned 23. kvě 2021, 12:06

labuznikmasazi píše:Relax studio v Brně bych určitě nedoporučoval, masáže jsou tam předražené a o ničem, spíš je lepší vyzkoušet masérku co dělá sama, dobře masíruje například lea https://www.katalog-holek.cz/eroticky-p ... /lea-41270, sice to není jen body to body, ale masáž je kkvalitní a oproti jinými masírovat doopravdy umí a není to jen hlazení.


Nevím, záleží co ti víc vyhovuje. Relax studio je studio a ne byt, tak asi je logické, že ceny budou mít vyšší i když mě to zase nepřijde moc. Byl jsem u Kayly a Alyssi a můžu ti říct, že masírovat fakt umí. Byl si taky u těchto dvou slečen, když nedoporučuješ? Mě teda právě v podniku nepřijde 1800 za B2B hodně, mají masáž už za 1600,-kč. Já jsem právě byl pár krát na bytě a nepřijdou mi o moc levnější a taky ta kvalita. Před tím jsem navštěvoval Wellness Royal, ale v Relaxu je to po všech stránkách lepší. Když jsem si objednal asi třetí návštěvu a nebyl jsem objednán ke konkrétní masérce, protože Kayla v ten den nepracovala, tak jsem dostal normálně na výběr ze 3 slečen. Já jsem tam byl zatím vždy spokojen. :D
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod aThLoN » ned 23. kvě 2021, 12:21

labuznikmasazi píše:Relax studio v Brně bych určitě nedoporučoval, masáže jsou tam předražené a o ničem, spíš je lepší vyzkoušet masérku co dělá sama, dobře masíruje například lea https://www.katalog-holek.cz/eroticky-p ... /lea-41270, sice to není jen body to body, ale masáž je kkvalitní a oproti jinými masírovat doopravdy umí a není to jen hlazení.


Podle mě je předražené studio Nejlepší masáž 30 MINUT za 2 500,-Kč, tady si asi nebyl co? + příplatek za doteky 1500,-Kč . Takže tohle je už předražené.
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod acx » ned 23. kvě 2021, 19:15

aThLoN píše:
labuznikmasazi píše:Relax studio v Brně bych určitě nedoporučoval, masáže jsou tam předražené a o ničem, spíš je lepší vyzkoušet masérku co dělá sama, dobře masíruje například lea https://www.katalog-holek.cz/eroticky-p ... /lea-41270, sice to není jen body to body, ale masáž je kkvalitní a oproti jinými masírovat doopravdy umí a není to jen hlazení.


Podle mě je předražené studio Nejlepší masáž 30 MINUT za 2 500,-Kč, tady si asi nebyl co? + příplatek za doteky 1500,-Kč . Takže tohle je už předražené.


aThLoN, příliš se angažuješ, až to vypadá, že za ně kopeš. :P
A co předražené nebo ne, je dost subjektivní podle toho, co kdo preferuje, očekává a dostane. V tvém hodnocení máš jeden nedostatek, že podnik je hodnocen podle nejhorších, protože ty mají také stejnou cenu. :wink:
A také absurdní představa, že podnik má mít právo vyšší cenu než byt při stejné úrovni služeb. :idea: To jako stejný typ auta bude mít u prodejce vyšší cenu proto, že ti místo vody dají kávu ? :mrgreen:

Před nějakou dobou jsem zkoušel masáže, opustil jsem to. Ale při hodnocení +- bych ho oproti předraženým přiřadil i proto, že tam mají striktně určeno, co slečna může a co ne a tohle bylo i zneužíváno slečnami při flákání jako výmluvu, když se jim nechtělo. Také při srovnání obsahu B2B, ceny a času je Erbenova pro mě ve výrazné nevýhodě. :idea:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod aThLoN » čtv 27. kvě 2021, 14:14

acx, já si tady u tebe všímám, že kdo nepíše hodnocení podle tvých pravidel a představ, tak automaticky je něco špatně, zajímavé .. Vlastně asi ty určuješ, kde je normální cena a kde ne... Nerozumím jakou stejnou cenu, protože Relax studio je proti podniku Nejlepší masáž o hodně větší a o hodně levnější... Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš, je velký rozdíl podnik a velký rozdíl holka na bytě. Podnik bude mít asi vždy větší náklady, než holka na bytě-nemyslíš? Už když tak porovnáváš, tak to je jak kadeřnice na Lesné bude pochopitelně levnější , než kadeřnický salón na Lidické. Automechanik v Hodoníně, nebo autorizovaný servis, kde ti dají i kafe :-). Kde na bytě u holky si můžu dát panáka, vířivku a pak masáž? kde na bytě dostanu výběr holek a pak můžu s tou holkou ještě sednout na bar a pokecat? b2b za 1800,  vířivka+masáž na dvě hodiny za 3500 je pro mě v pohodě, věřím, že někdo jde radši na byt, aby ušetřil 200-300kč.Když chci mrdat najdu si holku na sex, když chci masáž, pokec, pohodu zajdu si do salónu. V Relaxu mi to zatím vyhovuje nejvíc a nevidím důvod proč bych se nemohl podělit i o můj názor. 
Ty si to před nějakou dobou zkoušel, já tam chodím teď, tak asi moje hodnocení bude relevantnější než, tvá nahovno zkušenost před x lety.
Sto lidí, sto chutí, ke mě se tam holky chovali vždy hezky a masírovali super. Tak bůh ví kde bude problém.. Co ti teda provedli? Nebo ty jim? 
aThLoN
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 25. dub 2021, 2:39

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod xnude » úte 14. zář 2021, 14:30

V Brně těch masérek na doporučení není a nebylo nikdy mnoho, ale nějaké se najdou. Z taktických důvodů můžu doporučit už jen ty, které již nějaký pátek nemasírují.

Začnu 1*:
- Linda (Kaloudova) - asi největší hvězda v Brně, cca 8 let zpátky, která ovládala zcela perfektně kvalitní erotické masáže. Holka kolem 25, neměla problém s ničím včetně vzájemných dotyků a prstění. Uměla skvěle oddalování. V té době byla nejlepší. https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... =10&t=3504
- Dominika (Erbenova 1) - cca 4 roky zpět, zrzavá mladá hubená slečna, která působila asi 3 měsíce, byla povolná ke všemu včetně prstění, ale až po bližším seznámení. Pracovala jenom po večerech, protože přes den dělala v jedné letecké společnosti. Dělala velmi kvalitní B2B s více zakončeními. Byla milá, přítulná, komunikativní a neměla problém přetáhnout čas i na dvě hodiny a zajít i na kafe. Bylo i vášnivé francouzské líbání a jednou i 69 a sex. Byla tak úzká a silné sevření, že jsem to ještě nezažil. Tohle byla holka, kterou bych mohl označit jako sexuální dračici, protože to prostě uměla, měla to dané od přírody, to se nedá naučit. Naposled mi říkala, že končí a odjíždí do Anglie jako au pair.
- DD (Královo pole) - cca rok zpět, nemohu napsat ani pravé křestní jméno i když vím, jak se jmenuje a kde bydlí, abych ji nezpůsobil nějaké rodinné problémy. Klasická masérka, která sem tam poskytovala erotické masáže ve svém malém soukromém salónku. Mladá hubená slečna s postavou modelky, krásným zadkem i výstavníma prsama numero 2, které se jen tak nevidí. Dala se přemluvit úplně ke všemu, pokud se s klientem znala delší dobu, dokonce i jednou k sexu (i když se nejprve hodně bránila neb byla zadaná). Uměla skvěle masírovat, oddalovat orgazmus a poskytovala více vyvrcholení za jednu cenu, nechala se prstit a po přemlouvání i lízat. Bylo i líbání a 69. Na čas prakticky nehleděla, takže místo hodiny z toho bylo 2,5 hodiny s odvozem domů. Uměla navodit vzrušení, že někdy nebylo potřeba ani honit k orgazmu, protože přišel prostě sám. Nyní je na mateřské a k masážím už se nikdy nevrátí dle svých slov. Odkaz na ni mám, ale nedám :D
- Nina (Viniční) - cca rok zpět, mladá Slovenka s postavou modelky. Působila asi jen 14 dnů. Velice příjemná a ochotná. Za jednu cenu nabídla i líbání. Nakonec se vše zvrhlo ve francouzkou líbačku, společnou sprchu, 69 včetně lízání až do jejího orgazmu i následný sex. Měla se mnou snad 2 orgazmy a byla tak vyčerpaná, že se jí nechtělo z postele. Čas jsme samozřejmě přetáhli o dost. Prý dělá i hostesku a má přítele. K masáží se prý už "ani za Boha" nevrátí. :D
- Týna (ze Znojma) - cca 4 roky zpět, mladá zrzavá holka, která to dělala jenom občas pro přivýdělek. Velmi sympatická a příjemná. Nechala se přemluvit na všechno, orál, 69 i sex za jednu cenu. Jako jediná dovedla handjobem bez přestávky udělat 2 orgazmy v kuse hned za sebou "speciálním" úchopem, i když na první pohled zase tak speciální nebyl. Čert ví, jak to ta holka uměla. Samozřejmě vím, jak se jmenuje a kde bydlí ale nepovím neb je už vdaná.
- Eva (z Havlíčkova Brodu) - cca 8 let zpět. Holka, která prostě ví, jak na handjob. Která to prostě umí a ví, kam šáhnout a jak to udělat. Nelze tuto unikátní techniku jednoduše popsat, snad jen kdo sliní a maže žalud, ten jede. O oddalování ani nemluvě. Byla i vášnivá líbačka a mnohonásobný sex. Znám ji i jejího manžela (kdyby to chudák tušil), ale samozřejmě nepovím.

Následují 1:
- Edel (Bohunice) - cca 4 roky zpátky, také velmi hezká hubená slečna, která byla povolná ke všemu včetně perfektní masáže, vzájemných doteků, více vyvrcholení i společné sprchy. Nechala se prstit. Bylo i líbání. Naposledy jsem ji viděl, když změnila působiště na Erbenova 1, kde nakonec nezůstala a už jsem ji neviděl. Měla speciální techniku dráždění v poloze na břiše, kterou prodlužovala napěti a orgazmus.
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... =10&t=5166
- Markéta (Bohunice) - cca 4 roky zpátky, zdržela se snad ani ne měsíc. Postava modelky, mladá, hubená, empatická s výstavním zadkem. Dalo se s ní opět domluvit úplně na všem. Říkala, že to má jenom jako brigádu na prázdniny, než půjde do školy. Měla krásné, opálené tělo a byla velmi usměvavá, poskytovala velmi jemnou masáž a nechala si líbit skoro vše i prstění.
- AA (Erbenova 1) - cca 2 měsíce zpět, dokonalá hubená postava, ze začátku nepřístupná k osahávání, ale postupně jsme se sblížili tak, že se nebránila prstění a vícenásobnému vyvrcholení za jednu cenu. Skvělá masáž penisu včetně oddalování, krásná společná sprcha. Bylo i líbání. Také jsme většinou přetáhli čas. Měla speciální techniku dráždění v poloze na břiše, kdy mě pokaždé dokázala docela rychle udělat. Říkala, že už si vydělala dost, co potřebovala a bude se věnovat studiu na MU (ale kdo ví, třeba se vrátí). :D
- Helga (Nejlepší masáž) - cca 2 roky zpět, krásná mladá hubená tehdy blond holka, která si přivydělávala na mateřské. Měla sílu v rukou a byla taková stydlivá, takže si ze začátku nechala skoro všechno líbit. Dalo se s ní dobře pokecat. Naposled jsem ji potkal v Aquaparku ve vířivce s přítelem. Nyní je na další mateřské a k masážím se už nikdy nevrátí, protože chce pracovat jako voják :D.
- Monika (Cejl) - cca 2 měsíce zpět, mladá vysoká Slovenka, která byla velmi komunikativní s krásnou postavou modelky a výstavním zadkem. Dělala velmi kvalitní masáž, při které měla body, ale kupodivu si je nechala později sundat a nechala se prstit až ke svému orgazmu (i když mi na začátku zakazovala doteky). Také uměla krásně pomalu masírovat penis bez toho, aniž by hned směřovala ke konci. Bohužel se moc dlouho nezdržela a opět šla studovat.
- Monika (Gajdošova) - cca 4 roky zpět, postarší, ale velmi pěkná paní s hezkou malou opálenou postavou. Asi jsem ji trefil jako první zákazník nebo jeden z prvních, protože s komentáři nemůžu souhlasit. Měla velmi kvalitní sportovní masáž. Tehdy si ještě nechala sundat tričko i podrpsenku. Nechala se pak i dráždit v rozkroku tak, až byla úplně mokrá a špulila ten zadek při sedu zádama ke mně na lehátku tak dlouho, až jsem ji musel odsunout ty mokré kalhotky a vyprstit k orgazmu. Od té doby měla vždy sukni, kalhotky a tričko jako jeden sešitý kus :D. Jinak měla vytříbenou techniku honění. Odkaz https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... =10&t=4632. Naposled mi říkala, že má málo zákazníků a má bohatého přítele, tak toho nechá.
- Nela (Zlín) - cca 2 roky zpátky. Mladá hubená blondýna s postavou modelky, ukázkovým zadkem i prsama. Dělala masáže s dvojitým orgazmem, ale jenom občas v pronajatém pokoji v hotelu, protože ještě studovala. Nehleděla na čas. Byla trošku odměřená vědoma si své krásy (byla i v Miss). Nechala se přemluvit i k sexu a jednou se mi ji podařilo vyprstit k orgazmu. Nyní podniká a topí se asi v penězích, protože o bohaté chlapy nemá nouzi.

Ostatní holky nehodnotím, protože to vesměs byl průměr nebo podprůměr až bída.

Aby si někdo nemyslel, že jsem kaskadér, tak sex vždycky s, protože kdo je vybaven, není ohrožen!!!

V současnosti mám v Brně asi 5 favoritek, ale ty budu hodnotit, až toho nechají, abych je neprozradil ale upřímně kvalit holek s 1* dosahuje pouze jedna.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod slimjims » úte 14. zář 2021, 16:41

Tak a ted mi řekni k čemu ten dlouhej blabol byl,kdyz ty baby uz nejsou k mání.Nějak si nepochopil smysl tohoto fóra.Tady se nevzpomina a nechlubi necim co neni aktualni..Jaksi to nedava vubec smysl.To je jak kdyby si delal recenze na filmy ktery si uz nemuzes nikdy pustit.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Doporučení masérky

Příspěvekod Nads » pát 17. zář 2021, 7:48

No to je ale debil. Radši tu už nic nepiš twl.. prej recenze 8 let zpátky.
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků