Hledat  

rychlost

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

Jak se Vám jeví rychlost stránek www.sexprivat4you.cz?

Postačující, ale mohlo by to být rychlejší
13
11%
Postačující, ale mohlo by to být rychlejší
13
11%
Postačující, žádné zpomalení oproti ostatnímu serfovaní internetem nepocituji
21
18%
Postačující, žádné zpomalení oproti ostatnímu serfovaní internetem nepocituji
21
18%
Občas je rychlost načítaní pomalejší, ale dá se to vydržet
16
14%
Občas je rychlost načítaní pomalejší, ale dá se to vydržet
16
14%
Rychlost je mizerná, téměř nepoužitelná
9
8%
Rychlost je mizerná, téměř nepoužitelná
9
8%
Katastrofa, vůbec to nejede
0
Žádná hlasování
Katastrofa, vůbec to nejede
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 118

rychlost

Příspěvekod rur » úte 19. zář 2006, 10:21

Chtělo by to zvýšit rychlost serveru. Na předešlém fóru se mi zdálo, že se stránky otevírají o něco rychleji. Jinak stránka www.sexprivat.cz, ze které to tu všechno vlastně prapůvodně vychází se minulý týden velmi výrazně zrychlila a jede rychleji než tento server.
rur
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 3. kvě 2005, 11:20

Příspěvekod rore » úte 19. zář 2006, 16:49

No, ono to z ní nevychází,jenom to vzniklo jako reakce na tamější neschopnost a neochotu udržet si na vlastních stránkách pořádek, a navíc sice zrychlilli(pravděpodobně vyměnili providera,ale to nevím,jen tipuju a navíc je mi to srdečně fuk),nicméně server jim tuhne pořád stejně, spíše častěji.Třeba teď, tj 19.9.2006 v 16:47 ,ó jaké překvapení, jsou jak už je v poslední době téměř pravidlem opět nedostupní! :twisted:
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod rore » úte 19. zář 2006, 17:10

Omlouvám se, možná jsem jim tentokrát křivdil,použil jsem totiž tvůj odkaz a nevšiml jsem si že je blbě napsaný- ta čárka na konci tam nemá co dělat.Nicméně obecně platí co jsem uvedl výše.
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Re: rychlost

Příspěvekod Admin » úte 19. zář 2006, 19:21

rur píše:Chtělo by to zvýšit rychlost serveru. Na předešlém fóru se mi zdálo, že se stránky otevírají o něco rychleji. Jinak stránka www.sexprivat.cz, ze které to tu všechno vlastně prapůvodně vychází se minulý týden velmi výrazně zrychlila a jede rychleji než tento server.

rychlost je v testovani... Bude-li rychlost serveru pouzitelna, tak to zustane tady. Na superrychly server nejsou penize :(
Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 6. říj 2004, 19:20

Příspěvekod Rudoch » čtv 21. zář 2006, 12:16

podle mě je to čím dál horší, už mě to tady přestává bavit. Na serveru webzdarma phpbb běhá rychleji.
Rudoch
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř 24. srp 2005, 22:50

Rychlost

Příspěvekod aposkreos » pon 25. zář 2006, 15:00

Dobrý den, tak jsem si to stopl a načtení každé jednotlivé stránky se pohybuje v intervalu 7-10s což mi příjde dost, nicméně to není ani zase tak k uzoufání, když uvážím o co se tady ADMIN snaží. Rozhodně dobrá práce.

Jen bych ještě nechtěl opomenout tu hrůzu, když zapomenu vypnou bedničky a kanceláří, případně bytem, se po načtení těchto stránek ozve zvuk vzdychající ženy... a pak pořád a pořád... proboha proč? Nejde to vypnout, nebo odstranit? Děkuji.
aposkreos
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 26. kvě 2005, 14:13

Příspěvekod rore » pon 25. zář 2006, 16:44

Ach jo,lidi co kdybyste si občas prohlídli co na těch stránkách všechno je?
To bys totiž zjistil že pod lištou hlavních odkazů je lišta kde je mimo jiné také tlačítko nastavení.A to když odklikneš tak se dostaneš na svůj profil kde si mimo jiné můžeš vypnout zvukové efekty nebo třeba nahrát svou fotku - fantazii se meze nekladou.Pochopitelně načítání obrázku nebo zvuku tu stránku zpomalí, což mě osobně nevadí, takže mám jak obrázek tak i vzdychání,ale to je každého věc,každý si může nastavit co mu vyhovuje.Jen nebýt líný a slepý!
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Re: Rychlost

Příspěvekod Admin » pon 25. zář 2006, 19:42

aposkreos píše:7-10s což mi příjde dost

7 - 10s je dost, ale zalezi, co mas za pripojeni. Pokud pres telefonni linku, tak to neni zase tak hrozny.
Me se to nacita rychle a nebyt stiznosti, tak ani nevim, ze to tu je tak pomaly.
Mam Netbox 4Mbit.
Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 6. říj 2004, 19:20

Příspěvekod aposkreos » úte 26. zář 2006, 8:38

[quote="rore"]Ach jo,lidi co kdybyste si občas prohlídli co na těch stránkách všechno je?
quote]

Ach jo, až teď to vidím. Věřte mi, že jsem to nastavení prošel a toho vypnutí zvuku jsem si nevšiml. Nejsem líný, jsem ale asi slepý...

K rychlosti: já má připojení 1M ADSL, čili na prohlížení dostatečné. Je ovšem pravda, že jsem to včera stopoval ve špičce...
aposkreos
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 26. kvě 2005, 14:13

Re: Rychlost

Příspěvekod Zelezny » sob 30. zář 2006, 21:30

Admin píše:
aposkreos píše:7-10s což mi příjde dost

7 - 10s je dost, ale zalezi, co mas za pripojeni. Pokud pres telefonni linku, tak to neni zase tak hrozny.
Me se to nacita rychle a nebyt stiznosti, tak ani nevim, ze to tu je tak pomaly.
Mam Netbox 4Mbit.


Já mám vytáčený internet a nestěžuji si.
Život je jediná věc ze které nevyvázneme živí!!!
Zelezny
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte 14. bře 2006, 20:01
Bydliště: Brno

rychlost

Příspěvekod automaxi » stř 1. srp 2007, 15:32

rychlost by bylo potřeb azvýšit, proti jiným servrům je to dost pomalé. Mám pevné připojení.
automaxi
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 31. črc 2007, 14:20

Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??

Příspěvekod vulcan » pon 26. říj 2009, 21:21

V posledních 2 dnech (od 24/10) server pracuje dost neohrabaně, není to v mém připojení ani v v mém PC, všechny ostatní fukce a další inetrnetové funkce mně jdou bezvadně.

Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??
vulcan
 
Příspěvky: 3466
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??

Příspěvekod Admin » pon 26. říj 2009, 21:59

vulcan píše:V posledních 2 dnech (od 24/10) server pracuje dost neohrabaně, není to v mém připojení ani v v mém PC, všechny ostatní fukce a další inetrnetové funkce mně jdou bezvadně.

Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??

Je to ted lepsi?
Admin
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř 6. říj 2004, 19:20

Re: Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??

Příspěvekod vulcan » úte 27. říj 2009, 17:11

Admin píše:
vulcan píše:V posledních 2 dnech (od 24/10) server pracuje dost neohrabaně, není to v mém připojení ani v v mém PC, všechny ostatní fukce a další inetrnetové funkce mně jdou bezvadně.

Není něco pokaženého na serveru sexprivat4you.cz ??

Je to ted lepsi?

bohužel ne, zkoušel jsem použít i jiný PC s jiným připojením, ale nějak se to "zadrhává", je značná prodleva mezi klikem a zamýšlenou akcí, třeba napsáním zprávy.
Má někdo další podobný problém ?
vulcan
 
Příspěvky: 3466
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: rychlost

Příspěvekod rore » stř 28. říj 2009, 0:14

Předseda má pravdu,kouše se to,když jsem sledoval proč, bordel dělá ta zasr...ná flash aplikace -svlečna v levém horním rohu než se načte, to by opravdu nemohl být ten obrázek statický?Zas tak krásný těma blikajícíma srdíčkama a lítajícími proužky není!
Kozičky a chlupatice, chci mít všechny v republice!
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Další

Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník