Hledat  

Práskačka Kelišová aneb hlásit se to musí velebnosti

Diskuse o těchto stránkách, Vaše nápady, zlepšováky, pochvaly, kritika

Práskačka Kelišová aneb hlásit se to musí velebnosti

Příspěvekod Che » ned 14. úno 2021, 2:46

Vážení kolegové norníci přispěvatelé i ostatní čtenáři tohoto fóra,

možná jste v posledních několika dnech zaregistrovali drobné změny spočívající v pokusu setřídit a zpřehlednit obsah fóra zejména slučováním vícenásobných témat, přesunem vláken obsahující recenze z dotazů do hlavní diskuse, případně pročištěním jednotlivých témat od OT příspěvků.
V tomto ohledu bych vás chtěl požádat o spolupráci. Nejaktuálnější témata jsem prošel, ale stejně prakticky denně na někaká duální téma narazím (teď už spíše náhodně) a samozřejmě jsem lecos mohl také přehlédnout. Zkrátka, pokud o nějakých zvícenásobených vláknech víte nebo na ně narazíte, případně vás v některém tématu rozčiluje rozsáhlá OT diskuse, budu rád, když na ně zde, v tomto vlákně, upozorníte. Primárně bych se zaměřil na vlákna aktivních děvčat. Ty neaktivní bych už asi ignoroval. Podobně bych se už asi nezabýval historickou částí tak rozsáhlých témat, jako má třeba Mia.

Obdobně lze toto vlákno využít pro řešení (upozornění) jakýchkoliv organizačních záležitostí fóra.

Děkuji
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Agáta 704907650 / 704 907 650 - Privát Mia

Příspěvekod Agus » sob 19. čer 2021, 12:23

Kdo mne bez důvodu zde dává Ban na IP adresu ?!
Přílohy
E40021FA-8BEF-424F-9C99-99AD77A91949.png
Agus
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát 28. úno 2020, 15:58

Re: Práskačka Kelišová aneb hlásit se to musí velebnosti

Příspěvekod Che » pát 25. čer 2021, 13:14

S Agus jsme si vysvětlili, že šlo o nedopatření.

Ale organizační poznámka pro všechny, takovéto záležitostí řešte, prosím, přes tohle vlákno nebo pomocí SZ.
Díky

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21


Zpět na SexPrivat4you.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník