Hledat  

Mia

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

Mia

Příspěvekod Dobermann » stř 15. kvě 2013, 15:38

Nelíbí se mi, že sem jedna osoba píše pod dvaceti různými nicky, shazuje konkurenci a sebe sama vychvaluje do nebes. Zaráží mně, že jsem jediný,
kdo si toho všimnul.
Myslím, že tohle fórum je tady za účelem recenzí, ne za účelem self-promotion a tokání se zákazníky. A shazování konkurence.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Mia

Příspěvekod aceri » stř 15. kvě 2013, 22:58

Dobermann píše:Myslím, že tohle fórum je tady za účelem recenzí...


Ty se spíše specializuješ na rozdmýchávání různých zbytečných flamů... neuběhlo moc času od té doby co si začal být znovu aktivní a je to tady zase... :wink:
Uživatelský avatar
aceri
 
Příspěvky: 343
Registrován: pon 26. led 2009, 23:12

Re: Mia

Příspěvekod Dobermann » čtv 16. kvě 2013, 7:42

Stačí si projít tvých posledních pět příspěvků a člověk hned vidí, že tobě jsou nějaké osobní útoky vzdálené na hony :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Mia

Příspěvekod aceri » čtv 16. kvě 2013, 9:15

Já jsem měl na mysli spíše ty nikdy nekončící diskuze o hovně na 5stran... na které se ti musí vyhradit nové vlákno. :)
Uživatelský avatar
aceri
 
Příspěvky: 343
Registrován: pon 26. led 2009, 23:12

Re: Mia

Příspěvekod Dobermann » čtv 16. kvě 2013, 10:04

Doufal jsem, že si toho tady všimne nějaký admin, spíše než v samotné diskusi. Ale sem nejspíš žádný nechodí.
žádný flame zde myslím nevznikne. Kdo má oči, vidí, že si tady slečna plodí sama příspěvky a jinde zase haní konkurenci.
A to obzvláště naivním způsobem.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Mia

Příspěvekod Miaaa » čtv 16. kvě 2013, 13:12

jediny ,kdo nekoho hani,je sam dobermann,vylozene spjaty s podnikem Soho..
nejdriv na mem vlakne napsal,neboli zkousel udelat dojem,ze u me byl a zacal psat,jak je tu kolektivni mlzeni,jak mam mastne vlasy,jak mam zlute zuby,jak nejsem holka ze vsi atd.kdyz se zacali ozyvat dalsi nornici,ze tohle neni pravda a pochopil,ze s tim neuspel,zacal psat,ze tu mam x dalsich prezdivek,ale uz jaksi mu nedoslo,ze jsou registrovani i par let dozadu,zkousel me tu davat do souvislosti s nejakema prezdivkama,ze ten i ja i ostatni piseme tri tecky (i kdyz ani neumi pocitat),kdyz on sam je dela skoro v kazde vete viz vlakno soho
pak zkousel,ze delam chyby ,no....kdo je tu nedela,krome studovaneho dobermanna:)
a kdyz i tohle se mu nepovedlo,tak tu zacal psat do jinych vlaken a zalozil i tohle.
spousta norniku vi o nem sve,uz nekolikrat tu zkousel rozhadat cele forum a hanil ostatni holky ,myslim,ze si staci precist jeho ostatni komentare a bude vsem o jeho osobe vse jasny.
neprenese pres srdce,ze nekdo muze byt uspesnejsi nez jeho....a chce ho mermo moci znicit,ale uz nevi kam,tak zkousi dalsi a dalsi veci.
mysli si,ze me k necemu vyprovokuje atd,ale ja uz na jeho nesmyslne komentare nereaguji a mam hodne stalich klientu,ze bude muset asi stat pred domem a zacit rozdavat letaky:)
ja si urcite sama delat reklamu nemusim,staci,kdyz budu mit hezky pristup a vse dalsi je o doporuceni a myslim,ze par norniku uz o ban dobermannovi zadali,ale asi tohle forum neni o pravdivych recenzich,ale muze si tu kazdy napsat kdejaky hanlivy komentar,kdyz u te holky nebyl,jen aby ji poskodil,tak jak viz komentare od dobermanna.
at si udela usudek sam...preji hezky den Mia
Naposledy upravil Miaaa dne čtv 16. kvě 2013, 14:35, celkově upraveno 1
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Mia

Příspěvekod Dobermann » čtv 16. kvě 2013, 14:15

Mio, schválně jestli najdeš všechny hrubky cos v tom příspěvku nasekala :lol: :lol: :lol:
To je tvoje poznávací znamení, které tě prozradí, krom tří teček :wink:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník