Hledat  

zaplevelení vlákna Břeclav

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod Matt71 » pát 26. zář 2014, 10:08

Admine,nechceš už konečně něco udělat s vláknem "Břeclav" v sekci "Dívky mimobrněnské" ? Nebo jsi si nevšiml,že je tam pomalu 40 stran výblitků jedné krávy,evidentně píšící minimálně ze 3 nicků ?Docela by mě zajímalo.na co tady vlastně jsi.Na každém jiném erotickém fóru to hned stopnou.Chceme si předávat zkušenosti o ťapinách a ne se pracně prokousávat nekonečnými výlevy psychicky narušených jedinců.Pokud nejsi schopný to zarazit ( a neříkej,že to nejde ),tak se na tuhle práci vybodni a nech to dělat někoho,kdo bude ochotný se tomu pořádně věnovat.
Matt71
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29. kvě 2010, 1:46

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod acx » pát 26. zář 2014, 10:33

Matt71 píše:Admine,nechceš už konečně něco udělat s vláknem "Břeclav" v sekci "Dívky mimobrněnské" ? Nebo jsi si nevšiml,že je tam pomalu 40 stran výblitků jedné krávy,evidentně píšící minimálně ze 3 nicků ?Docela by mě zajímalo.na co tady vlastně jsi.Na každém jiném erotickém fóru to hned stopnou.Chceme si předávat zkušenosti o ťapinách a ne se pracně prokousávat nekonečnými výlevy psychicky narušených jedinců.Pokud nejsi schopný to zarazit ( a neříkej,že to nejde ),tak se na tuhle práci vybodni a nech to dělat někoho,kdo bude ochotný se tomu pořádně věnovat.


Mattiku, jsi, když to musím říct, naprostý pako. Admin, vlastník stránek, který nese všechny náklady, je jedna a ta osoba. :!:
Takže co tady blábolíš o práci. :roll: :roll: :roll: Když to zabalí, stránky končí, došlo ti to vůbec? :idea: Nechceš se přece přidat k těm Břeclavským? :mrgreen:
Adminovi by jsi měl spíš poděkovat, že dělá něco takového ... . :!: :!: :!:

Každý tady už ví o těch duševně postižených a myslím si, že pokud nechce úplně stratit iluzi o homo sapiens, tak tam nechodí. Je to jen studijní materiál pro psychiatry. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod jarjaroslav » pát 26. zář 2014, 20:21

Rozhodně nepatřím mezi nějaké pamětníky, ale co si vzpomínám, dříve se takové "incidenty" nesetkávaly s velkou tolerancí ze strany Admina (např. i nesmyslnému zakládání množství témat od lesbickaTerka bylo zabráněno, s čímž naprosto souhlasím). "Hodonín, Břeclav" sice nepatří do pro mě atraktivních témat, ale spíše se obávám, aby se postupně "nenakazila" i ostatní témata :evil: . Vymazání příspěvků od cca str. 22 a nějaké BANY by snad nemusely být takový problém...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod acx » pát 26. zář 2014, 21:15

jarjaroslav píše:Rozhodně nepatřím mezi nějaké pamětníky, ale co si vzpomínám, dříve se takové "incidenty" nesetkávaly s velkou tolerancí ze strany Admina (např. i nesmyslnému zakládání množství témat od lesbickaTerka bylo zabráněno, s čímž naprosto souhlasím). "Hodonín, Břeclav" sice nepatří do pro mě atraktivních témat, ale spíše se obávám, aby se postupně "nenakazila" i ostatní témata :evil: . Vymazání příspěvků od cca str. 22 a nějaké BANY by snad nemusely být takový problém...


je nečinný, ale zde jedna skupina(jednotlivec) útočí na druhou(druhého), nikoliv proti norníkům jako takovým ... . a jen admin podle IP ví, kdo proti komu a nikdy nezasahoval, pokud nebyl někdo hnusně napaden nebo hrozil právní problém. A to, že jeden blb kydá na druhého a naopak není důvod zásahu, je demonstrována duševní způsobilost pro jiná vlákna.
Možná by jim mohl vytvořit jiné téma.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod Admin » pát 26. zář 2014, 22:02

jarjaroslav píše:ale spíše se obávám, aby se postupně "nenakazila" i ostatní témata :


neboj, je to pod kontrolou ;) zaplevelení fóra nehrozí.
To, že je jedno vedlejší nezajímavé vlákno mimo normální provoz je pravda, ale říkal jsem si, že až se ti účastníci vyblijou, tak se to smaže. Jsem netušil, že to bude taková dlouhá bitka :/
Si říkám, jestli není lepší, když se psychopati vyřádí na internetu, než aby se pak projevovali venku na bezbraných lidech. Tudíž to vlákno má pro společnost vyšší smysl než se zdá.
Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 6. říj 2004, 19:20

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod sumiiik » ned 28. zář 2014, 1:20

Admin píše:
jarjaroslav píše:ale spíše se obávám, aby se postupně "nenakazila" i ostatní témata :


neboj, je to pod kontrolou ;) zaplevelení fóra nehrozí.
To, že je jedno vedlejší nezajímavé vlákno mimo normální provoz je pravda, ale říkal jsem si, že až se ti účastníci vyblijou, tak se to smaže. Jsem netušil, že to bude taková dlouhá bitka :/
Si říkám, jestli není lepší, když se psychopati vyřádí na internetu, než aby se pak projevovali venku na bezbraných lidech. Tudíž to vlákno má pro společnost vyšší smysl než se zdá.

Vlastně máš recht,nech to tak jak to je.Mě když něco nasere,tak se na to vlákno mrknu a uvědomím si že jsou na tom někteří ještě hůř než já a to mě vždycky uklidní.Ono je to v podstatě docela zajímavý čtení,co někteří lidi dokážou.
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod -mikulash- » stř 1. říj 2014, 22:11

Admin píše:
neboj, je to pod kontrolou ;) zaplevelení fóra nehrozí.
To, že je jedno vedlejší nezajímavé vlákno mimo normální provoz je pravda, ale říkal jsem si, že až se ti účastníci vyblijou, tak se to smaže. Jsem netušil, že to bude taková dlouhá bitka :/
Si říkám, jestli není lepší, když se psychopati vyřádí na internetu, než aby se pak projevovali venku na bezbraných lidech. Tudíž to vlákno má pro společnost vyšší smysl než se zdá.


A šlo by, až se to uklidní, vyblije a odplevelí .. že by jsi alespoň naznačil, kolik osob se to ve skutečnosti hádalo? .. IP adresy vidíš a nebo jsi schopný je zjistit..... :-)
-mikulash-
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 23. srp 2011, 11:02

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod rore » pon 6. říj 2014, 15:17

Admine nebuď zdechlý jak veš a blokni ty idioty! Zabanovat 4 IP adresy snad není takový problém? Pokud to nevidíš tak ti duševně méněcení tvorové to sami neukončí nikdy!
Kozičky a chlupatice, chci mít všechny v republice!
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Re: Zaplevelení vlákna Hodonín, Břeclav

Příspěvekod jarjaroslav » úte 7. říj 2014, 22:15

rore píše:Admine nebuď zdechlý jak veš a blokni ty idioty! Zabanovat 4 IP adresy snad není takový problém? Pokud to nevidíš tak ti duševně méněcení tvorové to sami neukončí nikdy!


To se potom ale nedozvíme, kdy se bude konat v Hodoníně ten slavný lidový "soud" a největší záhadou zůstane příběh z Mashera o utrženém sluchátku, pardon, sprše :lol: .

Admin by možná mohl aspoň zveřejnit, které nicky používají stejnou IP, aby méně chápaví čtenáři jako já měli úplně jasno. Na druhou stranu, všichni jsou "študovaný" a snad nikdo nemá úplně "vylágrovaný mozek", aby udělal tak hloupou chybu :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod sexman12321 » stř 15. říj 2014, 14:16

Admin píše:Si říkám, jestli není lepší, když se psychopati vyřádí na internetu, než aby se pak projevovali venku na bezbraných lidech. Tudíž to vlákno má pro společnost vyšší smysl než se zdá.


Si pomalu začínám říkat, že by pro společnost možná bylo lepší kdyby se dobili v reálu...
sexman12321
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 17. led 2013, 2:53

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod stahnito » sob 18. říj 2014, 13:14

Může už ADMIN konečně něco dělat? Ti inteligenti už se roztahují do dalšího vlákna... Tohle je fakt úroveň tady... :!: :!:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod Michael.H » sob 18. říj 2014, 13:36

stahnito píše:Může už ADMIN konečně něco dělat? Ti inteligenti už se roztahují do dalšího vlákna... Tohle je fakt úroveň tady... :!: :!:

Stahnito nemluv v množném čísle! Od celého začátku tady je jen jeden problém a to je MARTIN ELDORÁDO. Celou tuhle tahanici rozpoutal on! Všechny vás má někde a náramně se tím baví.
Michael.H
 
Příspěvky: 268
Registrován: pon 1. zář 2014, 21:51

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod stahnito » sob 18. říj 2014, 19:38

To není jenom on, jelikož ostatní na něho reagují tak je jich víc hlavně beruška.
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod stahnito » úte 16. pro 2014, 22:53

Prosím admina, aby konečně něco udělal s nicky: Xfighter24, Michael.H a kabanos. Začali se roztahovat do dalších vláken.
Bude už konečně vlákno Hodonín, Břeclav zrušeno nebo to bude nadále ostuda tohoto fóra?
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: zaplevelení vlákna Břeclav

Příspěvekod Michael.H » úte 16. pro 2014, 22:59

Co to pomůže, když Eldorádo už má třetí nick? To je problém, aby si udělal čtvrtý?
Michael.H
 
Příspěvky: 268
Registrován: pon 1. zář 2014, 21:51

Další

Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník