Hledat  

Anisa 704004938 / 704 004 938

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Itachi2020 » ned 23. kvě 2021, 17:55

https://www.eroticke-masaze.cz/eroticke ... _brno-brno

Má vlastní být na Zélňáku.

Jako ve škole:

- Obličej: 2 (hezká 30 léta slečna)
- Tělo: 1- (pěkné silikonu)
- Masáže: 2 (umí a snaží se, nešídi)
- Chování: 1 (umí nadhodit pohodu)
- Domluva 1 (odpovídá sama a je příjemná)
- Ceny: 2- (2000 / hodinu masaz včetně HJ, oralek S je +500)

Dá se ukecat na sex ale jen dle sympatií a je to dražší záležitost (+1500). Nemyslím si ale ze to děla standardně tak opatrně pro nabídkách.

Byl jsem minuly týden a už mam domluvenou další schůzku na příští !
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod acx » ned 23. kvě 2021, 19:53

Sensual massage Brno
Pravděpodobně klon Nejlepších masáží Heršpická, mají i jejich (bývalé?) číslo. :wink:
Nevím, ale když jsem ze zájmu zjišťoval telefonicky, zda nejde sex, tak jen masáž 1500,-/30 minut, 2000,-/45 minut, 2500,-/h + příplatky téměř za vše. :shock:
Takže buď došla bída na kozáka, vlastně kozačky, nebo lákavé promo (90% tip) :P
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Itachi2020 » ned 23. kvě 2021, 19:56

acx píše:Sensual massage Brno
Pravděpodobně klon Nejlepších masáží Heršpická, mají i jejich (bývalé?) číslo. :wink:
Nevím, ale když jsem ze zájmu zjišťoval telefonicky, zda nejde sex, tak jen masáž 1500,-/30 minut, 2000,-/45 minut, 2500,-/h + příplatky téměř za vše. :shock:
Takže buď došla bída na kozáka, vlastně kozačky, nebo lákavé promo (90% tip) :P


Žádné promo se nekoná - fakt nejsem pasak. Do telefonu mi taky řekla ne. Řekl jsem to jasné v příspěvku, dá se ukecat ... hlavně ze jsem napsal opatrně a potom první diplomat to na ni vystřelí do telefonu. Achjo
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod acx » ned 23. kvě 2021, 22:19

Itachi2020 píše:
acx píše:Sensual massage Brno
Pravděpodobně klon Nejlepších masáží Heršpická, mají i jejich (bývalé?) číslo. :wink:
Nevím, ale když jsem ze zájmu zjišťoval telefonicky, zda nejde sex, tak jen masáž 1500,-/30 minut, 2000,-/45 minut, 2500,-/h + příplatky téměř za vše. :shock:
Takže buď došla bída na kozáka, vlastně kozačky, nebo lákavé promo (90% tip) :P


Žádné promo se nekoná - fakt nejsem pasak. Do telefonu mi taky řekla ne. Řekl jsem to jasné v příspěvku, dá se ukecat ... hlavně ze jsem napsal opatrně a potom první diplomat to na ni vystřelí do telefonu. Achjo


Snad se dalo pochopit, že jsem se jí ptal dávno před tvou recenzí. Příplatky byly nesexové, něco jako dotyky ... . Mně tehdy uvedla 2500,-/h, ty teď píšeš 2000,-/h, k tomu + sex je hlavně poznámka o kozácích. :D Stejně 3500,-/h za sex, zřejmě jen dokončení, je jaksi mimo mísu. V Nejlepších masážích měly +1500,- za neomezené doteky. Hlavně varuji před Nejlepšími masážemi jako takovými, to není vhodný genetický základ ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Itachi2020 » úte 25. kvě 2021, 8:27

acx píše:
Itachi2020 píše:
acx píše:Sensual massage Brno
Pravděpodobně klon Nejlepších masáží Heršpická, mají i jejich (bývalé?) číslo. :wink:
Nevím, ale když jsem ze zájmu zjišťoval telefonicky, zda nejde sex, tak jen masáž 1500,-/30 minut, 2000,-/45 minut, 2500,-/h + příplatky téměř za vše. :shock:
Takže buď došla bída na kozáka, vlastně kozačky, nebo lákavé promo (90% tip) :P


Žádné promo se nekoná - fakt nejsem pasak. Do telefonu mi taky řekla ne. Řekl jsem to jasné v příspěvku, dá se ukecat ... hlavně ze jsem napsal opatrně a potom první diplomat to na ni vystřelí do telefonu. Achjo


Snad se dalo pochopit, že jsem se jí ptal dávno před tvou recenzí. Příplatky byly nesexové, něco jako dotyky ... . Mně tehdy uvedla 2500,-/h, ty teď píšeš 2000,-/h, k tomu + sex je hlavně poznámka o kozácích. :D Stejně 3500,-/h za sex, zřejmě jen dokončení, je jaksi mimo mísu. V Nejlepších masážích měly +1500,- za neomezené doteky. Hlavně varuji před Nejlepšími masážemi jako takovými, to není vhodný genetický základ ... :lol:


Já vím, jenže já mam bohužel takovou úchylku, ze mě baví “přesvědčovat” ty slečny k tomu, hlavně když to standardně nedělají ;)

Co nadělám, někdo sbírá známky, někdo jiný zase ...
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Jarmil; » úte 14. zář 2021, 11:07

Podělím se o zkušenost.
Komunikace skrz SMS. Bez problémů. Instruován zavolat až budu před barákem. V daný čas volám, nezvedá, píšu SMS, po chvíli z domu odchází týpek, asi předchozí zákazník a já dostávám smskou instrukce se zvonkem a patrem. Dostávám se do bytu, příjemnej, novej. Uvítání přátelský a milý. Nevím jestli je slečna původem češka, ale jestli ne, tak bych řek, že to nejde poznat. Komunikace na úrovni, s profesionálním odstupem, ale bez problémů. Vizuálně je slečna atraktivní. Postava parádní, kozy udělaný šikovně, nejsou nepřirozeně velký, tak akorát. Při masáži možná působí trochu "tvrději", ale s tím se počítá. Nejsem fanouškem těch přifouknutejch rtů, ale to je asi i otázka vkusu. Nějaké drobnější kérky, nic zásadně rušivýho.
Domluva na 45 minut masáž za dvojku. Nic dalšího nabídnuto nebylo a já se neptal (nechávám toto na slečně), šel jsem primárně za masáží. Společná sprcha nenabídnuta ani na úvod ani na závěr. Koupelna naprosto v pohodě, ručník menší, ale posloužil. Po příchodu do pokoje je Anisa už svlečená z župánku (takže rozbalování se nekoná). Lehám na matraci na břicho. Hudební kulisa přijatelná, v místnosti přítmí. Masáž je poctivá i když repertoár je celkem omezenej. Líbilo se mi hlazení konečkama prstů po rukou a dlaních, toho mohlo bejt klidně víc. V hlavní roli masáže zad jsou kozy, zapojený naplno. Anisa sem tam zabrousí prstama na ty patřičný místa, v tomto asi bez výhrad. Cca po dvaceti minutách otočka, tam se už dá líp pohladit a šáhnout i na ty kozy. Jelikož si mě Anisa dobře připravila končím celkem brzo, ale spokojenej. Po očistě si ještě chvilku poležím, ale Anisa se nepřipojí (něco jako dohra nebo tulení, natož pokus o znovuoživení kapitána se nekoná). Pak trochu pokec, ten je fajn. Nakonec jdu do sprchy a venku jsem o něco dřív než bylo plánovaný.
Celkové zhodnocení... Asi profesionální erotická masáž, nějaká atmosféra navozená byla, ale určitě ne nijak prohloubená. Nějaký vzdychání do ouška nebo jinej hlasovej projev nebyl, ale masáž samotnou slečna nijak nešidila. Byl tam cítit ten odstup profesionální masérky která má v hlavě srovnaný co nabízí a za tím si stojí. Sama říkala, že jí jde o spokojenýho zákazníka a já celkem spokojenej byl. Opakovat asi nebudu, ale doporučení bych asi dal. Tak asi tak.
Jarmil;
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 2. črc 2021, 11:14

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Adam1233 » sob 18. zář 2021, 11:13

Kde začít.. prostě skvělý zážitek.
Byl jsem na masáži už u několika masérek, ale tady jsem byl mile překvapen.
Milá, fakt pohodová kočka, komunikace skvěle přes SMS (popravdě i mě to víc vyhovuje, nerad se vybavuju)
Byl jsem na 45 min + příplatek doteky(2000 +500) za mě cena úměrná kvalitě.
Po příchodu na mě čekala usměvavá koc, v župánku, nabídla vodu, prostředí super. Čistý útulný byt, na mě udělal dobrý první dojem.

Koupelna: čisto,  výběr asi ze 3  sprchových gelů, žádný šunty z Makra, to jsem hodně ocenil. Jelikož mám skoro 2 metry, nabídla mi sama osušku  :D bez problémů a xichtů.

Celkova atmosféra : masiruje při svíčkách a přítmí, klima k dispozici a hodila se. Hudba spíš pomalejší romantická ale za mě fajn.

Masáž: položím se na břicho, začíná masírovat ručně, poté prsy. Moc příjemny . Krásně opálená, sportovní postava -fotky jsou originál, pořád na ni musim koukat v zrcadle. Technika super, pohyby paráda, žádný prkno, masiruje i do hudby mi přijde. prohybala se teda krásně..vidět že masáže nějaký pátek dělá a že jí baví.

Masérka: Nepatří zrovna k těm nejukecanějším masérkam ale já to po náročným dni spíš ocenil..prsa top, vypadají přirozeně ale prý má silikony ( klobouček před doktorem :D  ) rtů jsem si všiml taky že ma trochu vyplněný, ale nic přehnanyho...decentní. Postavou jde vidět že sportuje, udržuje se, libovka.
Příplatek doteku intimních partií jsem rád využil.
Po domluvě nabízí i vyvrcholení v 69, ale toho jsem nevyužil-spis jsem na ten vršek . Krásně si s ním ručně vyhrála, ukončen jsem byl tak nějak akorát, ochotně mě  pak utřela od oleje, průběžně se ptala jestli je vše ok ( bezva přistup ) pak sprcha, trochu pokec a odešel jsem.

Závěr : čistota, diskrétnost,  fotky vše dodrženo a sedělo. Anisa byla pro mě moc milým překvapením po všech stránkách a já tam ty peníze rád nechal. Profesionální přístup, nic nucenyho, byl jsem moc spokojený.
( Jediny negativum že není o víkendu, často jezdím do Brna o víkendu tak budu muset dojet zase přes týden )
Ceník podle mě si může dovolit jaký má, bez námitek. Prijdu zase a doporučuji
Adam1233
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát 17. zář 2021, 23:59

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod AlbertCamus » sob 18. zář 2021, 16:50

Adam1233 píše:Po domluvě nabízí i vyvrcholení v 69, ale toho jsem nevyužil-spis jsem na ten vršek


She told me (@ 15.9) that she doesn't do this extra anymore.
Did you actually ask, or you remember this from the ad?

This is strange.


About my experience:
I met her in April. She's good looking but overpriced. I wouldn't repeat on principle except she is one of the few that offered that service.
Unless I'm wrong?
“We don't have the time to completely be ourselves. We only have the room to be happy.”
Uživatelský avatar
AlbertCamus
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 14. pro 2019, 17:20

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Adam1233 » sob 18. zář 2021, 22:26

AlbertCamus píše:
Adam1233 píše:Po domluvě nabízí i vyvrcholení v 69, ale toho jsem nevyužil-spis jsem na ten vršek


She told me (@ 15.9) that she doesn't do this extra anymore.
Did you actually ask, or you remember this from the ad?

This is strange.


About my experience:
I met her in April. She's good looking but overpriced. I wouldn't repeat on principle except she is one of the few that offered that service.
Unless I'm wrong?


she writes it on her profile. I didn't ask.
Anyway, most "masseuses" in Brno charge 2000 / 1h. she has a guess 2500,- It's not huge difference i think.
Adam1233
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát 17. zář 2021, 23:59

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod PetkoV » pát 1. říj 2021, 9:11

Tak ja sa taky podelím.Som človek, ktorý primárne chodí za masážou, takže sa o iné služby nezaujímam.
Bol som niekoľkokrát. Posledná návšteva minulý týždeň
Zhrniem to: mila, usmievavá, pekná.fotky sú presné.
Pridávam sa, že technika naozaj super.  Prvé dve masáže klasické body to body, postupom pridáva "prvky".  Kuprikladu masáž v polohe 69 prišla asi až pri tretej masáži.  Pre mňa príjemná obmena.
Pre mňa to bol vždy prijemny zážitok a je podstata odchádzať spokojný. 
PetkoV
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. zář 2021, 7:32

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod pastrunator » sob 30. říj 2021, 10:42

Potvrdím, co bylo napsáno. Masérka hodně upravená. Hezká, ale taková ta barbína. Nemusí každému sedět
Milá, přístup v pohode, domluva pres whatsapp, měl jsem štěstí na termín.
Pár krát pohladila rukama, pak jezdila prsama. V pulce otočka na zada, pojezdila prsama a pak jenom honila, občas zapojla prsa. Žádné zajímavé hmaty pro stimulaci penisu (přitom je jich taková hromada).
Komunikace zůstala jenom u instrukcí, ale nešel jsem tam klábosit.

Shrnutí. Domluva bez problémů, kvalitní promasírovaní prsama, závěrečná stimulace honírna. Příjemný zážitek, ale za ty peníze bych už neopakoval
Placeno 2000Kč/45 min
pastrunator
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. lis 2019, 13:13

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Lumpík » úte 15. úno 2022, 22:36

Ahoj masážníci, po delší době se s váma podělím o zkušenost s „Anisa massage Brno“.
Masérka se jmenuje Anisa (28let, 169cm, 58kg a prsa č. 4)
Tel.: 704004938
https://www.sex.cz/455988
B2B 60min za 2500,-

Masérka je mladá a má vysportovanou postavu a pěkně udělaná prsa. Masáž kvalitní, B2B dostatek. Vzdychání do ouška. Občas to ucho i oblízla. Po otočce krásný výhled na ty kozy a celkovou postavu. Vzájemné doteky se jí líbí a vybízí k nim, vynechal jsem intimní místa. Závěr masáže příjemný, při honění a masáže ptáka využívá i ty prsa, což je fajn. Trochu mě mrzí ze po střiku ihned utírá a po chvilce posílá do sprchy. Mě přijde jak kdyby se ty holky toho spermatu bály a likvidovaly to jak nebezpečněj odpad… Stačilo by ještě chvíli pohonit přitulit se a nechat pár minut vydechnout.

Masérku mohu doporučit. Masáž kvalitní, postava krásná, pokec dobrej. Negativa jsou určitě peníze a to co se odehrává po výstřiku, ale to je nešvar většiny masérek. Já osobně možná někdy v budoucnu navštívím, až mě přepadne chuť po mladém mase :D
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod ATLAS22 » pon 20. čer 2022, 15:24

Byl jsme už nějaký měsíc zpět.

Byt 1kk na Zelňáku, nový, hezká koupelna.

Anisa je vysoká, docela hezká, ne úplně můj typ.

Cenu si nepamatuji, ale 2000 určitě, vím, že má příplatek za vzájemný dotyk.

Čas: nedodržen, od příchodu zpět na Zelňák, jsem byl cca o 5-10 minut dřív než kolik jsme platil a to vč. dvou sprch

Akce průměr, nic co bych musel opakovat.
ATLAS22
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 8. úno 2012, 12:43

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod cumprcampr » pon 26. pro 2022, 20:02

Tak po dlouhé odmlce jsem neodolal a zavítal na masáž.
Anisa masiruje na zelňáku v pěkném bytě,ručník sprcha vše ok.
Holka hezká,jak postava tak celková vizáž. Jediné co moc nechápu je dofukování rtů alá kačer Donald.
Masáž-začátek matlání po zádech a jen po zádech,pak otočka nejaké to sklouznutí a šup vyhonit. Pak hned zvedačka a šmitec odchod na hrušky...Za 35min jsem byl venku s pocitem že jsem vlastně ani nikde nebyl.
Za ty prachy by to chtelo doladit.
cumprcampr
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 3. bře 2010, 17:30

Re: Anisa 704004938 / 704 004 938

Příspěvekod Deusex » úte 9. led 2024, 20:50

Anisa uz nemasiruje? Jinak kdysi davno sem na nornikovi cetl ze delala i klasiku ve znojme. Je to pravda?
Deusex
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 13. led 2021, 16:38

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků