Hledat  

VIP sekce

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

VIP sekce

Příspěvekod jivecu » stř 18. srp 2021, 13:22

Ahoj,

jelikož při pročítání fóra se recenzenti velice často opakují a množí se spíš ti, kteří se neustále vyptávají, neumí vyhledávat a nikdy nikde nebyli, dostal jsem nápad:

Zřídit ve fóru VIP sekci, kam by si ověření norníci (příklad Ti, co zde mají 10 a více recenzí na holky) mohli dávat okamžité postřehy nebo recenze na holky.

Já osobně to mám tak, že jsem na začátku sem nebo na konkurenční forum cpal každou kost, za kterou sem zašel, ať to byl super zážitek nebo propadák, a teď? Teď sem píšu jen ty nejhorší a průměrné zážitky, protože sem má přistup každý kdo se zaregistruje a nechci, aby mě 10 joudů šlo za mou nejlepší holkou v Olomouci a tam jí zkazili celej den než tam přijdu já.

Bylo by něco takového možné?

Díky za odpověď.

Jiv.
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Re: VIP sekce

Příspěvekod jivecu » úte 24. srp 2021, 10:07

To ani moderátoři nejsou schopni odpovědět jestli je něco takového možné nebo ne?
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Re: VIP sekce

Příspěvekod acx » úte 24. srp 2021, 12:42

Je snad jasné, že server není tak naprogramovaný, takže mimo možnosti moderátorů. A já osobně pochybuji, že by práce, následné posuzování kdo patří do sekce a kdo ne, vzhledem k aktuální nabídce slečen, by stálo za vynaložené úsilí.
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: VIP sekce

Příspěvekod vulcan » ned 21. lis 2021, 22:14

jivecu píše:Ahoj,
jelikož při pročítání fóra se recenzenti velice často opakují a množí se spíš ti, kteří se neustále vyptávají, neumí vyhledávat a nikdy nikde nebyli, dostal jsem nápad:
Zřídit ve fóru VIP sekci, kam by si ověření norníci (příklad Ti, co zde mají 10 a více recenzí na holky) mohli dávat okamžité postřehy nebo recenze na holky.

Já osobně to mám tak, že jsem na začátku sem nebo na konkurenční forum cpal každou kost, za kterou sem zašel, ať to byl super zážitek nebo propadák, a teď? Teď sem píšu jen ty nejhorší a průměrné zážitky, protože sem má přistup každý kdo se zaregistruje a nechci, aby mě 10 joudů šlo za mou nejlepší holkou v Olomouci a tam jí zkazili celej den než tam přijdu já.
Bylo by něco takového možné?


jivecu,
samozřejmě to možné je a je to, z mé osobní zkušenosti, velmi prospěšný instrument.
Dají se vytvořit sekce v phpBB v rámci "Kluby" nebo "Skupiny" a jako takové jsem vytvořil jako hlavní moderátor na masheru. Byly tehdy nazvány VIP Praha a VIP Morava (nelíbí se mi takový snobský název, ale nakonec zůstal).
Jak jsi psal, hlavním profitem bylo eliminace pasívních sosáků, ale nedostali se tam i pasácké nicky, ťapky, různí antinorníci, škoditelé či jak bych to nazval.

Bylo s podivem, jaký to mělo kladný význam, v rámci sekce se psalo o dost svobodněji, na Masheru a nyní na svetaci.info se většinou ve VIP osobně známe a tak se napíší info, které by se na sklo nedaly napsat.
Členství není nárokové, nového člena osloví stávající členové, na základě konsensu. Možná to zní snobsky, elitářsky, ale fungovalo to na masheru 10 let a nyní totéž na svetaci.info.
Pravdu má taky acx, že je t.č. dost hrozná situace, velmi špatná nabídka slečen, a je s tím dost práce.
Vedle toho taková sekce lépe obhajuje norníky. Bylo by to na dlouhé povídání.
vulcan
 
Příspěvky: 3466
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: VIP sekce

Příspěvekod Broucek500 » čtv 13. led 2022, 12:48

VIP sekce ma aspon za mne smysl ,minimalne ze jde psat svobodneji a podelit se i o neverejna dat stim ze se nedostasnou kam nemaji,a je filtrovano kde k temto dsatum ma pristup,za mne ano.
Broucek500
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 24. dub 2016, 9:34

Re: VIP sekce

Příspěvekod jivecu » čtv 23. úno 2023, 10:19

Děkuji za odpověď :)

Je něco takového v plánu spouštět i zde? Sice se neznáme osobně, nicméně podle recenzí by šli vyfiltrovat "VIP" jedinci kteří by tam měli přístup a bylo by dobré tam mít informace, které se jinak napsat nedají / nechceš je psát veřejně.
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08


Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků