Hledat  

Kucerka, 702370794

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Kucerka, 702370794

Příspěvekod tiger » ned 13. čer 2021, 17:14

Mate prosím někdo zkušenost s touto masérkou? Má poněkud vyšší ceny, tak bych nerad šel bez reference. Děkuji.

https://www.amateri.com/cs/lide/770443/kucerka
tiger
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 6. srp 2006, 18:53

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod acx » ned 13. čer 2021, 22:14

tiger píše:Mate prosím někdo zkušenost s touto masérkou? Má poněkud vyšší ceny, tak bych nerad šel bez reference. Děkuji.

https://www.amateri.com/cs/lide/770443/kucerka


Zde máš info
http://www.oazadoteku.cz/tantra/tantra-masaze-pro-muze :wink:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod modusvivendi » pon 14. čer 2021, 8:57

acx píše:
tiger píše:Mate prosím někdo zkušenost s touto masérkou? Má poněkud vyšší ceny, tak bych nerad šel bez reference. Děkuji.

https://www.amateri.com/cs/lide/770443/kucerka


Zde máš info
http://www.oazadoteku.cz/tantra/tantra-masaze-pro-muze :wink:


Osobní zkušenost nemám, ale na masáži u ní byl známý a dle svého sdělení byl velmi spokojený. Posílám pro zajímavost odkaz na novinový článek o této masérce:

https://www.idnes.cz/zpravy/lide-ceska/ ... domaci_mav
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod slovit » úte 15. čer 2021, 19:11

Jedna z mala skutocnych Tantra maserok v Brne. Prva masaz je vzdy zoznamovacia, vysvetli ti ako dychat, na co sa sustredit a co pustit z hlavy. Pomerne dlhy pokec pred aj po masazi, Dana vystupuje velmi prijemne.
Po prvej masazi (100 min, 3000 kc) si na dalsie stretnutie mozes vybrat z viacerych inych masazi, pozri link od uzivatela acx.
Pozor nejedna sa o klasicke eroticke masaze, je to tantra masaz do ktorej patria prvky erotiky a celu dobu si v pasivnej roli (nemal by si sa maserky vedome dotykat). Mne tento styl vyhovuje a vzdy sa na navstevu tesim, odporucam vyskusat a vytvorit si vlastny nazor. Pripadne jej zavolaj a urcite ti k tomu povie viac :wink:
Naposledy upravil slovit dne stř 4. srp 2021, 19:58, celkově upraveno 1
slovit
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13. črc 2020, 15:17

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod ka.mil » úte 29. čer 2021, 14:55

Nevyzkousis, nevis.
Tady je v akci kdyz delala eroticke masaze s prvky tantry https://www.amateri.com/cs/alba/1058977 ... od-kucerka
ka.mil
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 29. srp 2011, 16:54

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod slimjims » pát 2. črc 2021, 9:23

A co ten bachor na fotkach..za tohle 3tis?Neskutecne..vzpamatujte se panove..Vase latka hodne klesa!!
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod modusvivendi » čtv 8. črc 2021, 11:59

slimjims píše:A co ten bachor na fotkach..za tohle 3tis?Neskutecne..vzpamatujte se panove..Vase latka hodne klesa!!


Nejde zde o volbu královny krásy, ale o masáž. Navíc si tím svým komentářem mohl tu dámu urazit. Chápu, že někoho poněkud vyšší věk masérek neb třeba jejich nadváha, povislejší prsa, vrásčitá kůže apod. od masáže u nich odradí, to tedy samozřejmě respektuji, ale jde přece v prvé řadě o tu masáž, ne o vzhled masérky. Masáž od opravdu šikovné, empatické, čistotné a upravené, byť tedy starší, masérky může být mnohem krásnější zážitek než "masáž" od nějakého s bídou dvacetiletého arogantního protivného telete, které o masáži ve skutečnosti nic neví, i když má postavu modelek z magazínů (nebo dnes spíš z Instagramu).
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod slimjims » sob 10. črc 2021, 14:22

Hele ty frajere co ji delas tady promo..sam si tam nebyl ale kamarad ano..co to jako je?!!A jestli jsem ji urazil? Urazit se musi kazdej kdyz po nem tenhle vorvan chce 3tis.za masaz.S touhle pani jsem mel pouze kontakt v psane podobe,ale co z ni lezlo za hnusy by se nemusel stydet ani ukrajinskej dlaždič.Takze si ty svoje pindy o tom jak je pani empaticka ,pomalu andel,strc nekam.Podle ni ona je jedina v republice ktera umi tantru..naval prachy opakuje stale mantru.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod modusvivendi » úte 13. črc 2021, 15:04

slimjims píše:Hele ty frajere co ji delas tady promo..sam si tam nebyl ale kamarad ano..co to jako je?!!A jestli jsem ji urazil? Urazit se musi kazdej kdyz po nem tenhle vorvan chce 3tis.za masaz.S touhle pani jsem mel pouze kontakt v psane podobe,ale co z ni lezlo za hnusy by se nemusel stydet ani ukrajinskej dlaždič.Takze si ty svoje pindy o tom jak je pani empaticka ,pomalu andel,strc nekam.Podle ni ona je jedina v republice ktera umi tantru..naval prachy opakuje stale mantru.


Původně jsem na tento příspěvek nechtěl vůbec reagovat, neboť takový styl komunikace je mi cizí, ale nedá mi to a sdělím k tomu následující:

Nikomu promo nedělám. Téma jsem nezaložil, poslal jsem toliko odkaz na novinový internetový článek o této masérce a sdělil zprostředkovanou zkušenost svého dobrého známého. Paní masérku osobně neznám. Netvrdím tedy ani, že je empatická apod., pouze jsem (pro ty, co jsou schopni a ochotni to vnímat) obecně uvedl (aniž bych měl kohokoliv konkrétního v tu chvíli na mysli), že masáž od starší masérky rozhodně nemusí být horší než od mladé. Samozřejmě šikovné, empatické masérky jsou jak mezi staršími, tak i mladšími. Dále bych se k tomu nerad vyjadřoval. Na urážky a napadání jsou tu jiní, jak jsem si všiml.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod slimjims » čtv 15. črc 2021, 10:45

Tak se hlavne nerozbreč:)..trosku ses pripletl do neceho cemu moc nerozumis..Myslel si to dobre,ale tady jsou recenze realnych zazitku aby nas varovali pred tema zlatokopkama..je to nase jedina moznost varovani jak nevyhodit zbytecne prachy do kanalu...Na domenky a fraze tu neni prostor.Sorry.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod modusvivendi » čtv 15. črc 2021, 11:11

slimjims píše:Tak se hlavne nerozbreč:)..trosku ses pripletl do neceho cemu moc nerozumis..Myslel si to dobre,ale tady jsou recenze realnych zazitku aby nas varovali pred tema zlatokopkama..je to nase jedina moznost varovani jak nevyhodit zbytecne prachy do kanalu...Na domenky a fraze tu neni prostor.Sorry.


Ale já nebrečím :D Spíše se tomu směji. Masáží jsem absolvoval poměrně hodně, přispěl jsem zde na fóru několika recenzemi (jasně, hodnocení je vždy do značné míry subjektivní, nepovažuji se přitom ani za nějakého zdatného recenzenta), do tohoto vlákna jsem sice nedal přímo svoji recenzi, jen odkaz na novinový článek o masérce (ale i to k jakémusi obrázku o dané masérce může být cenné) a sdělil bez podrobností zkušenosti svého známého. Nic podle mě vyloženě OFF TOPIC. To je zde asi až tato moje diskuze s Tebou. Já ale za recenzi reálného zážitku nepovažuji to, že když má masérka nadváhu a je starší, tak jí nebudeš platit peníze za masáž. To je pouze Tvoje rozhodnutí, na které máš právo, nikoliv recenze. Daná masérka svůj věk a vzhled neskrývá (naopak v tomto směru odhaluje takřka vše :D ), každý si může tedy udělat názor a rozhodnout se, za co chce dávat svoje peníze, ale není to tedy recenze. A urážky masérky či kohokoliv jiného už vůbec ne. Svoje "domněnky a fráze" si už zde jinak odpustím, případně je rozvinu v nějaké diskuzi, kde je pro ně asi více prostor.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod slimjims » sob 17. črc 2021, 10:13

No tak treba na svych oficialnich strankach tyhle fotky s nadvahou vubec nema..myslim ze by prave tam mela byt uprimna.Tobe to treba nevadi,ale pro me je to klamani klienta.A madam at masiruje sebelip ma byt v tomhle rovná.A to nemluvim o jejim sprostym slovnim projevu namyslene dominy.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod Miwal » úte 4. říj 2022, 12:27

Ahoj, byl jsem asi před 2 měsíci. Za mě celkově spíš zklamání. Paní je starší a silnější, než na fotkách (výrazně). V prostorách (vlastních) kde masíruje také bydlí. Z povídání musím uznat, že o tantře a masážích ví hodně a má hodně zkušeností. Já však zase na tohle úplné tantrično nejsem. Pro starší klientalu možná ideální masérka, já však v masážích hledám spíš mladší a hezčí ženy - masérka ve mně musí vzbuzovat touhu. Návštěvu opakovat určitě nebudu.

komunikace před - 90%
komunikace během masáže - 90%
atmosféra během masáže - 70%
prostory - 50 %
čistota - 80%
vzhled masérky - 50%
masáž - 70%
handjob a oddalování - 60%
CELKOVĚ - 65%
Miwal
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 13. čer 2018, 14:40

Re: Kucerka, 702370794

Příspěvekod Adonis1 » stř 19. říj 2022, 17:15

Ojeb.
Starší, postava jak Shreck. Dal jsem otočku. Předtím hodně špatná domluva přes telefon.
Adonis1
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 1. bře 2022, 2:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník