Hledat  

Moderátoři

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

Moderátoři

Příspěvekod bgenius » stř 20. čer 2012, 23:32

Vím že do toho nemám moc co kecat (jsem v zásadě zelenáč oproti ostatním) ale nemyslíte že je čas aby admin určil dva/tři pravidelné diskutující (z řad zkušených norníků) aby fungovali jako moderátoři fóra a udržovali alespoň zdání pořádku - promazávali témata, usměrňovali diskuzi a případně BANovali problémové jedince ?

Přijde mi vážně ujeté aby např. v tématu k SOHO byli poslední 4 stránky plné flamů, mimo dva nebo tři relevantní přízpěvky. V té záplavě nadávek a urážek (všiml jsem si že pan D. má vyjímečný talent na provokace) se pak ztrácí všechny informace.
A témat které by potřebovaly očistu je tady víc.
bgenius
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 9. čer 2009, 15:52

Re: Moderátoři

Příspěvekod honda3 » čtv 21. čer 2012, 5:51

marna snaha..... ale fandim tomu
honda3
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 3. pro 2007, 23:00

Re: Moderátoři

Příspěvekod gogo123 » čtv 21. čer 2012, 12:50

bgenius píše:Vím že do toho nemám moc co kecat (jsem v zásadě zelenáč oproti ostatním) ale nemyslíte že je čas aby admin určil dva/tři pravidelné diskutující (z řad zkušených norníků) aby fungovali jako moderátoři fóra a udržovali alespoň zdání pořádku - promazávali témata, usměrňovali diskuzi a případně BANovali problémové jedince ?

Přijde mi vážně ujeté aby např. v tématu k SOHO byli poslední 4 stránky plné flamů, mimo dva nebo tři relevantní přízpěvky. V té záplavě nadávek a urážek (všiml jsem si že pan D. má vyjímečný talent na provokace) se pak ztrácí všechny informace.
A témat které by potřebovaly očistu je tady víc.


Nemyslím si, že jakákoliv cenzura by byla dobrá .....pokud se neporušují pravidla viz.Chatman
, každý svéprávný jedinec si udělá svou představu.
Spíše bych zavedl BAN na ty co jsou tady léta a nic nenapsali a těch je 8800 :evil: :evil:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Moderátoři

Příspěvekod bgenius » čtv 21. čer 2012, 20:56

Nešlo by o cenzuru - moderátoři by nemazali nic relevantního k tématu, ale pokud by moderátor řekl žádné další připíče mimo téma a někdo by pokračoval tak by následoval dočasný BAN (případně by BAN museli schválit i další moderátoři aby byla vyloučena nějaká podjatost).

Prostě by se zamezilo hádkám...
bgenius
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 9. čer 2009, 15:52

Re: Moderátoři

Příspěvekod nor » čtv 21. čer 2012, 21:41

gogo123 píše:Spíše bych zavedl BAN na ty co jsou tady léta a nic nenapsali a těch je 8800 :evil: :evil:

A co kdyz nemaji co napsat? Jsou taci, kteri jeste za ty leta nesebrali odvahu zajit na privat. A ty by jsi je hned vykopl. :( Cekal bych, ze zrovna takovy zkuseny nornik bude mit vice trpelivosti se zacatecnikama. Pro nekoho to vubec neni jednoduchy.
nor
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 2. črc 2010, 21:44

Re: Moderátoři

Příspěvekod gogo123 » pát 22. čer 2012, 8:00

nor píše:A co kdyz nemaji co napsat? Jsou taci, kteri jeste za ty leta nesebrali odvahu zajit na privat. A ty by jsi je hned vykopl. :( Cekal bych, ze zrovna takovy zkuseny nornik bude mit vice trpelivosti se zacatecnikama. Pro nekoho to vubec neni jednoduchy.


Já zapomněl na velkou skupinu a to jsou děvčata .... ty doopravdy nemají co psát :?: Protože je mám rád, u těch bych udělal výjimku, teda pokud se přiznají za " dívky z privátů ". :wink:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Moderátoři

Příspěvekod lance7 » sob 19. črc 2014, 13:31

nor píše:A co kdyz nemaji co napsat? Jsou taci, kteri jeste za ty leta nesebrali odvahu zajit na privat. A ty by jsi je hned vykopl. :( Cekal bych, ze zrovna takovy zkuseny nornik bude mit vice trpelivosti se zacatecnikama. Pro nekoho to vubec neni jednoduchy.


Jasně, na privát se bojí (páč co kdyby to stálo za hovno a oni tak vyhodili těch naškudlených pár stovek, že?), ale odvahu sosat mají, TO NIC NESTOJÍ :evil: .
P.S. kolik je tu aspoň trochu aktivních z těch 15 000 :!: registrovaných...? Jedna, nebo dokonce dvě TISÍCINY...?? :shock: Kolik jich napsalo aspoň JEDNU recenzi, aspoň JEDNO varování...???
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Moderátoři

Příspěvekod nor » čtv 31. črc 2014, 22:18

lance7 píše:a oni tak vyhodili těch naškudlených pár stovek, že?

Máš pravdu bojím se, ale věř, že o prachy mi nejde, už jsem v životě přišel a zbytečně vyhodil víc peněz. Stále jsem odvahu nenašel, čekám na příležitost a až překonám ostych. A tak opravdu, jen sosám. Ale nemám pocit, že bych něco zneužíval, neboť jsem získaných informací zatím nevyužil. Až využiji, tak recenzi napíši, tak třeba to sosání k něčemu bude, ale slíbit to bohužel nemůžu :wink: .
nor
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 2. črc 2010, 21:44

Re: Moderátoři

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 4. zář 2014, 20:45

Pokud nemohou být moderátoři, s přihlédnutím k současné situaci na fóru (ano, mám na mysli momentálně nechutné vlákno "Hodonín, Břeclav" :evil: ), si alespoň dovoluji navrhnout častější zásahy ADMINA (+ prověření, zda každý "zúčastněný" nick skutečně píše z jiného PC).

Díky za pozornost.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Moderátoři

Příspěvekod rore » pát 5. zář 2014, 9:08

Kurva admine podívej se co se děje ve vlákně Hodonín,Břeclav a zabanuj je.Oba,hned a nafurt!A ty účelové registrace taky!Jestli toto není porušení pravidel tak už nic.
Kozičky a chlupatice, chci mít všechny v republice!
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Re: Moderátoři

Příspěvekod Vladan » pát 5. zář 2014, 9:43

rore píše:Kurva admine podívej se co se děje ve vlákně Hodonín,Břeclav a zabanuj je.Oba,hned a nafurt!A ty účelové registrace taky!Jestli toto není porušení pravidel tak už nic.

A co ti brání označit daný príspěvek adminovi jako Off-topic? Dělá se to pomocí trojúhelníčku vlevo vedle "Citovat". Já to tak udělal a amin daný příspěvek nebo jeho část včetně fota co tu nemělo co dělat smazal. Admin se zabývá nejspíš pouze nahlášenými příspěvky. Je pravda, že takto by se tu měla smazat většina příspěvků, hlavně těch, kde se norníci navzájem osočují.
Vladan
 
Příspěvky: 69
Registrován: stř 10. lis 2004, 0:33

Re: Moderátoři

Příspěvekod rore » pát 5. zář 2014, 20:43

jenže tady je potřeba promazat celé vlákno a ty dva zabanovat, ne jen zkontrolovat konkrétní příspěvky.A od toho aby věděl co se mu na fóru děje tu snad admin je.Nevím kdo to tu vede dnes, ale kdysi tu býval jiný pořádek...
Kozičky a chlupatice, chci mít všechny v republice!
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47


Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník