Hledat  

Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod Rorypop » pon 14. čer 2021, 0:06

Plánuji opět strávit několik měsíců v Brně. Tak by mě zajímalo, jaká je situace? Naposledy, na podzim, jsem měl zklamání. Některé podniky byly zavřené, jiné kvůli Koruně nabízely mizerné služby za 2k+/hod. Jsou teď otevřené nějaké dobré podniky s rozumnými cenami?

Můj oblíbený byl Seraphine s jejich 1700 za body-to-body. Z toho, co vidím, nebyl rozpis na stránkách aktualizován od zimy. Chápu to správně, že jsou pozastaveny? Nějaké slušné alternativy?

Děkuji předem za vaše doporučení!
Rorypop
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 20. led 2018, 20:13

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod acx » pon 14. čer 2021, 0:37

Je to třeba chápat tak, že jsi zde absolvoval masáže, nenapsal ani jednu recenzi a teď očekáváš, že se všichni přetrhnou a budou ti referovat podle tvých požadavků? :shock:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod Rorypop » pon 14. čer 2021, 1:07

acx píše:Je to třeba chápat tak, že jsi zde absolvoval masáže, nenapsal ani jednu recenzi a teď očekáváš, že se všichni přetrhnou a budou ti referovat podle tvých požadavků? :shock:


Je to pravda. Nebydlím v Brně. Pravidelně píšu podrobné zprávy na místním fóru v mém městě. Máme je v přísném formátu se známkami za každé kritérium. Doufejme, že až přijedete do tohoto města, pomohou vám rychle se zorientovat. A v Brně a v České republice jsem sám hostem. Zde mohu jen doufat v pohostinnost místních znalců :)
Rorypop
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 20. led 2018, 20:13

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod modusvivendi » pon 14. čer 2021, 9:06

Rorypop píše:Plánuji opět strávit několik měsíců v Brně. Tak by mě zajímalo, jaká je situace? Naposledy, na podzim, jsem měl zklamání. Některé podniky byly zavřené, jiné kvůli Koruně nabízely mizerné služby za 2k+/hod. Jsou teď otevřené nějaké dobré podniky s rozumnými cenami?

Můj oblíbený byl Seraphine s jejich 1700 za body-to-body. Z toho, co vidím, nebyl rozpis na stránkách aktualizován od zimy. Chápu to správně, že jsou pozastaveny? Nějaké slušné alternativy?

Děkuji předem za vaše doporučení!


Doporučovat si příliš netroufám. Nicméně co se týče Seraphine, tak ti stále fungují, ale patrně o něco podražili. Aktuálně tam je masérka Liliana a Ally. Možná i další, ale o tom nemám informace. Na Ally je tu hodně i čerstvých recenzí.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod Rorypop » pon 14. čer 2021, 13:51

modusvivendi píše: Doporučovat si příliš netroufám. Nicméně co se týče Seraphine, tak ti stále fungují, ale patrně o něco podražili. Aktuálně tam je masérka Liliana a Ally. Možná i další, ale o tom nemám informace. Na Ally je tu hodně i čerstvých recenzí.


Děkuji vám za odpověď! Ano, vzpomínám si na Ally. "Opálená" dívka s tetováním. Před pár lety jsem byl v Brně a náhodou jsem na ni zašel. b2b za 1300 s prvkem exotiky nebylo pro jednou špatné. Těžko by šel podruhé i za ty peníze. A pokud nyní již veslují 2k+, nepřipadá v úvahu.
Rorypop
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 20. led 2018, 20:13

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod acx » úte 3. srp 2021, 17:42

AmyAmy
Ona nabízí služby: Masáže i něco víc Brno
12.7.2021 13:47

Jen volat! Ahoj jsem mladá, štíhlá a potetovaná slečna a nabízím erotické masáže s krásným koncem nebo klasiku a oral cena masáže je 3000/h nebo 2500/půl h sex 5000/h 4000/ půl h domluvit termín se dá pouze po tel.číslo přímo na mě. Moc se na vás těším Brno-heršpická


https://www.amateri.com/cs/lide/2397245/AmyAmy - Nejlepší masáže :mrgreen:

Tak už není třeba ukecávat masérky po několika návštěvách :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod gumak » stř 4. srp 2021, 6:38

acx píše:
AmyAmy
Ona nabízí služby: Masáže i něco víc Brno
12.7.2021 13:47

Jen volat! Ahoj jsem mladá, štíhlá a potetovaná slečna a nabízím erotické masáže s krásným koncem nebo klasiku a oral cena masáže je 3000/h nebo 2500/půl h sex 5000/h 4000/ půl h domluvit termín se dá pouze po tel.číslo přímo na mě. Moc se na vás těším Brno-heršpická


https://www.amateri.com/cs/lide/2397245/AmyAmy - Nejlepší masáže :mrgreen:

Tak už není třeba ukecávat masérky po několika návštěvách :wink:

"..cena masáže je 3000/h nebo 2500/půl h sex 5000/h 4000/ půl h" najs
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Jaká je současná situace s masážemi v Brně?

Příspěvekod ravo » čtv 12. srp 2021, 14:50

Rorypop píše:Nebydlím v Brně. Pravidelně píšu podrobné zprávy na místním fóru v mém městě. Máme je v přísném formátu se známkami za každé kritérium. Doufejme, že až přijedete do tohoto města, pomohou vám rychle se zorientovat.

Jaké je to město a jaké má fórum adresu?
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků