Hledat  

Doporučení ?brno

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Doporučení ?brno

Příspěvekod Jacob1991 » pát 30. zář 2022, 16:11

Ahoj nikdy jsem takhle nebyl na sex za Fo můžete někoho z Brna doporučit ? Poměr cena výkon :))) nejlépe aby v ceně měla libani
Jacob1991
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. zář 2022, 16:13

Re: Doporučení ?brno

Příspěvekod bushmills » sob 1. říj 2022, 15:30

Jacob1991 píše:Ahoj nikdy jsem takhle nebyl na sex za Fo můžete někoho z Brna doporučit ? Poměr cena výkon :))) nejlépe aby v ceně měla libani


Vyměním za nějakou mladou, krásnou, kterou jsi doteď šukal, bez nároku na FO.
Good deal? :lol:
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Doporučení ?brno

Příspěvekod chaospace » sob 1. říj 2022, 18:00

Jacob1991 píše:Ahoj nikdy jsem takhle nebyl na sex za Fo můžete někoho z Brna doporučit ? Poměr cena výkon :))) nejlépe aby v ceně měla libani

Na tohle dávat doporučení je fakt těžký. Podle mě hlavně takhle ze startu moc neřeš nějaký líbání nebo "poměr cena výkon" a spíš se soustřeď na přístup. I ty dobré ťapiny občas nemají úplně trpělivost se "začátečníky" a užiješ si s nima mnohem víc zábavy, až se trochu otrkáš. Takže podle mě hledáš spíš nějakou, která je "easy to go". Když si projdeš fóra, určitě na nějakou inspiraci narazíš.
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: Doporučení ?brno

Příspěvekod Che » sob 1. říj 2022, 18:18

Jacob1991 píše:...můžete někoho z Brna doporučit ?...

Když jsem před pár lety požádal jednoho zkušeného norníka o tipy na děvčata, odepsal mi toto: "Nerad dávám tipy, každý máme svůj pohled, dívka může mít odlišnou náladu atd.“. S odstupem mu musím dát zcela za pravdu. Co Ti mohu jedině doporučit? Prostuduj si recenze. Časem se naučíš odhadnout, na čí recenze se dá spolehnout, na které méně nebo i postřehneš určité znaky, které Tě přimějí k ostražitosti. Pořád je ale potřeba brát recenzi, i od toho nejdůvěryhodnějšího norníka, jen jako vodítko. Konkrétní návštěvu dívky vždy ovlivňuje mnoho faktorů. Není jiná možnost než věnovat tomu nějaký čas, nějaké peníze, rozumy, pobrané zde nebo na jiných nornických fórech porovnat s vlastními zkušenostmi z praxe a pak se podle toho zařídit.
Noru zdar a hodně štěstí

Edit:
Chvilku mně to trvalo sesmolit a chaospace mě předběhl. :) Na druhou stranu jsme to každý vzali z malinko jiného úhlu pohledu.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků