Hledat  

Změna jmena

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

Změna jmena

Příspěvekod MailouTheOne » úte 13. pro 2016, 21:50

Dobrý den, rád bych si změnil jméno, ale ne asel jsem v nastavení tuto možnost. Prosim o info, či zlepšení.
MailouTheOne
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. pro 2016, 9:40

Re: Změna jmena

Příspěvekod jarjaroslav » úte 13. pro 2016, 22:37

MailouTheOne píše:Dobrý den, rád bych si změnil jméno, ale ne asel jsem v nastavení tuto možnost. Prosim o info, či zlepšení.

Co takhle nová registrace a příp. opětovné vložení příspěvků pod novým nickem :idea: ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Změna jmena

Příspěvekod zachovalj » pon 17. dub 2017, 23:59

jarjaroslav píše:
MailouTheOne píše:Dobrý den, rád bych si změnil jméno, ale ne asel jsem v nastavení tuto možnost. Prosim o info, či zlepšení.

Co takhle nová registrace a příp. opětovné vložení příspěvků pod novým nickem :idea: ?

To nepůjde. Tenhle redakční systém je už hodně starej. Musel by to někdo celé přesunout ručně a vzhledem k počtu tvých postů by to bylo na několik hodin práce :) Navíc to vypadá, že tu asi admini moc nejsou, když Ti od prosince nikdo neodpověděl.
Udělej si nový nick a tenhle přestaň používat.
Jinak máš pod příspěvkama dobrý podpis :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Změna jmena

Příspěvekod jarjaroslav » úte 18. dub 2017, 0:08

zachovalj píše:
jarjaroslav píše:
MailouTheOne píše:Dobrý den, rád bych si změnil jméno, ale ne asel jsem v nastavení tuto možnost. Prosim o info, či zlepšení.

Co takhle nová registrace a příp. opětovné vložení příspěvků pod novým nickem :idea: ?

To nepůjde. Tenhle redakční systém je už hodně starej. Musel by to někdo celé přesunout ručně a vzhledem k počtu tvých postů by to bylo na několik hodin práce :) Navíc to vypadá, že tu asi admini moc nejsou, když Ti od prosince nikdo neodpověděl.
Udělej si nový nick a tenhle přestaň používat.

Asi tady došlo k nedorozumění. O změnu jména žádal MailouTheOne se 4 příspěvky, nikoliv já. Já jsem mu pouze navrhoval řešení...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Změna jmena

Příspěvekod zachovalj » úte 18. dub 2017, 11:37

Promiň. Špatně jsem to označil. Snad si to tu dotyčný přečte :wink:
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16


Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník