Hledat  

fota s recenzemi a tel čísly

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod freedomek » pát 10. dub 2015, 14:11

Nešlo by zde udělat něco jako iPrivat, kde by zkušení norníci psali recenze, upozorňovali na chybná fota atd? To by bylo super!
freedomek
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 3. dub 2015, 12:37

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod acx » pát 10. dub 2015, 14:25

freedomek píše:Nešlo by zde udělat něco jako iPrivat, kde by zkušení norníci psali recenze, upozorňovali na chybná fota atd? To by bylo super!


Výborný nápad, tak to zajisti ... :mrgreen:
pokud to není zase nějaká reklama :roll:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod freedomek » úte 5. led 2016, 10:25

S odstupem času...

Reklama to není :-)

Zajisti to, zajisti to. A jak asi? Jsem jen uživatel, ne ajťák. Ale jestli to není až takový problém a pošleš návod, tak su ochotný tomu pravidelně trochu času věnovat. Protože poslední návštěva VELMI neodpovídala tomu, nač jsem se těšil... :(
freedomek
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 3. dub 2015, 12:37

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod acx » úte 5. led 2016, 20:21

freedomek píše:S odstupem času...

Reklama to není :-)

Zajisti to, zajisti to. A jak asi? Jsem jen uživatel, ne ajťák. Ale jestli to není až takový problém a pošleš návod, tak su ochotný tomu pravidelně trochu času věnovat. Protože poslední návštěva VELMI neodpovídala tomu, nač jsem se těšil... :(


Návod je velmi jednoduchý, rozbiješ prasátko, zaúkoluješ nějakou firmu, ... . :mrgreen:
Ovšem, jak chceš naučit zkušené norníky psát recenze, je mi záhadou. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod Admin » úte 5. led 2016, 21:04

freedomek píše:Nešlo by zde udělat, kde by zkušení norníci psali recenze, upozorňovali na chybná fota atd


Prvně jsem myslel, že toto je nějaký trolící komentář, protože toto fórum je přesně k tomuto účelu ;) Píšou se sem recenze s tel. čísly a když někdo vidí fake fotku, tak na to upozorňuje.

Ano, není to portál. Nějaké pokusy závest inzerci a profily dívek a propojit to s diskuzí byly, ale přestože to bylo zdarma, tak o to byl minimální zájem a pokud už tu měla nějaká dívka profil propojený na recenzi (většinou negativní), tak se brzo dožadovala zrušení diskuze případně profilu, protože kdo chce mít pod fotkou komentáře, že nestojí ani za návštěvu?
Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 6. říj 2004, 19:20

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod freedomek » čtv 7. led 2016, 12:34

Díky za reakce. Chápu. Hold se člověk musí k vlastním zkušenostem prošoustat :lol:
freedomek
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 3. dub 2015, 12:37

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod bari » čtv 7. led 2016, 15:54

Sice to není úplně špatnej nápad, ale je pravda, že to tady vlastně už tak je. Jen mě to přijde strašně nepřehledné a uvítal bych lepší vyhledávání. Napíšu číslo, nenajde to nic, napíšu jméno, nenajde to nic a pak něco napíšu a najdu najednou 2 vlákna :-) . Možná bych rozhodil ještě odkazy pod okresy-aby se to trošku pročistilo.
Zkuste něco najít v mimobrněnských - někdy děs a hrůza. To samé platí o Brně-už je toho moc a někdy je těžké se v tom propátrat. Ale i tak díky Bohu za to :-) .

On je taky problém, že holky často mění jména, adresy a čísla a pak je problém ji najít a identifikovat. Možná by bylo dobré, kdyby se dal měnit přímo název-holka změní jméno ze Simona Brno 602888777 na Tereza 724555666 a změnilo by se to i na hlavním panelu. Takto tady má jedna holka třeba 3-4 vlákna. Ale to by asi musel každej kdo by zjistil změnu nahlásit a pravdivě to pozměnit. Takže to je taky blbost :-) .
bari
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 30. lis 2011, 9:50

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod acx » čtv 7. led 2016, 16:07

bari píše:Sice to není úplně špatnej nápad, ale je pravda, že to tady vlastně už tak je. Jen mě to přijde strašně nepřehledné a uvítal bych lepší vyhledávání. Napíšu číslo, nenajde to nic, napíšu jméno, nenajde to nic a pak něco napíšu a najdu najednou 2 vlákna :-) . Možná bych rozhodil ještě odkazy pod okresy-aby se to trošku pročistilo.
Zkuste něco najít v mimobrněnských - někdy děs a hrůza. To samé platí o Brně-už je toho moc a někdy je těžké se v tom propátrat. Ale i tak díky Bohu za to :-) .

On je taky problém, že holky často mění jména, adresy a čísla a pak je problém ji najít a identifikovat. Možná by bylo dobré, kdyby se dal měnit přímo název-holka změní jméno ze Simona Brno 602888777 na Tereza 724555666 a změnilo by se to i na hlavním panelu. Takto tady má jedna holka třeba 3-4 vlákna. Ale to by asi musel každej kdo by zjistil změnu nahlásit a pravdivě to pozměnit. Takže to je taky blbost :-) .


V okamžiku, kdy každý nováček či jiný je líný něco hledat a udělá nesmyslně hned nové vlákno s dotazem, tak samo se to samo nepřeorganizuje.
Musel by zde být někdo, kdo o bude třídit, rušit, ... .
A to od admina chtít nemůžeme, už tak udělal hodně a díky mu. Zajímavé je, že tyhle podněty mají ti, co nic podstatného nenapsali (ty jsi vyjímka).
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod Miaaa » sob 9. led 2016, 14:49

Ráda se toho ujmu :lol: :lol: :lol:
Je pravda a sama to nechápu, proč i ten, kdo tu je delší dobu do hlavní diskuze dává hned nové vlákno s dotazem na nějakou dívku a to třeba i která tu už dávno je.
Tak je to přeci dá se říct hlavní vlákno, ale přeci někomu to musí za tu dobu dojít, když v tom není něco jiného :wink:
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod hardysek » čtv 14. led 2016, 21:06

Dobrou práci zde odvádí jarjaroslav při uvádění zdrojů používaných fake. Další zkušení norníci mají velice dobré informace o mnohačetných recyklacích jmen a telefonních čísel dlouholetých(nových) dívek. Toto vše se dá tady najít, ale při současné roztříštěnosti informací v jednotlivých vláknech je to fuška.Chtělo by to alespoň jedno informační vlákno o dívkách a to bez recenze. Tam by se tazatel dozvěděl, že dívka A s tel Y byla vlastně dívkou B s tel X a v současné době pracuje, jako úplně nová začínající dívka C s tel Q. Případně by tam mohla být uvedena všechna její předchozí působiště. Další vlákno by bylo jakousi databází fake. Zcela jednoduché
dívka - zdroj fake.
Asi by si potom rozmyslely dávat si do drahé inzerce fake fotky.

Jinak Mio vše nejlepší do nového roku a také gratulaci k sedmdesátce(počet stránek recenzí Mia) :D :D :D
nejdelší vlákno (většinově kladné recenze)
hardysek
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 7. říj 2015, 19:40

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod partyzan+ » pát 5. úno 2016, 7:36

Bylo by to hezký, ale v Brně je přes 1500 ťapin cca a každá může mít za rok několik jmen a tel čísel, když si tolik mažou kapsy, není problém nakoupit několik simek a pak ji klidně hodit do popelnice, už jsem se o to kdysi pokoušel, ale z obou stran norníků a ťapin jsem dostával po kulích, tak to někdo zkuste a bude to super :D -- ceny, skutečné praktiky , pořádek, čistota koupelny a ťapky, spodní prádlo , čisté ručníky, né jenom zasušené, zdraví, fake fotky, kde máme jistotu, že když olizuješ prsíčka, že na nich není v podvečer několik vrstev semínkového krému ? , věk některá uvádí 36 a to ji znám skoro 9 let, atd atd tak se někdo ukažte, váš krpolák --:o --:o ( ťapka je diplomat, obchodník, stratég, chamtivec a hlavně super vychcaná - po 10 letech zkušeností co všechno člověk zažije, ale je to s p o r t nás samců he :P :P :P :P )
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod partyzan+ » pát 5. úno 2016, 7:51

pokud mě admin odstaví, tak se ho zeptám na jeho brněnské zkušenosti, dík krpolák :D :D
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod partyzan+ » sob 6. úno 2016, 21:52

Ještě jedna připomínka, co mě vadí nejvíc - na návštěvy nosím tmavé ponožky, a pak se podívej co na nich je, která ti nabídne pantofle ? , málokterá, snad jen hned Ivanka ze Slatiny, jdi do vany nebo sprchy, jsou tam často chlupy, proč když je každá Ťapina vyholená, na prostěradle, i když ho otočí jsou viditelné skvny, od čeho ? jo a nejhorší je ručník ze sušáku, mám rád, když otevře skříňku a já si ze štosu vyberu, a co hygiena pusy, když odpoledne to z ní táhne - no fuj , jasně, i chlapi chodí jak čuňata, ale když jdu za holkou, tak jak za doktorkou - oholen, vysprchován , vypulírované zuby , navoňen a slušně oblečen a proto chci totéž , je na tom něco špatnýho ??? krpolák --:o --:o --:o ps snad si za to platím a né málo co ohlasy ostatních :D
partyzan+
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 22. říj 2015, 19:38
Bydliště: Brno Krpole

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod jarjaroslav » sob 6. úno 2016, 22:05

partyzan+ píše: která ti nabídne pantofle ? , málokterá, snad jen hned Ivanka ze Slatiny


Marně pátrám v paměti, ale budeš zde asi první, kdo zde vznesl požadavek na pantofle :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: fota s recenzemi a tel čísly

Příspěvekod freedomek » úte 9. úno 2016, 15:50

Partyzáne máš pravdu. Taky si potrpím na hygienu. Tak zaveďme vlákno - "čistota na prvním místě" a můžeme tam vypisovat tipy na holky, kde se nám to po této stránce líbilo.
Za mě - Iva Bystrc 704 137 811
Simona u IBC (v tom parku, přízemí)
samozřejmě Mia
Další si nepamatuju (i když jich nebylo tolik, ale byly to jednorázovky, kam se nehodlám vrátit)


Jinak - papuče :lol:
freedomek
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 3. dub 2015, 12:37

Další

Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník